رضا درمیشیان

کل اخبار:70

 • لانتوری ۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۲:۰۵

  نگاهی به فروش فیلم سینمایی «لانتوری»

  روند نزولی برای فیلمی که رکورد سینما را جابجا کرد!

  سینماپرس: مخاطب سینمای ایران نشان داد مرعوب موج رسانه‌ای نشده و فیلمی سرشار از خشونت را تاب تحمل ندارد.

 • لانتوری ۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۵:۳۵

  ژست روشنفکر زده فیلمساز پشت موضوعهای ملتهب اجتماعی و جنجال آفرین

  نقد مسعود فراستی بر «لانتوری»/ تصاویر سادیک مشمئز کننده که قصد شکنجه دارند!

  سینماپرس/ مسعود فراستی: “لانتوری” فیلمی پرمدعا ، پرگو و ظاهرا پر”مساله” ای است و پرالتهاب. مسایلی از جمله: جوانان ، بحرانهای اجتماعی، فقر و بیکاری و بی عدالتی ، اختلاف شدید طبقاتی، خشونت و عصبیت، بزه و جرم در جامعه ، اسیدپاشی و قصاص. بیشتر از این مسائل مهم جامعه ، آیا می شود در یک فیلم گفت، و در واقع هیچ نگفت؟

 • نمایشگاه عکس فیلم سینمایی«لانتوری» ۱۳۹۵-۰۵-۳۱ ۱۵:۴۵

  عکس/ نمایشگاه عکس فیلم سینمایی«لانتوری»

  سینماپرس: نمایشگاه عکس فیلم سینمایی«لانتوری» از سه شنبه بیست و ششم مردادماه تا دوشنبه یکم شهریور ماه در گالری بهار خانه هنرمندان ایران در حال برگزار است. گفتنی است این نمایشگاه به نفع قربانیان اسیدپاشی بوده و برگزیده‌ای از عکس‌های «نوشین جعفری» عکاس این فیلم می‌باشد.

 • لانتوری ۱۳۹۵-۰۵-۲۹ ۱۲:۰۷

  زیبایی شناسی پاپاراتزی‌وار "لانتوری"؛

  یک دید زدن صِرف، خالی از معنی

  سینماپرس: سید سعید هاشم‌زاده/ در "لانتوری" مخاطب با تصاویری برخورد می‌کند که دید او را از نقطه‌نظر بیننده به نقطه‌نظر عکاس می‌رساند، عکاس در "لانتوری"، با شاترهای سریعش در واقع رفتاری پاپاراتزی‌وار می‌کند.

 • لانتوری ۱۳۹۵-۰۵-۱۸ ۱۱:۵۷

  به بهانه اکران آخرین ساخته درمیشیان؛

  تحلیلی بر اکران لانتوری با محدودیت سنی ۱۶+/ آیا فیلم توانسته از منظری آگاهانه و آسیب شناسانه به معضل اسیدپاشی نگاه کند؟

  سینما پرس: امیر ارسلان صمدزاده/ این نگاه که فیلمی برای رفع و یا کاهش معضلی اجتماعی ساخته شود و در نهایت نتواند همان مخاطب سنی را که هدف محتوای فیلم است مورد خطاب خود قرار دهد، مسأله ای است که باید پیش از ساخته شدن فیلم به آن نگاه بشود و کارشناسان فرهنگی انتخاب این سوژه ملتهب را برای ساخت فیلمی شخصی، مورد تحلیل و بررسی قرار دهند.

 • لانتوری ۱۳۹۵-۰۵-۱۶ ۱۲:۱۰

  فیلم/ آنونس فیلم سینمایی«لانتوری»

  سینماپرس : فیلم سینمایی«لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان و با بازی مریم پالیزبان، نوید محمد زاده، باران کوثری، رضا بهبودی، مهدی کوشکی ، بهناز جعفری، فاطمه نقوی، پریوش نظریه، نادر فلاح، اردشیر رستمی، حسین پاکدل، بهرنگ علوی ، ستاره پسیانی ، بهرام افشاری ، سیاوش چراغی پور، کاظم سیاحی، یسنا میرطهماسب و ... در سینماهای کشور در حال اکران است.

 • لانتوری ۱۳۹۵-۰۵-۱۳ ۱۱:۱۴

  نقد شفاهی فیلم های در حال اکران در گفتگو با آذین؛

  «لانتوری» اثری سطحی، شعاری، بی جاذبه و ضد اجتماعی است/ در فیلم درمیشیان متهم و مقصر تمام نابسامانی ها و کجروی ها جامعه قلمداد شده است

  سینماپرس: جبار آذین منتقد و مدرس سینما همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی «لانتوری» جدیدترین ساخته رضا درمیشیان گفت: «لانتوری» اثری سطحی، شعاری، بی جاذبه و ضد اجتماعی است و نمی تواند مخاطبان را به سالن های سینما بکشاند و متأسفانه در فیلم جدید درمیشیان متهم و مقصر تمام نابسامانی ها و کجروی ها جامعه قلمداد شده است.

 • محمدرضا دلپاک صدابردار در نشست خبری فیلم سینمایی« هیس دخترها فریاد نمی زنند» ۱۳۹۴-۱۰-۰۸ ۰۸:۵۴

  توصیه محمد رضا دلپاک در گفتگو با سینماپرس:

  عوامل یک فیلم برای ماندگاری اثرشان باید به همه ریزه کاری ها توجه داشته باشند

  سینماپرس: محمدرضا دلپاک صداگذار تحسین شده سینما معتقد است: عوامل یک فیلم برای ماندگاری اثرشان باید در روند تولید به همه ریزه کاری ها توجه داشته باشند.

 • عصبانی نیستم* ۱۳۹۲-۱۱-۲۱ ۱۳:۱۳

  نگاهی به فیلم‌های کاخ جشنواره؛

  «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان و سعی برای آه کشیدن مخاطب!

  «عصبانی نیستم» رضا درمیشیان مانند «قصه ها» از بنی اعتماد سعی در گزارش و همدلی دارد به جای اینکه داستان بگوید و یا روایت جدیدی مطرح کند و یا فرمی سینمایی ارائه دهد. او با جمع کردن تمام مشکلات در یک شخصیت ،بی پولی،بی کاری،اخراج از دانشگاه،از دست دادن عشق، نهایت سعی خود را می کند تا ما را به آه کشیدن وادارد.

 • رضا درمیشیان دستیار کارگردان در نشست فیلم «نارنجی پوش »به کارگردانی داریوش مهرجویی ۱۳۹۲-۰۷-۲۳ ۱۰:۳۸

  دومین فیلم رضا درمیشیان

  دوربین «عصبانی نیستم» خاموش شد!

  سینماپرس-گروه سینما/ فیلمبرداری فیلم سینمایی «عصبانی نیستم!» به کارگردانی رضا درمیشیان بعد از 52 جلسه فیلمبرداری به پایان رسید. نکته جالب توجه حضور «تینو صالحی» بازیگر نقش امام خمینی (ره) در سریال کلاه پهلوی در ترکیب بازیگران این فیلم است.