سینمای کودک

کل اخبار:244

 • حبیب ایل بیگی* ۱۳۹۷-۰۶-۲۰ ۱۸:۵۲

  پایگاه اینترنتی «سینما قصه» راه‌اندازی می شود

  سینماپرس: قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی از راه‌اندازی پایگاه اینترنتی «سینما قصه» به عنوان بانک داده و تنها مرجع اقتباس سینمای کودک و نوجوان در ایران با حمایت این بنیاد توسط بخش خصوصی خبر داد.

 • آهوی پیشونی سفید۲-پاستاریونی-تپلی ۱۳۹۷-۰۶-۲۰ ۱۰:۴۲

  نگاهی به آثار سی و یکمین جشنواره فیلم کودک/۱

  «آهوی پیشونی سفید۲»، «پاستاریونی» و «تپلی»؛ سرشار از سطحی نگری!

  سیدرضا منتظری

  سینماپرس: سال ها است شاهد آن هستیم که فیلمسازان سینمای کودک دچار سطحی نگری عمیق در کلیت فیلم های شان شده اند؛ سطحی نگری خطرناکی که مرتباً به ابعاد آن افزوده می شود و امیدها را ناامید می کند؛ امسال در سی و یکمین جشنواره فیلم کودک شاهد فیلم هایی بودیم که از آن ها به عنوان امیدهای سینمای کودک نام برده می شد اما متأسفانه جز سطحی نگری، کلیشه پردازی و تکرار داستان های نخ نما شده و صرف بودجه های هنگفت اما بیهوده چیزی در بر نداشتند! «آهوی پیشونی سفید۲» به کارگردانی سیدجواد هاشمی، «پاستاریونی» به کارگردانی سهیل موفق و «تپلی» ساخته حسین قناعت از جمله این آثار هستند.

 • غلامرضا رمضانی در ویژه برنامه «یک فیلم، یک سلام» ۱۳۹۷-۰۶-۱۸ ۱۴:۱۵

  کارگردان سینما: اکران در خدمت فیلم‌های بفروش است

  سینماپرس: کارگردان فیلم سینمایی «ضربه فنی» از جریان حاکم بر اکران که به حذف فیلم های کودک و نوجوان منجر شده است، انتقاد کرد و گفت: در همه جهان از سینمای کودک حمایت می شود اما در کشور ما بیشتر به این فکر می شود که چه فیلم هایی ساخته شود تا بیشتر بفروشند.

 • گمرکی-غریب پور-نیک بین-نیاز-سیفی-بابائیان-موفق-قنبری-سجاده چی-معیریان-زارعی-علیمردانی-هاشمی-راری-دالوند-شاه حاتمی-قناد-علیمردانی-یثربی-بهبودی فر-آذین-محمودی ۱۳۹۷-۰۶-۱۸ ۱۱:۳۱

  سینماگران از بحران سینمای کودک و نوجوان می گویند؛

  انتقاد از شعارهای بدون عمل مسئولان/ وقتی سینمای کودک دچار «غربت» و «غفلت» شده است

  سینماپرس: به مناسبت برگزاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برخی از سینماگران حوزه «کودک و نوجوان» با بیان مشکلاتی که شاهراه تولید در این گونه سینمایی را مسدود کرده است از بی تدبیری مدیران، عدم اختصاص بودجه و تسهیلات کافی و شعارهای بدون عمل، به عنوان اصلی ترین مسائل تولید و اکران فیلم های کودک نام بردند.

 • جبار آذین در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ ۱۰:۴۰

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۲۲

  آذین: نامدیران جشنواره فیلم کودک را سیاست زده و سینمای کودک را ویران کرده اند/ مافیای سینما و بنیاد سینمایی فارابی بودجه بر بادده هستند

  سینماپرس: جبار آذین منتقد و مدرس سینمای کشور همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: نامدیران جشنواره فیلم کودک را سیاست زده و سینمای کودک را ویران کرده اند و متأسفانه روز به روز دامنه اشتباهات آن ها در سینمای کشور فراگیرتر شده و سینمای کودک بیشتر دچار افول می شود.

 • محمدمهدی حیدریان در سومین روز سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ ۱۰:۳۰

  رئیس سازمان سینمایی در گفتگو با سینماپرس:

  تأکید بر حمایت از محتوا و تکنیک آثار سینمای کودک/ دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تا آخر شهریور معرفی می شود

  سینماپرس: محمدمهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی بدون اشاره دقیق به دستاوردهای دوران مدیریت خویش در عرصه سینمای کودک عنوان داشت: نیاز کودکان این مرز و بوم و نیاز ما در سینما بیش از آن چیزی است که شاهدش هستیم از این رو همه ما باید روی محتوا و تکنیک آثار سینمای کودک کار کنیم تا این گونه مهم سینمایی بتواند اعتلا پیدا کند.

 • سینمای کودک ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ ۲۰:۵۹

  سینمای کودک و دست خالی مدیران‌سینمای دهه ۹۰

  سینماپرس: راز نهفته ای در میان‌ فهرست بهترین فیلم‌ های چهل سال اخیر سینمای کودک و نوجوان ایران وجود دارد که رمز گشایی از آن همان حرفی است که دلسوزان سینمای کودک و نوجوان به آن‌ پرداخته‌اند.

 • نیلوفر محمودی ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ ۰۹:۵۷

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۲۱

  محمودی: متولیان سینمای کودک پتانسیل نهفته در این گونه مهم سینمایی را کشف نکرده اند/ جشنواره فقط عنوان «کودک و نوجوان» را با خود به یدک می کشد

  سینماپرس: نیلوفر محمودی بازیگر سینما و تلویزیون همزمان با سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: متولیان سینمای کودک پتانسیل نهفته در این گونه مهم سینمایی را کشف نکرده اند و به همین دلیل است که به رغم همه شعارهای قشنگی که برای حمایت از سینمای کودک داده می شود ما در عمل شاهد هیچ اقدام مثبتی از سوی مسئولان برای برون رفت از بحران موجود در سینمای کودک نیستیم.

 • نشست خبری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۱۳۹۷-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۵

  دور جدید تولید فیلم های کانون پرورش فکری همراه با موفقیت؛

  شب زرین فیلم‌های کانون در اصفهان رقم خورد

  سینماپرس: «ضربه فنی» و «دوچ» ۲ فیلم بلند سینمایی کانون پرورش فکری ۱۱ پروانه طلایی، تندیس، جایزه و لوح قدردانی سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان را از آن خود کردند.

 • رحیم بهبودی فر ۱۳۹۷-۰۶-۱۵ ۰۹:۳۴

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۲۰

  بهبودی فر: مسئولان باید پاسخگوی دلایل بی توجهی به سینمای کودک باشند/ نهادهای متولی برای تولید کالاهای فرهنگی مختص این نسل چه می کنند؟

  سینماپرس: رحیم بهبودی فر کارگردان سینما همزپان با برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: سینمای کودک و نوجوان سینمایی بسیار حائز اهمیت است و ما باید مرتباً مبادرت دست به تولید آثار مختص این نسل بزنیم اما ناآگاهی ها در سطوح مدیریتی باعث می شود تا این آثار کمتر مورد توجه قرار بگیرند و از این رو مسئولان باید پاسخگوی دلایل بی توجهی به سینمای کودک باشند.

 • آرم جشنواره فیلم کودک و نوجوان* ۱۳۹۷-۰۶-۱۵ ۰۲:۱۴

  لیست کامل جوایز جشنواره فیلم کودک؛

  «آهوی پیشونی سفید۲» دیده نشد/ «لکنت» با دریافت ۵ جایزه اصلی بهترین کارگردانی، بهترین فیلم، بهترین بازیگری کودک و... رکورد زد!

  سینماپرس: مراسم اختتامیه سی‌ و یکمین جشنواره فیلم‌ های کودکان و نوجوان با اعلام آثار برتر برگزار شد.

 • اختتامیه سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ۱۳۹۷-۰۶-۱۴ ۲۰:۵۱

  گزارش سینماپرس از مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کودک؛

  پروانه ها به پرواز درآمدند/ «لکنت» جوایز اصلی جشنواره را درو کرد/+حواشی

  سینماپرس: آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره فیلم کودک با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخی مقامات اصفهان و مدیران سینمای کشور برگزار شد؛ در این مراسم جایزه ویژه زنده یاد زاون قوکاسیان در دستان غلامرضا رمضانی قرار گرفت، جایزه شهید بهنام محمدی به فیلم «جمعه گل» اهدا شد و «خانه» فیلمی از کره جنوبی نیز توانست جایزه سیفژ را از آن خود کند ضمن آن که فیلم سینمایی «لکنت» بخش اعظمی از جوایز را نصیب خود کرد. همچنین از ثریا قاسمی هنرمند پیشکسوت سینمای کشور هم به دلیل بردن جایزه مهم «آسیاپاسفیک» تقدیر شد و جایزه وی که تازه به ایران رسیده بود تقدیمش شد.

 • چیستا یثربی ۱۳۹۷-۰۶-۱۴ ۰۹:۴۶

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۱۹

  یثربی: آقایان همه ساله بر مزار سینمای کودک جشن می گیرند/ جشنواره مضحک بدل به «نان دانی» برای افرادی خاص شده است

  سینماپرس: چیستا یثربی مدرس دانشگاه، منتقد و فیلمنامه نویس سینما و کارگردان و نمایشنامه نویس تئاتر در آستانه برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: بنده از سال اول برگزاری جشنواره فیلم کودک تا سال ۷۶ دبیر بولتن و مترجم همزمان جشنواره فیلم کودک بوده ام و فضای این جشنواره را به خوبی می شناسم، ما امروز در کشورمان نه سینمایی برای کودک داریم و نه سینماگر دغدغه مند کودک! آقایان همه ساله بر مزار سینمای مرده کودک جشن می گیرند و چند روزی خودشان و دوستان شان تفریح می کنند!

 • مسعود امینی تیرانی ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۲۰:۵۱

  مدیر فیلمبرداری «ضربه فنی»:

  بدنه سینمای ایران بدنه متوازنی نیست

  سینماپرس: یک فیلمبردار سینما با اشاره به استقبال اندک از سینمای کودک گفت: «بدنه سینما باید شرایط تولید همه گونه آثار را ایجاد کند و اگر تنها روی یک گونه خاص از سینما تمرکز کند به زودی سینما دچار بحران می شود.»

 • چهل سال سینمای کودک و نوجوان ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۳:۳۸

  همزمان با ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران؛

  اسامی نامزدهای بهترین‌های چهار دهه سینمای کودک و نوجوان اعلام شد

  سینماپرس: نامزدهای بهترین های چهل سال سینمای کودک و نوجوان بعد از انقلاب با نظرخواهی از ۱۲۰ منتقد و نویسنده سینما انتخاب شدند.

 • هاتف علیمردانی در نشست خبری فیلم سینمایی«هفت ماهگی» ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۰:۴۴

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۱۸

  علیمردانی: بیش از ۹۰ درصد از فیلمسازان سینمای کودک در دهه ها قبل فریز شده اند/ باید با امکانات روز کودکان را جذب کنیم!

  سینماپرس: هاتف علیمردانی کارگردان سینما همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: سینمای کودک نیاز به نوآوری و خلاقیت دارد، این مسأله بسیار قابل تأمل است که بیش از ۹۰ درصد از فیلمسازان سینمای کودک در کشور ما در دهه ها قبل فریز شده اند و دیگر حرفی برای گفتن در سینمای کودک ندارند و تنها تعداد بسیار اندکی از فعالان این سینما هستند که به دلیل به روز بودن و دغدغه مندی شان می توانند آینده ای روشن در این سینما داشته باشند و مدیران سینما باید از این تعداد اندک برای تولید آثار جذاب کودک حمایت کنند.

 • ماریا صفی الدین-عقیل ضعیف الله القوری-حمدو الحسین-حسین احمد مالک ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۱۰:۳۳

  گفتگوی سینماپرس با داوران کودک و نوجوان بخش بین الملل جشنواره فیلم کودک؛

  از تأکید بر توجه به تولید آثار مذهبی و مقاومت اسلامی برای کودکان و نوجوانان تا قدردانی از مهمان نوازی ایرانی ها/ فرزندان شهدای مقاومت همچنان داغدارند

  سینماپرس: ۴ تن از داوران کودک و نوجوان بخش بین الملل جشنواره فیلم کودک، ماریا صفی الدین از لبنان، عقیل ضعیف الله القوری از یمن، حمدو الحسین از سوریه و حسین احمد مالک از عراق که پدران شان در درگیری های مقاومت شهید شده و اینک در جشنواره فیلم کودک حضور دارند ضمن تأکید بر علاقمندی شان به سینما خواستار تولید فیلم های دینی و مذهبی برای کودکان و نوجوانان شدند.

 • علیرضا رضاداد ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ ۰۹:۲۲

  گفتگو با دبیر سی و یکمین جشنواره فیلم کودک؛

  رضاداد: سینمای کودک و نوجوان قطعاً مشکلاتی دارد که باید شناسایی شده و با درایت حل شوند/ حیات طبیعی سینمای کودک نباید دستخوش تغییر شود

  سیدرضا منتظری

  سینماپرس: علیرضا رضاداد دبیر سی و یکمین جشنواره فیلم کودک در حاشیه برگزاری این جشنواره زیرکانه با دور زدن انتقادات جمع گسترده ای از فعالان سینمای کودک گفت: سینمای کودک و نوجوان قطعاً مشکلاتی دارد که باید شناسایی شده و با درایت و تدبیر حل شوند. وی در ادامه با تایید ناخواسته انفعال دولت در زمینه سینمای کودک اضافه کرد: حیات طبیعی سینمای کودک نباید دستخوش تغییر شود و تأسیس گروهی خاص برای اکران فیلم های سینمای کودک به نفع این گونه سینمایی نیست!

 • بزرگداشت برادران دالوند در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ ۲۲:۵۱

  در آیین بزرگداشت برادران دالوند عنوان شد؛

  در انیمیشن به سمت داستان های کودکانه حرکت کرده ایم

  سینماپرس: کیانوش دالوند تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران در آیین بزرگداشتی از سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان که به او و برادرانش اختصاص داشت، گفت: با تلاش های چند سال اخیر در ایران، پیشرفت چشم گیری در حوزه انیمیشن صورت گرفته است. ما سعی کردیم در انیمیشن به سمت داستان های کودکانه حرکت کنیم.

 • مجله فرهنگی_هنری کیوسک ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ ۲۱:۳۰

  در برنامه «کیوسک» مطرح شد:

  چرا سینمای کودک موقعیت های دهه ۶۰ را ندارد؟ / فیلم ساز از کودک امروز فاصله گرفته است

  سینماپرس: ششمین قسمت از مجله فرهنگی- هنری «کیوسک» به مناسبت برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان با موضوع سینمای کودک و نوجوان با حضور حسین قناعت و غلامرضا رمضانی به روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

 • سودابه امینی ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ ۱۲:۱۰

  تشکیل انجمن سینماگران نوجوان در کانون

  سینماپرس: مدیرکل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان از تشکیل انجمن سینماگران نوجوان در کانون خبر داد و این اتفاق را آغاز موج جدید فیلمسازی و تربیت فیلمسازان کانونی دانست.

 • مجید قناد ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ ۰۹:۱۱

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۱۷

  قناد: خبرنگاران و رسانه ها از متولیان سینمای کودک درباره چرایی عملی نشدن وعده های شان سوأل کنند/ انفعال در سینمای کودک پذیرفتنی نیست

  سینماپرس: مجید قناد تهیه کننده و کارگردان و مجری شناخته شده برنامه‌های کودک و نوجوان همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: خبرنگاران حاذق و رسانه های متعهد موظفند سراغ متولیان سینمای کودک رفته و از آن ها در مورد چرایی عدم عملی شدن وعده های شان سوأل کنند؛ مسئولان و متولیان سینمای کودک باید بدانند صرف دادن وعده های فراوان و شعارهای زیبا دردی را از سینمای کودک درمان نمی کند و آن ها موظف هستند راه چاره ای برای برون رفت از رخوت این گونه مهم سینمایی اندیشه کنند.

 • سامیار محمدی ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ ۰۸:۵۲

  گپ سینماپرس با یک بازیگر کودک؛

  محمدی: بهترین فیلمی که تا امروز در آن بازی کرده ام «تپلی» است/ امیدوارم مثل سال گذشته بازی هایم را نادیده نگیرند و بتوانم از جشنواره جایزه بگیرم

  سینماپرس: همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان سامیار محمدی یکی از کودکانی که طی سال های اخیر بسیار پرکار بوده و امسال با ۲ فیلم «پاستاریونی» و «تپلی» در جشنواره حضور دارد گفت: بهترین فیلمی که تا امروز در آن بازی کرده ام «تپلی» است و این فیلم و نقشم را بسیار دوست دارم و مطمئن هستم که همه بچه ها و حتی بزرگترها از دیدن این فیلم که فضای شادی دارند بسیار خوششان می آید.

 • غلامرضا رمضانی در ویژه برنامه «یک فیلم، یک سلام» ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۱۹:۵۹

  در نشست «ضربه فنی» مطرح شد؛

  جشنواره در برنامه ریزی و اکران فیلم ها جدی عمل نمی کند/ اهمیت سینمای کودک دروغ است!

  سینماپرس: غلامرضا رمضانی کارگردان باسابقه سینما، گلایه‌های تندی را درباره کیفیت برگزاری سی‌ و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان خطاب به دبیر این رویداد مطرح کرد.

 • علی شاه حاتمی ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۱۰:۳۲

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۱۶

  شاه حاتمی: مسئولان باید پاسخگوی دلایل وضعیت بحرانی سینمای کودک باشند/ آقایان شعار بس است؛ به عمل کار برآید به سخندانی نیست

  سینماپرس: علی شاه حاتمی کارگردان سینما همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: مسئولان باید پاسخگوی دلایل وضعیت بحرانی سینمای کودک باشند چرا که همه بودجه و امکانات در اختیار آن ها است و اگر می خواستند می توانستند وضعیت سینمای کودک و نوجوان را روز به روز بهتر کنند نه اینکه ما مرتباً شاهد پسرفت و اضمحلال این گونه مهم سینمایی باشیم.

 • مراسم بزرگداشت فریال بهزاد در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۰۰:۴۵

  عکس/ بزرگداشت فریال بهزاد در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان

  سینماپرس : مراسم بزرگداشت فریال بهزاد کارگردان سینما عصر شنبه 10 شهریور ماه در سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سینما فلسطین اصفهان برگزار شد.

 • مراسم بزرگداشت فریال بهزاد در سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ ۲۰:۳۶

  در جشنواره فیلم کودک برگزار شد؛

  تجلیل از کارنامه هنری فریال بهزاد/ بهزاد: می خواهم فیلم کودک بسازم و امیدوارم بعد از سال ها شرایط کارم فراهم شود

  سینماپرس: آیین بزرگداشت فریال بهزاد در قالب ویژه‌برنامه سی‌ویکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سینما فلسطین اصفهان برگزار شد؛ بهزاد در این برنامه گفت: می خواهم فیلم کودک بسازم و امیدوارم بعد از سال ها شرایط کارم فراهم شود.

 • علیرضا تابش ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ ۱۳:۱۶

  تشریح فعالیت‌های بنیاد سینمایی فارابی از زبان «تابش»

  سینماپرس: علیرضا تابش با اشاره به سیاست‌های بنیاد فارابی در دوره جدید مدیریت سینمایی گفت: «شفاف‌سازی» و «استانداردسازی» آب حیات اقتصاد سینمای ایران است و نظام درست اقتصادی این دو شاخص مهم را به سینمای ایران هدیه می‌کند.

 • اسماعیل براری* ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ ۰۹:۵۴

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۱۵

  براری: در ایران به سینمای کودک به چشم «سربار» نگاه می شود/ برگزاری جشنواره فیلم کودک به خاطر تخلیه بودجه های سرگردان دولتی است!

  سینماپرس: اسماعیل براری کارگردان سینما و تلویزیون همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: این تأسف بزرگی برای یکایک ما است که مدیران نالایق و ناتوانی داریم که از اداره کار روشن، درست، اصولی و صحیح برای سینمای کودک بازمانده اند و این اتفاق در حالی است که افرادی شایسته خارج از این حلقه مدیریتی حضور دارند که قادر به اداره آن هستند. اصرار شدید به ادامه نقص ها خیلی فاجعه بار است. در تمام دنیا سینمای کودک در مقام پرفروش ترین گونه ها است و در ایران به چشم طفیلی و سربار نگاه می شود و فیلم های کودک شرایط مناسبی برای اکران ندارد.

 • کیانوش دالوند ۱۳۹۷-۰۶-۰۹ ۱۳:۰۸

  بحران در سینمای کودک و نوجوان/۱۴

  دالوند: متولیان سینمای کودک اگر عمل گرا بودند مرتب شعار نمی دادند!/ بزرگترین مشکل سینمای ما عدم داشتن مدیریت با بینش استراتژیک است

  سینماپرس: کیانوش دالوند کارگردان انیمیشن در آستانه برگزاری سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان با انتقاد از شرایط بحرانی سینمای کودک در کشور گفت: متأسفانه سال ها است که ما از زبان مدیران و متولیان سینمای کودک شعارهای زیبا مبنی بر حمایت از این گونه مهم سینمایی و فعالان در این حوزه را می شنویم اما در عمل هیچ اقدام مثبتی در این راستا صورت نگرفته است و به همین علت می توان بر این امر صحه گذاشت که متولیان سینمای کودک اگر عمل گرا بودند مرتب شعار نمی دادند!