ابراهیم داروغه زاده

کل اخبار:365

 • نشست خبری حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی ۱۳۹۸-۰۲-۳۰ ۱۴:۱۱

  عکس/ نشست خبری رئیس سازمان سینمایی

  سینماپرس : نخستین نشست خبری حسین انتظامی به عنوان رئیس سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، پیش از ظهر امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور ابراهیم داروغه زاده معاون ارزشیابی و نظارت، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی و جمعی از خبرنگاران در سالن سینمای این سازمان برگزار شد.

 • فیلم شکستن همزمان بیست استخوان ۱۳۹۸-۰۲-۲۸ ۱۶:۴۷

  آماده سازی مقدمات برای؛

  اکران «شکستن همزمان بیست استخوان» همزمان در ایران و افغانستان

  سینماپرس: فیلم برگزیده جشنواره جهانی فیلم فجر محصول مشترک ایران و افغانستان به زودی در ایران و افغانستان به صورت همزمان اکران خواهد شد.

 • ابراهیم داروغه زاده ۱۳۹۸-۰۲-۲۸ ۱۲:۰۵

  داروغه زاده خبر داد:

  یک شورا با تخصص های مکمل، درجه بندی سنی فیلم‌ها را از تابستان آغاز می کنند

  سینماپرس: معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از همکاری انجمن علمی روانپزشکان ایران در درجه بندی سنی فیلم ها استقبال کرد.

 • رده بندی سنی فیلم های سینمایی ۱۳۹۸-۰۲-۲۷ ۱۲:۵۶

  در درجه‌بندی سنی فیلم‌ها؛

  سازمان سینمایی با انجمن علمی روانپزشکان همکاری می کند

  سینماپرس: معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از همکاری انجمن علمی روانپزشکان ایران در درجه بندی سنی فیلم‌ها استقبال کرد.

 • انتظامی، صالحی و داروغه زاده در افتتاحیه سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸-۰۱-۲۵ ۱۴:۲۸

  فرافکنی نابخشودنی در پایمالی حقوق فرهنگی مردم/ فرهنگ، خانواده و ارزش ها برای مدیران سینمایی پشیزی نمی ارزد؟!

  سینماپرس: خبر غیرمنتظره، محیرالعقول و بسیار عجیب است؛ به یک باره بعد از گذشت نزدیک به یک ماه از اکران و فروش قابل توجه فیلمی سخیف و زننده با عنوان «رحمان ۱۴۰۰» مشخص می شود که این فیلم با نسخه ای که مجوز ندارد اکران شده؛ اتفاقی که باعث می شود همگان این سوأل را از خودشان بپرسند که چطور طی این مدت طولانی مسئولان سازمان سینمایی پرمدعا متوجه این اتفاق شوم نشده اند! این مسأله به قدری عجیب است که حتی شائبه همراهی برخی افراد در وزارت ارشاد و سازمان سینمایی را با متخلفان ضد فرهنگ و مافیای اکران به صورت جدی مطرح می کند.

 • خاطرات درون خانوادگی فجر سی و هفتم (۳) ۱۳۹۸-۰۱-۱۹ ۱۰:۱۳

  خاطرات درون خانوادگی فجر سی و هفتم (۳)

  وقتی تدبیرهای وارونه سینمای ایران را به وادی اسطوره کشی می کشاند

  سینماپرس: سی  و  هفتمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر را می توان به جهت تقارن ویژه آن با جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی، جشنواره ای به یادماندنی دانست؛ جشنواره ای که نمودی از تدبیر مدیریتی جریان حاکم فرهنگی را بر پرده ی نقره ای سینما به نمایش گذاشت و بار دیگر نکات تلخ بسیاری را در مورد چگونگی تدبیرهای وارونه در عرصه فرهنگی و سینمایی کشور یادآور شد و در مجموع به ویترینی تمام عیار برای ترسیم شرایط عدول از ایدئولوژی و مبانی انقلاب اسلامی مبدل گردید.

 • سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش چهارم/زمستان ۹۷ ۱۳۹۸-۰۱-۱۸ ۰۹:۳۹

  سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش چهارم/زمستان ۹۷

  از بررسی ابتذال و هنجارشکنی در تئاتر و سینما تا ابهام در ثبت اجباری صنوف در وزارت کار/ دستاورد سینما در ۴۰ سالگی انقلاب چه بود؟

  سینماپرس: بخشی از گفتگوهای سینماپرس با سینماگران در فصل زمستان سال ۹۷ مربوط به مسائلی همچون: انتظارات سینماگران از مدیریت سینما، عملکرد هیأت انتخاب جشنواره فیلم فجر، ابتذال و هنجارشکنی در حوزه نمایش، ابتذال در سینمای ایران، نقش سینما در صحنه جنگ نرم، مطالبه از دست اندرکاران جشنواره فیلم فجر، سینمای ایران در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، ثبت اجباری صنوف خانه سینما در وزارت کار و ... بود.

 • اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸-۰۱-۱۱ ۱۹:۵۸

  عکس/ سینما در سالی که گذشت-۱۰

  سینماپرس : سال ۹۷ با همه اتفاقات ریز و درشتش به پایان راه خود رسیده است. سینمای ایران نیز در این سال با فراز و نشیب، تلخی و شیرینی، حواشی و اخبار مختلف روبرو بود. در گزارش های پیش‌رو همه این اتفاقات را در قالب تصویر برای مخاطبان مرور خواهیم کرد.

 • سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش سوم/پاییز ۹۷ ۱۳۹۸-۰۱-۱۰ ۱۰:۵۱

  سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش سوم/پاییز ۹۷

  از تأکید بر مهجوریت سینمای دفاع مقدس و مقاومت تا انتقاد از انفعال مسئولان در قبال ورود پول های کثیف به سینما

  سینماپرس: بخشی از گفتگوهای سینماپرس با سینماگران در فصل پاییز سال ۹۷ مربوط به مسائلی همچون: مهجوریت سینمای دفاع مقدس، انفعال سینما و تلویزیون در حوزه تولید آثار تاریخی و مذهبی، پول های کثیف در سینما و بی توجهی متولیان سینما، نفوذ فرهنگی و وادادگی مدیران، اهمیت سینمای مقاومت و... بود.

 • تفریح داروغه‌زاده در آمستردام ۱۳۹۸-۰۱-۰۷ ۱۷:۳۳

  با دستور معاونت ارزشیابی صورت پذیرفت

  وقتی سیل بلیت سینماها را نیم بها می کند/ اقدام طنز آقای داروغه زاده از برای مردم سیل زده

  سینماپرس: در شرایطی که مردم استان های سیل زده به دنبال رفع نیازهای اولیه خودشان هستند معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در اقدامی طنزگونه از برای همدردی با آسیب دیدگان حادثه سیل در این استان ها از ارائه خدمات ویژه در این استان ها از جمله بلیت نیم‌بها در سینماها خبر داد.

 • بازدید علی عسگری از پشت صحنه سریال «نفوذ» ۱۳۹۸-۰۱-۰۷ ۰۹:۳۴

  عکس/ سینما در سالی که گذشت-۷

  سینماپرس : سال ۹۷ با همه اتفاقات ریز و درشتش به پایان راه خود رسیده است. سینمای ایران نیز در این سال با فراز و نشیب، تلخی و شیرینی، حواشی و اخبار مختلف روبرو بود. در گزارش های پیش‌رو همه این اتفاقات را در قالب تصویر برای مخاطبان مرور خواهیم کرد.

 • مرتضی رزاق کریمی و همایون اسعدیان در نشست خبری هیات مدیره جامعه اصناف سینمای ایران ۱۳۹۸-۰۱-۰۵ ۱۵:۰۳

  عکس/ سینما در سالی که گذشت-۵

  سینماپرس : سال ۹۷ با همه اتفاقات ریز و درشتش به پایان راه خود رسیده است. سینمای ایران نیز در این سال با فراز و نشیب، تلخی و شیرینی، حواشی و اخبار مختلف روبرو بود. در گزارش های پیش‌رو همه این اتفاقات را در قالب تصویر برای مخاطبان مرور خواهیم کرد.

 • مراسم تشییع پیکر مرحوم «حبیب کاوش» ۱۳۹۷-۱۲-۲۶ ۱۳:۱۳

  عکس/ مراسم تشییع پیکر مرحوم «حبیب کاوش»

  سینماپرس : مراسم تشییع پیکر مرحوم «حبیب کاوش» کارگردان و تهیه کننده سینما صبح امروز یکشنبه ۲۶ اسفند ماه در محل خانه سینما شماره ۲ با حضور اهالی سینما برگزار شد.

 • ابراهیم داروغه‌زاده در برنامه «اختیاریه» ۱۳۹۷-۱۲-۱۹ ۱۲:۱۱

  معاون سازمان سینمایی، پول کثیف در سینما را کتمان کرد

  پولشویی در سینما کمش هم زیاد است

  سینماپرس: حتی اگر توجیه ابراهیم داروغه‌زاده درباره به صرفه نبودن پولشویی در سینما را بپذیریم، پولشویی در سینما به عنوان یک کالای استراتژیک کم هم که باشد زیاد است.

 • ابراهیم داروغه‌زاده در برنامه «اختیاریه» ۱۳۹۷-۱۲-۱۷ ۱۴:۵۰

  ابراهیم داروغه‌زاده در برنامه «اختیاریه» مطرح کرد:

  روزهای آخر حضورم در سازمان سینمایی را سپری می کنم

  سینماپرس: نهمین قسمت از برنامه تلویزیونی « اختیاریه» با حضور ابراهیم داروغه‌زاده، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

 • خاطرات درون خانوادگی فجر سی و هفتم (۱) ۱۳۹۷-۱۲-۱۵ ۱۰:۵۸

  خاطرات درون خانوادگی فجر سی و هفتم (۱)

  عدول از ایدئولوژی؛ دستاورد جشنواره فجر در چهل سالگی انقلاب اسلامی

  سینماپرس: سی و هفتمین جشن یا جشنواره ی سینمای ایران نیز به پایان رسید و این در حالی بود که متاسفانه در فصل چهل سالگی انقلاب اسلامی، نه تنها دیگر خبری از موضوع صدور تفکر انقلاب اسلامی به زبان سینما نبود؛ بلکه مطالبه ی آرمان های بلند فرهنگی و هنری جمهوری اسلامی نیز به نوعی کنار گذاشته شده و بانگ بُلند ایدئولوژی زدایی به گوش می رسید!

 • ابراهیم داروغه زاده در مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۲-۱۲ ۱۱:۱۳

  خوانش متفاوت از فیلم ها تا کجا!/ وقتی آقای دبیر فرافکنی می کند

  سینماپرس: دبیر جشنواره فیلم فجر در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان با استدلال هایی نامعقول در راستای تطهیر فیلم های جشنواره فیلم فجر برآمد.

 • مراسم تجلی اراده ملی سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۲-۰۷ ۱۳:۱۹

  عکس/ مراسم تجلی اراده ملی سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر

  سینماپرس : مراسم تجلی اراده ملی سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر دوشنبه ۶ اسفندماه در تالار ایوان شمس با حضور وزیر ورزش و جوانان، وزیر دادگستری، رییس فراکسیون مجلس شورای اسلامی، رییس بنیاد سینمایی فارابی، رییس مجمع جهانی اهل بیت، دستیار ویژه رییس جمهور در امور شهروندی برگزار شد.

 • مراسم تجلی اراده ملی سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۲-۰۶ ۲۲:۰۱

  برگزیدگان بخش تجلی اراده ملی «فجر۳۷» معرفی شدند

  سینماپرس: مراسم معرفی برگزیدگان بخش تجلی اراده ملی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و اهدای جوایز، عصر امروز دوشنبه ششم اسفندماه در محل ایوان شمس برگزار شد.

 • فیلم سینمایی «جان دار» ۱۳۹۷-۱۱-۲۸ ۲۱:۵۷

  داروغه‌زاده می‌گوید فیلم‌های جشنواره فجر نقدی بر قصاص نداشت!

  دیدن قصاص در سینما با چشمان کاملاً بسته!

  جوان آنلاین: برخلاف ادعای دبیر جشنواره فجر درباره فیلم‌های این دوره از جشنواره امسال هم شاهد حضور فیلم‌هایی بودیم که در مقابل قصاص موضع منفی دارند.

 • فیلم سینمایی «مسخره باز» ۱۳۹۷-۱۱-۲۷ ۲۰:۲۳

  تهیه‌کننده «مسخره‌باز» عذرخواهی کرده است

  سینماپرس: به گفته دبیر جشنواره فیلم فجر، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مسخره‌باز» در تماسی بابت رفتار همایون غنی‌زاده کارگردان این فیلم در مراسم اختتامیه جشنواره عذرخواهی کرده است.

 • ابراهیم داروغه زاده در مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۱-۲۷ ۱۲:۰۷

  شیوه جدید بی توجهی به مطالبات رسانه های دغدغه مند/ فرافکنی های داروغه زاده همچنان ادامه دارد

  سینماپرس: ابراهیم داروغه زاده در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر در بخشی از سخنان خود با حمله به رسانه های مطالبه گر در خصوص کاستی های جشنواره گفت: شور و نشاط اجتماعی جشنواره از دید آن ها مغفول مانده؛ این سخنان داروغه زاده در حالی است که به زعم بسیاری از فعالان رسانه ای، منتقدان و سینماگران کشور جشنواره چند سالی است به واسطه سیاست گذاری های غلط شکلی خنثی و انفعالی گرفته است.

 • ابراهیم داروغه زاده در مراسم رونمایی از پوستر و اعلام فیلم های بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۱-۲۴ ۲۰:۳۴

  اعلام گزارش عملکرد مالی جشنواره فیلم فجر تا ۲۰ اسفند

  سینماپرس: دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از انتشار گزارش عملکرد مالی جشنواره تا ۲۰ اسفندماه خبر داد.

 • دهمین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۱-۲۳ ۱۰:۳۰

  ۱۰ نکته عجیب در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر/ تحقق معکوس وعده های مسئولان سازمان سینمایی و دست اندرکاران مهمترین رویداد سینمایی کشور!

  سینماپرس: اهالی رسانه و منتقدان در جشنواره سی و هفتم شاهد دروغ های بزرگ و اتفاقاتی عجیب بودند؛ از وعده پوچ شفاف سازی، حضور گسترده رسانه های فاقد مجوز و شبه رسانه های تلگرامی و اینستاگرامی در پردیس سینمایی ملت گرفته تا وفور فیلم های ضعیف و خنثی در چهل سالگی انقلاب اسلامی، مشکلات دامنه دار پردیس سینمایی ملت و واکنش شدید و تند مراجع عظام تقلید و علمای اعلام در رابطه با جشنواره!

 • اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۱-۲۳ ۰۴:۳۰

  عکس/ اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

  سینماپرس : مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور برخی مسئولین و اهالی سینما شامگاه دوشنبه ۲۲ بهمن در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

 • دهمین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۱-۲۲ ۱۵:۴۹

  عکس/ دهمین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

  سینماپرس : دهمین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در روز یک شنبه ۲۱ بهمن ماه در پردیس ملت برگزار شد.

 • هدایت-بهمنی-الوند-بلوریان-امجدیان-قنبری-دیندار-اقلیما-کریمی-فاضلی-پروین حسینی-شمس-برزیده-پژمانفر-یشایایی-علیخانی-اشرفی زاده-شریفی-کیمیایی-سیدزاده-گیتی-افتخاری-مهام-صباغ زاده-قوی تن ۱۳۹۷-۱۱-۲۲ ۰۹:۲۱

  مطالبه اهالی سینما و کارشناسان فرهنگی از دست اندرکاران جشنواره فیلم فجر؛

  انتقاد به باندبازی، دوپاره کردن و خنثی سازی مهمترین رویداد سینمایی کشور/ تأکید بر توجه به فیلم های استراتژیک و ارزشی

  سینماپرس: به بهانه‌ی برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تعدادی از اهالی سینما و کارشناسان فرهنگی با انتقاد از اتفاقاتی که سال های اخیر در روند برگزاری این رویداد افتاده تأکید کردند: باندبازی، رفیق بازی، دوپاره کردن و خنثی سازی جشنواره همگی باعث تضعیف جشنواره شده؛ آن ها همچنین خواستار توجه مسئولان به فیلم های استراتژیک و ارزشی شدند و تأکید کردند فیلم های سیاه نما، ضد ارزش و تلخ نباید در سینما ترویج شوند.

 • ابراهیم داروغه زاده ۱۳۹۷-۱۱-۲۱ ۲۱:۵۳

  نامزدهای سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اعلام شدند/ «شبی که ماه کامل شد» رکورددار نامزدی سیمرغ بلورین

  سینماپرس: نامزدهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه یکشنبه ۲۱ بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت با حضور اهالی رسانه اعلام شدند.

 • سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۷-۱۱-۲۰ ۱۱:۴۶

  واکنش ها علما به جشنواره؛

  انتقاد به اشرافی گری و ترویج ضدارزش ها در جشنواره فیلم فجر/ وقتی مدیریت فرهنگی فشل است

  سینماپرس: طی روزهای اخیر و همزمان با برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تعدادی از علما و مراجع تقلید با انتقاد از این رویداد سینمایی تأکید کردند: باید توجه داشته باشیم این انقلاب برای برقراری ارزش‌ها بوده، نه اینکه به نام جشنواره فجر ضدارزش ترویج شود.

 • شفیع آقامحمدیان در مراسم دومین سالگرد درگذشت مرحوم فرج‌الله سلحشور ۱۳۹۷-۱۱-۱۳ ۲۱:۲۲

  شفیع آقامحمدیان:

  سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر گویی علیه انقلاب فعالیت می‌کند

  کیهان: یک فیلمساز و کارشناس فرهنگی در واکنش به زیر سؤال رفتن دفاع مقدس از سوی کارگردان یکی از فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: وقتی عملکرد مدیریت جشنواره فجر در برگزاری این رویداد مهم فرهنگی، کمترین سنخیت را با انقلاب اسلامی دارد، طبیعی است که محتوای آثار و حرف‌های سازندگان فیلم‌ها نیز سنخیتی نداشته باشد.