سلبریتی‌ها

کل اخبار:419

 • فضای مجازی-بازیگران-سلبریتی ۱۳۹۸-۱۲-۲۳ ۲۱:۴۶

  سلبریتی های محتکر!

  اعتراف جنجالی مجری تلویزیون روی آنتن زنده؛+فیلم

  سینماپرس: جواد خیابانی در برنامه مبارزه با کرونا پرده از یک راز مهم در صدا و سیما برداشت. او در اقدامی عجیب به صورت علنی اعلام کرد که برخی مهمانان برای حضور در برنامه مبلغ سی میلیون تومان درخواست کرده‌اند.

 • سلبریتی ۱۳۹۸-۱۲-۲۳ ۱۶:۴۸

  درباره چالش رقصی که برخی به راه انداختند؛

  دسته‌گل جدید سلبریتی‌ها در نطفه خفه شد!/ هنرمندانی که زیادی مجازی‌اند

  سینماپرس: هنرمندانی که امروز به‌درستی و یا به‌غلط تحت عنوان سلبریتی حتی فضای مجازی را رهبری می‌کنند، بهتر است با داشتن کمی سواد رسانه‌ای، فرصت‌سنجی و نیز احترام به این همه مخاطب حاضر در آن فضا، صفحات مجازی خود را همانند رسانه‌ای در خدمت آموزش و هدایت عموم قرار دهند.

 • سعید الهی در مراسم بزرگداشت مجید انتظامی ۱۳۹۸-۱۲-۱۹ ۱۳:۱۴

  "سعید الهی:

  معاونت فرهنگی قوه قضائیه به طور موازی با سازمان سینمایی عمل کند/ هر سلبریتی سرمایه اجتماعی نیست!

  سینماپرس: جریان نفوذ به عنوان جریانی خطرناک در محیط کلان کشور می‌تواند زمینه را برای ضعیف کردن نهادهای مهم کشور فراهم کند.

 • پرویز پرستویی در نشست خبری فیلم سینمایی«بادیگارد» ۱۳۹۸-۱۲-۱۷ ۱۱:۵۵

  اندر حکایت یک رسوایی؛

  توجیهات آقای «همیشه منتقد» درباره چتهایش با مجری «من و تو»!

  سینماپرس: پرویز پرستویی با توجیه ماجرای چت اینستاگرامی با مجری شبکه فارسی زبان گفت: نقدم به هدف اصلاح دلسوزانه است و برای همین درباره مسائل مختلف، نکته هایی را مینویسم تا کمکی به جریان بهبود اوضاع داشته باشم اما باید به ایشان گفت اینکه در مواقع بحرانی و حساس که کشور از هر طرف آماج حمله های دشمن قرار می گیرد، هم نوایی با آنها و تکرار اراجیفشان دلسوزی نیستو اکنون که چهره واقعی نفاق سلبریتی ها رو شده دیگر حنایشان برای مردم رنگی ندارد، پس لطفا برای حفظ باقی مانده آبرو سکوت اختیار کنید.

 • سالومه سیدی نیا ۱۳۹۸-۱۲-۱۶ ۱۹:۳۲

  در شرایط ولنگاری فرهنگی؛

  رسوایی سلبریتی‌ها با انتشار چت‌های مجری شبکه من وتو+تصاویر

  سینماپرس: به تازگی با هک صفحه اینستاگرام مجری شبکه من وتو و انتشار گفت‌وگوهایش با چهره‌های سرشناس فرهنگی در داخل کشور، مشخص شد او از طریق فضای مجازی و صفحات اینستاگرام هنرمندان با آنان ارتباطات گسترده‌ای داشته و یک شبکه عنکبوتی وسیع را طراحی کرده است که میزان اثرگذاری‌اش در ادامه این گزارش مشخص خواهد شد.

 • سلبریتی‌ ها ۱۳۹۸-۱۲-۱۲ ۱۹:۴۳

  عملیات ویژه سلبریتی‌ها:

  گسترش وحشت مردم از کرونا +تصاویر

  سینماپرس: روند التهاب آفرینی سلبریتی‌ها نشان می‌دهد در هر دوره زمانی و موضوعات روز کشور، یک نفر در فضای مجازی پرچم التهاب آفرینی را را در دست می‌گیرد و بقیه نیز پشت سر او حرکت می‌کنند.

 • ویروس کرونا ۱۳۹۸-۱۲-۱۱ ۲۰:۰۵

  سلبریتی‌بازی با کرونا؛

  بجای شوآف و غر زدن کمی هم آموزش دهید!

  سینماپرس: سلبریتی‌ها در قبال پدیده مهلکی همانند شیوع کرونا، بجای غرزدن‌های بی‌ربط و شوهای تبلیغاتی در صفحات مجازی، می‌توانند نقشی اطلاع‌رسان داشته باشند و از این ظرفیت طرفدارهای ناخواسته، اینبار به نفع خود مردم استفاده کنند.

 • انتخابات ۱۳۹۸-۱۲-۰۲ ۲۰:۱۱

  انتخابات مجلس؛

  حضور بازیگر معروف در صندوق رای

  سینماپرس: تصویری از حضور رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در مسجد نارمک برای رای گیری انتخابات مجلس را مشاهده می کنید.

 • امیرحسین شریفی ۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۰:۳۲

  نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات/۴

  شریفی: مردم به هیچ عنوان فریب جوسازی برخی سلبریتی ها را نخورند/ شرکت در انتخابات وظیفه آحاد افراد جامعه است

  سینماپرس: امیرحسین شریفی تهیه کننده سینما در خصوص نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات گفت: مردم به هیچ عنوان فریب جوسازی برخی سلبریتی ها را نخورند چرا که تجربه ثابت کرده آن ها تنها زمانی دست به دخالت و جوسازی می زنند که منافع شخصی شان تأمین شود و دل شان هرگز به حال مردم و جامعه نمی سوزد.

 • سارا طالبی زاده ۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۰:۰۱

  نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات/۳

  طالبی زاده: هنرمندان ارزشی باید مانع از ترکتازی سلبریتی ها شوند/ مردم باید افرادی را انتخاب کنند که بتوانند اهداف گام دوم انقلاب را به خوبی محقق نمایند

  سینماپرس: سارا طالبی زاده دبیر فرهنگی روزنامه حمایت در خصوص نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات گفت: خوشبختانه ما هنرمندان متعهد، انقلابی و دغدغه مند بسیاری به خصوص در عرصه سینما و تلویزیون داریم که تجربه ثابت کرده حاضرند تا پای جان در راستای تقویت ارکان نظام اسلامی فعالیت کند از این رو این هنرمندان ارزشی و انقلابی باید مانع از ترکتازی مجدد سلبریتی ها در عرصه انتخابات پیش رو شوند؛ ما امروزه نیازمند آن هستیم که فیلمسازان و بازیگران ارزشی و انقلابی، محور و جریان هدایتگری مردم را در دست بگیرند و آن ها را برای انتخاب افراد اصلح کمک کنند.

 • سخنرانی راضیه تجار در مراسم رونمایی از کتاب اسم تو مصطفاست ۱۳۹۸-۱۱-۲۸ ۱۲:۲۲

  نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات/۲

  تجار: مردم فریب اظهارنظرها و رفتارهای نمایشی برخی سلبریتی ها را نخورند/ قانون باید جلوی بازیگرانی که با حیثیت ملی بازی می کنند را بگیرد

  سینماپرس: راضیه تجار نویسنده مطرح و مدرس خانه داستان فرهنگسرای انقلاب در خصوص نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات گفت: مردم نباید فریب اظهارنظرها و رفتارهای نمایشی به شدت آسیب زننده سلبریتی ها را بخورند؛ مردم باید بدانند که هنرمندان واقعی و متعهد که با بینش و درایت مسائل روز را رصد می کنند و صاحب اندیشه و بصیرت هستند تریبونی جدی برای اظهارنظر و هدایت جامعه به راه راست ندارند و با دیدن این اتفاقات اسفبار تنها خون دل می خورند!

 • عباس کریمی عباسی در نشست خبری فیلم سینمایی«تا آمدن احمد» ۱۳۹۸-۱۱-۲۷ ۰۹:۵۶

  نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات/۱

  کریمی: سلبریتی ها بدون داشتن علم، تحصیلات و تجربه در حوزه سیاست حق هیچ اظهارنظری را ندارند/ نباید مرعوب فضاسازی های بیگانگان شویم

  سینماپرس: عباس کریمی منتقد سینما و کارشناس فرهنگی در خصوص نقش هنرمندان برای آگاه سازی مردم در انتخابات گفت: سلبریتی ها بدون داشتن علم، تحصیلات و تجربه در حوزه سیاست حق هیچ اظهارنظری را ندارند چرا که آن ها هرگاه وارد مسائل غیرتخصصی شده اند افکارعمومی را به بیراهه کشانده و بعد از مدتی از انتخاب های شان ابراز ندامت و پشیمانی کرده اند در صورتی که جامعه از نظریات آن ها بهره برده و ضربه جدی خورده است!

 • مهران مدیری-دورهمی ۱۳۹۸-۱۱-۲۶ ۰۸:۳۶

  در برنامه دورهمی؛

  شوخی با حریم خصوصی سلبریتی‌ها

  سینماپرس: مهران مدیری امشب در دورهمی با حریم خصوصی سلبریتی‌ها شوخی کرد.

 • سلبریتی‌ها کاسبان قبل و بعد تحریم‌ها هستند/ حمایت از روحانی ۱۳۹۸-۱۱-۰۵ ۱۰:۱۳

  فرشته روح‌افزا؛

  تحریم جشنواره توسط سلبریتی‌های پر حاشیه لطف آنها به این جشنواره است

  سینماپرس: معاون سابق فرهنگی شورای اجتماعی زنان گفت: تاکنون ایران و برنامه‌های داخلی آن از سوی غربی‌ها به ویژه آمریکا تحریم می‌شده است و امروز شاهد هستیم که سلبریتی‌ها پای خود را در جای پای آمریکایی قرار داده‌اند که دستش به خون جوانان این کشور آلوده است و این افراد از روش و منش آمریکا تبعیت می‌کنند.

 • احسان علیخانی-ماه عسل ۱۳۹۸-۱۱-۰۱ ۱۹:۴۵

  راه قانون باز است؛ اگر اصلاح‌طلبان و برخی سلبریتی‌ها بخواهند از راه قانون وارد شوند!

  «احسان علیخانی» در دام سعید حجاریان

  سینماپرس: احسان علیخانی مجری تلویزیون نیز همچون هم صنفان خود نسبت به حوادث اخیر در کشور به اظهار نظر پرداخته و از برخی سلبریتی‌های مقصّر در مشکلات نیز مظلوم‌نمایی می‌کند. به راستی چرا چهره های هنری خود را ملزم به دخالت در همه امور اعم از سیاسی، اقتصادی و ... می دانند؟

 • سلبریتی‌ها کاسبان قبل و بعد تحریم‌ها هستند/ حمایت از روحانی ۱۳۹۸-۱۱-۰۱ ۱۹:۲۸

  اولویت سلبریتی ها؛ منافع ملی یا منافع شخصی؟

  سلبریتی‌ها و دولتمردان توهین فرانسه را ندیدند

  سینماپرس: برخی سلبریتی ها که همواره ژست دلسوزی برای مردم و منافع کشور به خود می گیرند، در مقابل اقدام توهین آمیز و ضدایرانی رئیس جمهور فرانسه که از عبارت مجعول برای خلیج فارس استفاده کرد، سکوت کرده و هیچ واکنشی به آن نشان ندادند. حال آنکه با کوچکترین اتفاقی در داخل کشور سینه چاک کرده و ژست میهن دوستانه و مردمی به خود می گیرند.

 • سلبریتی‌ها کاسبان قبل و بعد تحریم‌ها هستند/ حمایت از روحانی ۱۳۹۸-۱۰-۲۹ ۱۸:۳۶

  تازه‌شدن داغ مردم‌ از سلبریتی‌ها با انتشار پاسپورت آمریکایی باران کوثری؛

  ماهیت واقعی سلبریتی هایی که در بزنگاههای حساس سیاسی برای مردم نسخه می پیچند

  سینماپرس: حالا براساس آنچه منتشر شده، خانم کوثری تابعیت آمریکایی هم دارند. گرچه تکذیب احتمالی این مساله، چندان دردی از او و سایر سلبریتی‌ها دوا نمی‌کند.

 • کنسرت سیروان خسروی در برج میلاد ۱۳۹۸-۱۰-۲۵ ۱۰:۱۱

  وصف حال سلبریتی های فرصت طلبِ وطن فروش؛

  نه سبز بودم، نه بنفش شدم، نه تَکرار کردم و نه سیاه می‌شوم / پرچم ملی سلبریتی‌ها+ عکس

  سینماپرس: سیروان خسروی در واکنش به حوادث اخیر در کشور، سلبریتی‌ها را مورد انتقاد قرار داد.

 • جشنواره ها ۱۳۹۸-۱۰-۲۴ ۱۷:۴۵

  ماهی‌گیری سلبریتی‌ها از آب گل‌آلود؛

  جولان شهرت‌طلبان در فضای مجازی

  سینماپرس: واکنش های برخی سلبریتی ها در تحریم جشنواره فجر به دلیل سقوط هواپیمای اوکراینی، موجی از انتقادات را به همراه داشته است.

 • بی بی سی ۱۳۹۸-۱۰-۲۳ ۱۳:۴۸

  وقتی بی‌بی‌سی هنرمندان را سیاه لشگر فتنه‌ای جدید می خواهد + فیلم

  سینماپرس: در حالی که خبر ناگوار سقوط هواپیمای اوکراینی از ابتدا موجب تأثر مردم شد و همگان در پی همدردی با حادثه دیدگان بودند، برخی پس از شنیدن خبر خطای انسانی در هدف قرار گرفتن این هواپیما به یکباره داغدار شدند و با تکرار تسویه حساب های سیاسی خود به فکر آشوب آفرینی های جدیدی افتاده اند!؟

 • آرم خانه سینما ۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۶:۱۰

  توسط خانه سینما؛

  وقتی پای یک سلبریتی به سامانه فروش بلیت فیلم‌ها باز می شود

  سینماپرس: سامانه فروش بلیت فیلم‌های سینمایی قرار است با عنوان فیلم تیکت توسط خانه سینما راه اندازی شود.

 • شهلا ریاحی در مراسم بزرگداشت «علی حاتمی» ۱۳۹۸-۱۰-۱۵ ۱۱:۵۸

  با حضور جمعی از اهالی رسانه و هنرمندان؛

  تشییع پیکر شهلا ریاحی در غیاب سلبریتی ها

  سینماپرس: مراسم تشییع پیکر شهلا ریاحی در تالار وحدت بدون حضور سلبریتی ها برگزار شد.

 • اندیشه فولادوند در فیلم کلاشینکف ۱۳۹۸-۱۰-۰۷ ۱۱:۱۶

  انتقاد یک شاعر از شعرخوانی یک سلبریتی؛

  تکرار تجربه‌ای شکست خورده در شعرخوانی

  سینماپرس: روزهای گذشته کلیپی از شعرخوانی یک بازیگر در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش شدید شاعران و مخاطبان در فضای مجازی مواجه شده است.

 • سلبریتی ها و کریسمس ۱۳۹۸-۱۰-۰۴ ۱۸:۰۵

  پُز جدید سلبریتی‌ها؛

  وقتی کریسمس ابزاری برای خودنمایی سلبریتی ها می شود+ عکس

  سینماپرس: عکس‌های یادگاری سلبریتی‌ها با کاج‌های کریسمس و تبریک آغاز سال نوی میلادی باعث شده که آنچنان فرهنگ آغاز سال نوی میلادی در سال‌های اخیر جان بگیرد که فروش درخت کاج کریسمس تبدیل به یک تجارت جدید و پر سود شود.

 • سیاوش حقیقی نشست خبری فیلم سینمایی «خون خدا» ۱۳۹۸-۱۰-۰۴ ۱۱:۴۳

  تهیه‌کننده«خون‌خدا» مطرح کرد؛

  تنها فیلم‌هایی که به نظر پخش کنندگان فروش خوبی دارند، موقعیت اکران پیدا می‌کنند!

  سینماپرس: سیاوش حقیقی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خون خدا» با انتقاد از نبود تناسب میان تولید و اکران در سینمای ایران، گفت: تنها فیلم‌هایی که به نظر پخش‌کننده می‌توانند به فروش خوبی برسند، موقعیت اکران پیدا می‌کنند.

 • کامبیز دیرباز در نشست خبری فیلم سینمایی «ماه گرفتگی» ۱۳۹۸-۱۰-۰۲ ۱۹:۳۶

  کامبیز دیرباز در برنامه «پشت صحنه» مطرح کرد:

  سلبریتی‌ تافته جدا بافته نیست/ رسالت اجتماعی سلبریتی‌ها در طرح موضوع مشکلات

  سینماپرس: کامبیز دیرباز شب گذشته یک دی ماه مهمان تلفنی برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران بود و درباره واکنش چهره‌ها به اتفاقات جامعه صحبت کرد.

 • تلویزیون-برنامه های صدا و سیما ۱۳۹۸-۱۰-۰۱ ۱۰:۰۵

  لزوم توجه به «روان‌شناسی رسانه‌ای»؛

  راهکارهای مقابله با جنگ نرم فرهنگی

  سینماپرس: توجه به «کیفیت محتوایی» برنامه‌های رسانه ملی گام مهمی برای جذب مخاطب است. این مساله با توجه به مقوله «روان‌شناسی رسانه‌ای» محقق می‌شود.

 • سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر ۱۳۹۸-۰۹-۳۰ ۱۵:۰۵

  کورش نریمانی؛

  بودجه مرکزهنرهای نمایشی برای پشتیبانی هنرمندان کافی نیست

  سینماپرس: کورش نریمانی: بودجه مرکز هنرهای نمایشی برای حمایت از پدیده‌های تئاتری کافی نیست و با محدودیت‌های فعلی اتفاقاتی که در این عرصه و در جشنواره فجر روی می‌دهد و نگاه ویژه‌ای که به دانشجویان طی چند سال اخیر ایجاد شده، جای تقدیر و امیدواری دارد.

 • کامبیز دیرباز در نشست خبری فیلم سینمایی«سوء تفاهم» ۱۳۹۸-۰۹-۲۹ ۱۴:۱۱

  کامبیز دیرباز؛

  با شنیدن واژه «سلبریتی» کهیر می‌زنم/ نمک‌ تلویزیون را خوردی نمکدانش نشکن

  سینماپرس: کامبیز دیرباز معتقد است نباید به اجرای بازیگران و بازیگری مجریان ایراد گرفت؛ او می گوید از واژه سلبریتی کهیر می‌زند؛ به قهرمان‌پروری در سینما و سریال‌های تلویزیونی علاقه دارد و مسابقه «دست‌فرمون» را نه کپی می‌داند و نه لاکچری!

 • شبکه های اجتماعی ۱۳۹۸-۰۹-۲۶ ۱۵:۳۱

  معاون سازمان مالیاتی خبر داد؛

  اینفلوئنسرها و فعالیت تبلیغی هنرمندان مشمول مالیات است

  سینماپرس: معاون سازمان مالیاتی با تاکید بر اینکه چهره‌های شناخته شده در شبکه‌های اجتماعی(اینفلوئنسرها) مشمول پرداخت مالیات هستند، گفت: هنرمندان نیز فقط در چارچوب مجوز وزارت ارشاد، معاف از مالیات هستند.