سلبریتی‌ها

کل اخبار:419

 • محمدحسین لطیفی ۱۳۹۹-۱۱-۲۵ ۲۰:۰۸

  محمدحسین لطیفی:

  جامعه باید در دهانِ سلبریتی بزند که سمت و سو ندهد و جامعه را دچار تناقض در مسیر نکند

  سینماپرس: کارگردان سینما و تلویزیون گفت: چرا جامعه به سلبریتی‌ها اجازه می‌دهد سمت و سو نشان دهند و هرچه می‌خواهند بگویند؟

 • برنامه چراغ مطالعه ۱۳۹۹-۱۱-۱۳ ۱۵:۴۴

  مرتضی روحانی:

  برای جذابیت همیشه دنبال سلبریتی‌ها نباشیم

  سینماپرس: تهیه‌کننده «چراغ مطالعه» درباره رویکردهای این برنامه در ایام فجر سخن گفت و بیان کرد که باید باب تضارب آرا را در موضوعاتی نظیر انقلاب باز کرد.

 • سیدجواد هاشمی در نشست خبری فیلم سینمایی «جزیره فضایی؛ تورنادو۲» ۱۳۹۹-۱۱-۰۵ ۱۰:۰۲

  ماله‌کشی به سبک آقای بازیگر؛

  ۱۵۰ سلبریتی دیگر تبلیغ خرید خانه در دبی را انجام داده بودند

  سینماپرس: سید جواد هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون درباره حواشی اخیر توضیحاتی ارائه داد. وی برای ماله‌کشی روی کار غلط خود آسمان و ریسمان بافته و گویا نه تنها عمیقا پشیمان نیست بلکه از روی ناچاری دست به عذرخواهی زده است. جالب آنکه این بازیگر که عمده شهرت و محبوبیت خود را با بازی در فیلم‌های ارزشی و دفاع مقدسی کسب کرده است، طی سالهای اخیر بارها و بارها و در نشست‌ها و برنامه‌های مختلف از نقش‌های خود در آثار دفاع مقدسی فاصله‌گذاری کرده است.

 • رونمایی از پوستر انیمیشن سینمایی «پسر دلفینی» ۱۳۹۹-۱۱-۰۱ ۱۰:۳۰

  تهیه کننده‌ انیمیشن خبر داد؛

  احتمال انصراف «پسر دلفینی» از «فجر۳۹ »

  سینماپرس: تهیه‌کننده انیمیشن سینمایی «پسر دلفینی» با اشاره به اینکه اگر همچنان به انیمیشن توجه نشود، از حضور در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر انصراف می‌دهند، تاکید کرد انیمیشن جدی گرفته نمی‌شود.

 • سازمان فرهنگی رسانه‌ای اوج ۱۳۹۹-۱۰-۳۰ ۱۶:۳۸

  آیا اعتماد به جوانان جواب می‌دهد؟

  پرهیز «اوج» از همکاری با سلبریتی‌ها

  سینماپرس: سی ‌و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر، میزبان ۴ فیلم از آثار تولیدشده در سازمان هنری-رسانه‌ای «اوج» خواهد بود؛ ۴ فیلمی که بدون استفاده از سینماگران نجومی و با اعتماد به جوانان ساخته شده است.

 • حمایت سلبریتی ها از حسن روحانی ۱۳۹۹-۱۰-۲۳ ۱۷:۲۳

  با کدامین آب توبه بشوییم دست و رویتان را؟

  اظهار ندامت پرویز خان پرستویی از حمایت دولت تدبیر و امید

  سینماپرس: پرویز پرستویی نیز از آن دست بازیگران توابی است که برای تطهیر خود نامه سرگشاده به رئیس جمهور می‌نویسد و زبان به گلایه می‌گشاید و از رنج و درد مردم سخن می‌گوید. اما این بازی تکراری حمایت از کاندیدای موردنظر و بعد اعلام برائت از وی دیگر کهنه و نخ‌نما شده و بهتر است که هنرمندان محترم دست از سیاست‌زدگی کشیده و به کار خود مشغول شوند و این عرصه را به متخصصان و صاحبان اندیشه و فهم و درایت بسپارند.

 • حمایت سلبریتی ها از حسن روحانی ۱۳۹۹-۱۰-۱۵ ۱۲:۲۰

  بازی دو سر سوخت؛

  «تَکرار» سریال اِغواگری سلبریتی‌ها و گول زدن مردم در انتخابات ۱۴۰۰

  سینماپرس: حالا که قانون، محدودیتی برای فعالیتهای انتخاباتی سلبریتی ها تعیین نکرده؛ باید به سراغ عرف، اخلاق، فرهنگ و نخبگان رفت؛ واقعا راه چاره چیست؟

 • علی فروغی؛ عادل فردوسی پور ۱۳۹۹-۱۰-۰۲ ۰۹:۵۳

  معضل ملی ساختن از یک موضوع پیش پا افتاده؛

  وقتی بی درایتی مدیران «شبکه سه سیما» اسباب جولان یک «سلبریتی گزارشگر» را فراهم می‌کند

  سینماپرس: از همان ابتدای تغییر مدیریت شبکه سه سیما بود که یک «سلبریتی گزارشگر» در تعارض با مدیریت جدید برآمد و دو قطبی کاذبی را با عوامل و حامیان پشت پرده خود به راه انداخت که همچنان دامن گیر مدیریت جدید این شبکه می باشد. دو قطبی کاذبی که متاسفانه به سبب نابلدی مدیران این شبکه هر روز بر ابعاد آن افزوده شد و با بی درایتی به فرجامی رسید که امروز مشاور مدیر شبکه سه سیما در توییتی از سر ذلت نوشت که سه بار با این «سلبریتی» درباره گزارشگری صحبت شده و او رد کرده است!

 • علی انصاریان ۱۳۹۹-۰۸-۲۸ ۱۰:۳۹

  بازگشت فوتبالیست سابق پرحاشیه به تلویزیون؛

  آیا ارتقای فرهنگ مطالعه تنها با سلبریتی‌ها محقق می‌شود؟

  سینماپرس: معلوم نیست با چه هدفی سازندگان مسابقه «پنج ستاره» تلویزیون را با فضای اطلاعات عمومی خصوصاً ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به علی انصاریان سپرده‌اند.

 • مهراب قاسمخانی؛ سلبریتی ۱۳۹۹-۰۷-۱۵ ۰۹:۲۱

  معضل سلبریتی های بیسواد و ظهور تناقض‌های رفتاری؛

  از برخورد فیزیکی با یک دزد موبایل خود تا حمایت از قاتل‌ فرزندان مردم! +عکس

  سینماپرس: مهراب قاسمخانی با یک زورگیر و سارق گوشی دختر آنچنان رگ گردنش بیرون می‌زند، اما در مقابل قاتلان فرزندان مردم، در طرف قاتلان و مجرمان می‌ایستد.

 • پیمان و مهراب قاسم‌خانی/ مهران مدیری ۱۳۹۹-۰۷-۱۴ ۰۹:۳۸

  واکنش‌ها به مهراب قاسم‌خانی در فضای مجازی:

  فقط آقای سلبریتی و خانواده مهم است؟

  سینماپرس: اعتراض و پرخاشگری یک سینماگر به دزد زورگیر، با واکنش‌های قابل تأمل کاربران فضای مجازی همراه شد.

 • یوسف بچاری ۱۳۹۹-۰۷-۰۶ ۱۵:۱۰

  یوسف بچاری:

  برنامه‌های نقد سینمایی باید از سلبریتی‌زدگی فاصله بگیرند

  سینماپرس: تهیه‌کننده برنامۀ «نقد سینما» گفت: مهمترین نکتۀ این‌گونه برنامه‌ها فاصله گرفتن از سلبریتی‌زدگی و ظاهربینی‌های عوامانه و شناخت سینما به عنوان یک هنرصنعت تاثیرگذار و بزرگ است.

 • جشنواره امام حسین ۱۳۹۹-۰۶-۱۰ ۱۰:۵۲

  ملت امام حسین علیه السلام؛

  تودهنی زدن عزارادان حسینی به رسانه‌های معاند!

  سینماپرس: با وجود تلاش‌های رسانه‌های معاند، مراسم عزاداری حسینی خاصه در تاسوعا و عاشورا، امسال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با نظم خاصی و شوری حماسی در جای‌جای ایران اسلامی برگزار شد.

 • اینفلوئنسرها ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ ۲۰:۰۴

  «اینفلوئنسرها» در غرب مالیات می دهند در ایران نه!

  آیا نمی‌توان درآمد حاصل از تبلیغات در فضای مجازی را قانونمند کرد؟

  سینماپرس: بطور معمول اینفلوئنسرها به عنوان یک پیمانکار مستقل برای تبلیغات شرکت ها کار می کنند. پیمانکاران مستقل در دسته «خود اشتغالی» جای می گیرند از این رو باید «مالیات خود اشتغالی» و «مالیات بر درآمد» پرداخت کنند.

 • سلبریتی‌ ها ۱۳۹۹-۰۵-۱۸ ۱۶:۲۸

  سینمای جهان؛

  مصداقی دیگر از حماقت یک سلبریتی!

  سینماپرس: یک سلبریتی لبنانی در اوج وادادگی خطاب به رییس جمهور فرانسه خواستار استعمار مجدد لبنان شد.

 • شبکه امید ۱۳۹۹-۰۵-۰۸ ۱۶:۲۹

  در آستانه سه‌سالگی؛

  شبکه امید همچنان منتظر تأییدیه‌ برای ورود به سریال‌سازی/ حضور سلبریتی‌ها تا اطلاع‌ثانوی ممنوع!

  سینماپرس: وقتی به سه‌سالگی شبکه امید نزدیک می‌شویم یادمان می‌افتد تلویزیون برای نوجوان چه کرده است؟ مدیر جوانش تلاش‌های زیادی کرده و از این مأموریت‌ها و رسالت‌ها می‌گوید. شاید در کنار همه‌شان، معرفی ۲۷ مجری و ۳۴ تهیه‌کننده جوان کار ارزشمندی است.

 • برنامه سلام صبح بخیر ۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۱۶:۱۱

  وایرال‌شدن به چه قیمتی؟

  حکایت عذرخواهی‌های زورکی و فرمالیته مجریان تلویزیون

  سینماپرس: برنامه‌سازان قدیمی کجا رفته‌اند که هرکسی با برچسب تهیه‌کنندگی به خودش اجازه می‌دهد آنتن تلویزیون را به تمسخر بگیرد. روزی با شگفتانه زن و شوهر بودن یک مجری و بازیکن هندبال، حضور فردی شبیه به جوکر در برنامه و اشتباهات مکرر مجریان، ناظر کجاست؟

 • سلبریتی-تبلیغات تلویزیون-محمدزاده-پسیانی-ناصر-جمشیدی-زندگانی-کیانیان-هادی-گلزار-فلاح-ولدبیگی-پورسرخ-بختیاری-خسروی ۱۳۹۹-۰۵-۰۵ ۱۰:۱۳

  در شرایط ولنگاری فرهنگی؛

  اغواگری یک مشت سلبریتی در روزگار کرونایی مردم

  سینماپرس: وقتی بازیگران می‌آیند و دستمزدهای هنگفتی هم می‌گیرند؛ از کودکان و خانم‌ها برای نشان دادنِ تبلیغ استفاده می‌شود و آگهی‌هایی که هر روز لاکچری‌تر و نعل به نعلِ خارجی‌ها به آنتنِ سیما می‌رسند. چرا تلویزیون دست از این اغواگری‌ها برنمی‌دارد؟

 • رضا توکلی ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۱:۱۹

  گفتگوی بازیگر سینما با ما؛

  توکلی: نفوذی هایی که اعتقادی به هنر، سینما و فرهنگ ملی ندارند با ساخت آثار سطح پایین مردم را از سینما دور کرده اند/ برخی سلبریتی ها نیاز به روانکاوی دارند!

  سینماپرس: رضا توکلی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون با انتقاد از وضعیت آشفته این روزهای سینمای ایران گفت: نفوذی هایی که اعتقادی به هنر، سینما و فرهنگ ملی ندارند با ساخت آثار سطح پایین مردم را از سینما دور کرده اند؛ فیلمسازانی که امروزه در سینما مشغول به کار هستند اغلب دغدغه جامعه را ندارند و مشکلات جامعه را درک نمی کنند چرا که این ها اصلا فیلمساز نیستند و برای رشد و اعتلای فرهنگ و هنر وارد این عرصه بسیار مهم و خطیر نشده اند!

 • سلبریتی-مدیری-جوان ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۰۸:۰۳

  معضلی به نام سلبریتی های کم سواد؛

  آفت وجود تناقض میان نقش و بازیگر در جامعه

  سینماپرس: اساساً تناقض و تضاد آشکار در نوع پوشش و ظاهر بازیگران و هنرمندان در فضاهای مجازی نسبت به فضای رسمی مثل تلویزیون، به نوعی انگشت اتهام و نوک پیکان نقدها را متوجه سیستم کلان فرهنگی و بالاخص سیاست‌های صدا وسیما کرده است.

 • سلبریتی-مدیری-جوان ۱۳۹۹-۰۲-۳۱ ۱۴:۲۳

  چالش تلویزیون با نگاه دستِ‌دوم به برنامه‌های معارفی؛

  از مدیران دست بسته سیما در مقابل سلبریتی‌ها تا کپی برداری از دست هم!

  سینماپرس: کارشناس مذهبی تلویزیون به فاصله‌گرفتن تلویزیون از مناسبتی‌سازی انتقاد کرد و گفت: نگاه به برنامه‌های معارفی یک نگاهِ دستِ دوم حداقلی است و همه کارشناس‌ها و برنامه‌های معارفی هم با این حداقل نگاه و انفعال در دیدگاه و رفتارِ مدیریتی مواجه می‌شوند.

 • برنامه گیومه رادیو نمایش ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ ۱۳:۳۷

  در برنامه رادیویی «گیومه» عنوان شد؛

  منتظری: خانه سینما و سازمان سینمایی موظفند در بحران کرونا به فریاد هنرمندان برسند/ مسئولان وعده های بی عمل می دهند!

  سینماپرس: سیدرضا منتظری کارشناس رسانه و منتقد سینما روز سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت در برنامه «گیومه» که با اجرای مصطفی محمودی منتقد باسابقه سینمای کشور به صورت زنده از رادیو نمایش پخش شد در خصوص برخی مسائل مهم روز سینمای کشور از جمله بحران کرونا و عملکرد منفعلانه سلبریتی های سینمای کشور برای کمک و همدردی با مردم مستأصل، بی دغدغدگی مدیران فرهنگی در خصوص تأمین معیشت حداقلی برای هنرمندان سخن گفت.

 • سلبریتی ۱۳۹۹-۰۲-۲۰ ۰۶:۳۸

  سلبریتیسم؛

  اینستاگرام بازیگران و سلبریتی‌ها، براساس کتابخوانی به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

  هستند سلبریتی‌هایی که اگر صفحات‌شان را در اینستاگرام مرور کنید، حس می‌کنید که کمی شبیه‌تر به مردم رفتار می‌کنند. خوشحال می‌شوند، تبریک می‌گویند، راه می‌روند، فیلم می‌بینند، غذا می‌خورند و البته کتاب هم می‌خوانند. اما غالبا این طورند که حتی همه این کارها را هم به سبک مردم معمولی انجام نمی‌دهند.انگار همه چیز مقداری لاکچری‌تر و پرطعنه‌تر به مسائل سیاسی و گزنده‌تر نسبت به جهان اطراف باشد. حالا اگر بین همین‌ها که اصراری دارند چپ و راست از خودشان عکس بگذارند و با پوشش‌های متفاوت از مردم عادی، با حرف‌ها و کارهای عجیب و غریب یا اظهار نظرهای شاذ سیاسی و فرهنگی، چیزی را درباره خودشان به دنبال‌کنندگان‌شان اثبات کنند، باشند کسانی که گهگداری از آّبشخور فکری خودشان هم اطلاعاتی بدهند و کتاب معرفی کنند، باز هم جای شکرش باقی است.

 • رضا رشیدپور ۱۳۹۹-۰۲-۰۳ ۰۶:۵۵

  نماینده کودکان مبتلا به sma مطرح کرد؛

  مابه‌التفاوت کمک‌های مردمی جمع‌آوری‌شده برای این بیماران در برنامه رشیدپور کجاست؟

  سینماپرس: نماینده کودکان مبتلا به sma در ایران مدعی شد که همه مبالغ جمع‌آوری‌شده برای این کودکان در برنامه «حالا خورشید» با اجرای رشیدپور به افراد مستحق پرداخت نشده است!

 • سلمان خان ۱۳۹۹-۰۱-۲۷ ۲۰:۲۹

  قابل توجه سلبریتی های وطنی؛

  حمایت بازیگر مشهور هندی از ۲۵ هزار خانواده بی بضاعت

  سینماپرس: سلمان خان بازیگر مشهور هندی طی مدت اجرای قرنطینه عمومی در این کشور از ۲۵هزار خانواده بی بضاعت حمایت می‌کند.

 • سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش دوم /تابستان ۹۸ ۱۳۹۹-۰۱-۰۶ ۱۰:۴۰

  سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش دوم /تابستان ۹۸

  از انتقاد نسبت به گروکشی دولت و فشار بر فعالان عرصه فرهنگ و هنر تا اعتراض به فقدان خدمات صنفی خانه سینما/ سینماگران از بی عدالتی در اکران گفتند

  سینماپرس: بخشی از گفتگوهای سینماپرس با سینماگران در فصل تابستان سال ۹۸ مربوط به مسائل و موضوعاتی همچون: سریال های مناسبتی، انتظارات اهالی سینما از رئیس سازمان سینمایی، بررسی عدالت در اکران، فشار دولت بر فعالان عرصه فرهنگ و هنر در پی پخش سریال ارزشمند «گاندو»، اعتراض به فقدان خدمات صنفی خانه سینما، مشکلات سینمای کودک و نوجوان و... بود.

 • سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش اول/بهار ۹۸ ۱۳۹۸-۱۲-۲۶ ۰۹:۲۹

  سینماپرس در سالی که گذشت؛ بخش اول/بهار ۹۸

  از اعتراض به خانه سینما برای عدم پاسخگویی در زمینه عیدی میلیاردی وزارت ارشاد تا تأکید بر جای خالی آرمان های انقلابی امام راحل (ره) در سینما

  سینماپرس: بخشی از گفتگوهای سینماپرس با سینماگران در فصل بهار سال ۹۸ مربوط به مسائل و موضوعاتی همچون: انتقاد سینماگران نسبت به جشنواره جهانی فجر، جایگاه مطالعه و کتاب خوانی در حوزه تولید آثار تصویری، سرنوشت عیدی میلیاردی وزارت ارشاد به سینماگران، جای خالی آرمان های انقلابی امام راحل (ره) در سینما، چالشی به نام «سلبریتی ها»، وظیفه سینما و تلویزیون در خصوص «رونق تولید» به عنوان شعار سال و... بود.

 • سلبریتی ۱۳۹۸-۱۲-۲۵ ۱۶:۴۳

  بحران سلبریتی‌ها، بحرانی خطرناک‌تر از کرونا؛

  سلبریتی هایی که در روزهای کرونایی دست از کاسبی برنمی دارند +عکس

  سینماپرس: نمی‌دانیم منظور جواد خیابانی با کدام بازیگران و ورزشکاران است؟ اما خوب می‌دانیم که واسطه‌ها و دلال‌ها، برای آوردنِ میهمان به تلویزیون چقدر درآمد دارند. چرا باکس آگهی بازرگانی را به سلبریتی‌ها داده‌اند و برای آمدن‌شان به تلویزیون هم پول می‌دهند؟

 • امین زندگانی در نشست خبری فیلم «فصل فراموشی فریبا» در جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸-۱۲-۲۵ ۱۶:۳۹

  بحران سلبریتی‌ها، بحرانی خطرناک‌تر از کرونا؛

  حرکات ناموزون کرونایی امین زندگانی روی ته‌مانده آبرویش+عکس

  سینماپرس: چالش امین زندگانی تقلیدی از ترانه ویتنامی و چالش رقص کوآنگ دانگ است یا زندگانی در پی تقلید چالش کلید را بزن (flip the switch) بوده است.

 • سلبریتی ۱۳۹۸-۱۲-۲۴ ۱۶:۳۴

  سلبریتی های بی سواد ایرانی؛

  از ۱۰۰ میلیون وون کمک هنرمندان کره تا چالش رقص سلبریتی‌های ایرانی

  سینماپرس: نیم‌نگاهی به فعالیت هنرمندان کشورهای خارجی و ایرانی نشان می‌دهد که درک و فهم از نقش مسئولیت‌پذیرانه در مقابله با شرایط بحرانی، می‌تواند چه‌قدر متفاوت باشد.