جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹

حضور «درساژ» در بخش رقابتی جشنواره شانگهای

فیلم سینمایی دِرِساژ

سینماپرس: «درساژ» اولین ساخته بلند سینمایی پویا بادکوبه در دو بخش بهترین فیلم و نگار مقدم در بخش بهترین بازیگر زن کاندید جایزه از جشنواره شانگهای هستند.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «درساژ» اولین ساخته بلند سینمایی پویا بادکوبه به تهیه کنندگی روح الله برادری و سمیرا برادری در بخش استعدادهای جدید آسیایی جشنواره بین المللی شانگهای به نمایش درمی آید.

این فیلم پس از کسب جایزه از جشنواره های برلین و جهانی فجر و نمایش موفق در جشنواره گرانادا، به زودی در جدیدترین حضور بین المللی خود در جشنواره شانگهای به رقابت می پردازد.

فیلم «درساژ» در بخش استعدادهای جدید آسیایی در کنار آثاری از کشورهای ژاپن، مالزی، چین، فیلیپین و تایوان به نمایش درمی آید. همچنین برگزار کنندگان جشنواره نامزدهای این بخش را در سایت رسمی این رویداد معرفی کردند و «درساژ» در دو بخش بهترین فیلم و نگار مقدم در بخش بهترین بازیگر زن کاندید جایزه هستند.

در این فیلم علی مصفا، شبنم مقدمی، هوشنگ توکلی، علیرضا ثانی فر، علیرضا آقاخانی، سیامک ادیب، جلال فاطمی، لویی سیفی، یسنا میرطهماسب، باسط رضایی، به آفرید غفاریان، شایان فصیح زاده، رامبد مطلبی و با معرفی نگار مقدم به ایفای نقش می پردازند.

یست‌ویکمین جشنواره فیلم شانگهای از تاریخ ۱۶ تا ۲۵ ژوئن (۲۶ خرداد تا ششم تیر) در کشور چین برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.