جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰

تازه‌ترین آمار فروش فیلم‌ها؛

فروش ۳۵۳ میلیونی «اسرافیل» / «آینه بغل» در آستانه ۲۰ میلیاردی شدن

پوستر های اسرافیل

سینماپرس: فیلم‌های طنز محور هچنان با اقبال خوبی مواجه شده و فیلم‌های اجتماعی کمتر با توجه مخاطب روبه‌رو می‌شوند.

به گزارش سینماپرس، در هفته گذشته فروش فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» با کاهش مواجه شد اما فیلم «اسرافیل» با روند رو به رشدی مواجه شده است.  

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود گفت: فیلم «مادری» کار خود را با ۹ سالن آغاز کرد و امروز ۳۰ سالن در تهران و شهرستان در اختیار دارد. این فیلم هم اینک به فروش ۱۲۵ میلیون تومان رسیده است.  

وی درباره فروش فیلم «پسرعمو دخترعمو» گفت: فیلم با فروش ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان روبرو شده است.  

علی سرتیپی درباره فروش فیلم های دفتر فیلمیران گفت: فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» به فروش ۳ میلیاردو ۱۰۰ میلیون تومان رسید. فیلم «آینه بغل» به فروش ۱۹ میلیاردو ۸۵۰ میلیون تومان رسید که در این هفته به نظر می رسد فروش ۲۰ میلیارد را رد کند و صدرنشین جدول فروش قرار گیرد. فیلم «ما خیلی باحالیم» به فروش ۱ میلیاردو ۳۰ میلیون تومان رسید.  

وی درباره فروش فیلم «بدون تاریخ بدون امضا» گفت: اقبال مخاطب نسبت به روزهای اول کاهش داشته اما همچنان یلم می فروش و در مجموع فروش خوبی دارد. امیدواریم همین روند را ادامه دهد.  

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «کمدی انسانی« به فروش ۸۰۶ میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران به روش ۵۷۶ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲۳۰ میلیون دست یافت. فیلم «اسرافیل» روند رو به رشدی را در جذب مخاطب طی می کند و هم اینک به فروش ۳۵۳ میلیون تومان رسیده است. فیلم در تهران ۲۸۶ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۶۵ مییون تومان رسید.  

 فیلم «اشک نرگس» به فروش ۷۹۵ هزار تومان، فیلم «بلوک ۹ خروجی ۲» به فروش ۱۳ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان، فیلم «دعوتنامه» به فروش ۱۶ میلیون و ۳۱۷ میلیون تومان، فیلم «من یک ایرانی ام» به فروش ۱۶ میلیون و ۵۳۳ هزار تومان، فیلم «هاری» به فروش ۲۲۰ میلیون  و ۳۳۸ هزار تومان، فیلم «شاخ کرگدن» به فروش ۲۸ میلیون و ۳۸۷ هزار تومان، فیلم «افسانه گل آباد» به فروش ۷۱ میلیون و ۳۷۲ هزار تومان، فیلم «عشقولانس» به فروش ۱ میلیارد و ۴۷۰ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.