سه‌شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳

بازیگر پیشکسوت تلویزیون و سینما:

مردم ببینده سریال‌های ترکیه‌ای شده اند!

زهره صفوی در اپیزود سوم مجموعه تلویزیونی داوران  با نام «جایی همین نزدیکی» به کارگردانی احمد امینی

خبرگزاری صبا: زهره صفوی بیان کرد: باید قانونی وضع کنند که در صورت جذابیت سریال بودجه آن تامین شود.

زهره صفوی بازیگر پیشکسوت تلویزیون و سینما درباره علت کم کاری اش گفت: پیشنهاد بازی در سریال کم شده است. اگر هم پیشنهادی باشد، کاراکتر ها ضعیف نگارش شده اند. ترجیح دادم کاری نکنم تا اینکه در یک سریال ضعیف بازی کنم.


بازیگر سریال «رستگاران» درباره وضعیت سریال های تلویزیونی توضیح داد: سطح کیفی سریال ها به شدت پایین آمده است. مجموعه هایی که از قاب تلویزیون پخش می شوند دیگر هیچ جذابیتی را برای مخاطب ندارند. بازیگران نوظهوری که در این عرصه وارد شده اند، ‌ فاکتور بازیگری را رعایت نمی کنند. همین ضعف ها باعث شده است تا مردم بیننده سریال های ترکیه ای و شبکه های ماهواره بشوند. وقتی مخاطبان در شبکه های ملی خودشان سریالی را برای تماشا ندارند به شبکه های ماهواره ای روی می آورند.


وی ادامه داد: البته در این مورد حق را به مدیران رسانه ملی می دهم. وقتی سریال سازهای ما برای شان جذابیت کارهایی که می سازند مهم نیست، مدیران سیما هم بودجه را تامین نمی کنند. باید از هر دو طرف این ماجرا انتظار مساوی داشته باشیم. یک قانونی را باید وضع کنند که در صورت جذابیت سریال، بودجه آن تامین شود. در غیر آن صورت باید تهیه کننده بودجه کار را از طریق بخش خصوصی تامین کند. الان مدتی است که در سریال ها حتی یک بازیگر پیشکسوت دیده نمی شود. در هر فیلم باید یک بازیگر پیشکسوت حضور داشته باشد. الان سریالی از یکی از شبکه های سیما پخش می شود، دو بازیگر خانم در این مجموعه حضور دارند، هر دوی این بازیگران صدا های شان یک جور است، علاوه بر این موضوع بازی های ضعیفی هم دارند. باید از کارگردان این مجموعه بپرسیم، ‌آیا از بازی این دو راضی بوده ای؟ بعد می خواهیم مردم پای این سریال ها بنشینند!؟


زهره صفوی در کارنامه کاری اش بازی در سریال هایی مانند: «رستگاران»‌، «کیمیا»‌، «آیینه های نشکن»، «روزگار جوانی»‌ و « پدر سالار» را دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.