جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۹

نامه یک سینماگر به سیاست گزاران، مدیران و دست اندرکاران چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت

مهدی فیوضی در نشست خبری فیلم سینمایی«جشن تولد»

سینماپرس: مهدی فیوضی کارگردان سینما در نامه ای که در اختیار رسانه ها قرار داد از دست اندرکاران جشنواره فیلم مقاومت تشکر کرد.

به گزارش سینماپرس مهدی فیوضی کارگردان سینما در نامه ای که در اختیار رسانه ها قرار داد از دست اندرکاران جشنواره فیلم مقاومت تشکر کرد. درمتن این نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

" امروز هدف جنگ نرم دشمن و جنگ پنهان دشمن، این است که مردم را از عرصه‌ی جهاد و مقاومت دور کند، مردم را نسبت به آرمانها بی‌تفاوت کند ... تبلیغات وسیعی که میلیاردها دارند خرجش میکنند، با این هدف انجام میگیرد که ملّت ایران را ـ که با مقاومت خود، با ایستادگی خود توانسته قدرتهای جهانی را، سلطه‌های بزرگ را در بسیاری از خواسته‌هایشان ناکام بگذارد ـ مأیوس کنند و از صحنه خارج کنند؛ هدف این است. " امام خامنه ای


 منّت خدای را که در مجالی دیگر به شما غیور مردان و شیر زنان جبهۀ مقاومت، توفیق عطا کرد تا جشنواره ای معطّر به عطر مقاومت و شهادت برپا دارید و به نام شهیدان و به یاد شهیدان و برای خدمت به خاندان شهیدان و امّت و امامِ قدردان شهیدان، همّت نمایید.  
به یاری حق در این دوره گام هایی استوار و پویا به سوی جشنواره ای استراتژیک که همان جشنوارۀ تراز انقلاب اسلامی است، برداشته اید و بحمدالله با برنامه هایی منظم و پُر محتوی، جلوه هایی از نورِ نهضت عاشورا و مظهرِ مقاومت و شهادت، اباعبدالله الحسین علیه السلام و محور رسالت و بلاغت، زینب کبری سلام الله علیها را در اذهان هنرمندان و سینماگران داخلی و بین المللی گذاشته اید و خواهید گذاشت.
ان‌شاءالله که خداوند حیّ لطیف شما را مأجور بدارد و نیّت ها و عزم راسخ شما را مستمر و مستدام بدارد و از شما این تلاشها را قبول کند و منافع این خدمات با ارزش فرهنگی، هنری و سینمایی را عاید و واصل مردمان مقاوم و آزاده جهان بگرداند که در این عصر خیلی به آن احتیاج دارند.
و در حسن ختام امید است که مدیران فرهنگی ما در جهادی مؤمنانه، سینماگران جبهۀ مقاومت را در تولید آثاری هنرمندانه و استراتژیک، یاری نمایند تا در ایجاد و بقای تمدن اسلامی و فنای استکبار و صهیونیزم جهانی، مؤثر باشند.

۱۴ مهر ۱۳۹۵ مصادف با سوم محرم ۱۴۳۸
 مهدی فیوضی
نویسنده و کارگردان سینما

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.