چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۲۹

با اجرای «مژده لواسانی»؛

برنامه هنجارشکن «بسته پیشنهادی» تعطیل شد

«بسته پیشنهادی»؛ مژده لواسانی

سینماپرس: پخش برنامه «بسته پیشنهادی» با اجرای مژده لواسانی که به عنوان یکی از برنامه های هنجارشکن تلویزیون انتقادات بسیاری را به همراه داشت و حالا مدتی است در شبکه دو سیما تعطیل شده است.

به گزارش سینماپرس، برنامه تلویزیونی «بسته پیشنهادی» که در دو فصل از شبکه دو سیما پخش شد و به عنوان یکی از برنامه های هنجارشکن تلویزیون انتقادات بسیاری را به همراه داشت به پایان رسید.

این برنامه اولین بار با اجرای مژده لواسانی، در پاییز و زمستان ۱۴۰۰ شب‌های آخر هفته روی آنتن شبکه دو سیما رفت و موضوع آن ارائه پیشنهادهای فرهنگی برای ایجاد حال خوب در مخاطبان بود.

فصل دوم «بسته پیشنهادی» که زمستان ۱۴۰۲ آغاز شد، بعد از توقف موقت به علت پخش ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان، پس از این ماه به آنتن بازگشت، ولی بعد از پخش چهار قسمت به تعطیل شد.

ساعت پخش این برنامه در قسمت‌های آخر از ۲۲:۱۵ به ۲۳:۱۵ دقیقه تغییر کرده بود.

حال پس از حدود یک ماه از توقف پخش این برنامه، الهه بهبودی -تهیه‌کننده «بسته پیشنهادی» در گفت‌وگویی کوتاه با ایسنا، در این‌باره گفت: برنامه «بسته پیشنهادی» قرار بود ۵۲ قسمت باشد، ولی بعد از پخش ۲۳ قسمت متوقف شد و به پایان رسید.

او از ذکر توضیحات بیشتر درباره علت این تعطیلی خودداری کرد.

شایان ذکر است که «بسته پیشنهادی» در ایام پخش با گفت‌وگوهایی با چهره‌هایی چون فاضل نظری، جناب خان، حمید نعمت‌الله و محمدمهدی اسماعیلی خبرساز شد. این برنامه با مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولید می‌شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.