شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۱

برای هشتمین دوره؛

«المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» فراخوان منتشر کرد

المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران

سینماپرس: بنیاد سینمایی فارابی فراخوان هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران را منتشر کرد.

به گزارش سینماپرس، هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، در راستای نیل به فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی با هدف کشف و معرفی استعدادهای برتر نوجوان ایران در حوزه سینما، در ۲ بخش «طراحی داستان» و «فیلم سازی»، ۲۴ تا ۲۹ شهریور ۱۴۰۳ برگزار می شود.

المپیاد هشتم در ۲ بخش طراحی داستان و فیلم سازی با ۷ موضوع: خانواده، جهانی به نام خانه، عشق امید خانواده، فردایی که می‌سازم، خانواده ای به وسعت ایران، خواهر / برادر من و موضوع آزاد برگزار می شود.

تمامی نوجوانان ایرانی (متولدین ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۱) ۱۲ تا ۱۷ ساله، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. همچنین کارگاه‌های تخصصی و آموزشی حضوری، در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام شرکت در هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران از ۲ تیر آغاز و تا ۲۴ تیر ادامه دارد. ضروریست متقاضیان برای ثبت نام به نشانی https://yfo.icff.ir مراجعه کرده، در بخش ثبت نام، نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند. همچنین لینک ثبت نام در سامانه بنیاد سینمایی فارابی «www.fcf.ir» و سامانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان «www.icff.ir» نیز قابل مشاهده است.

دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان و المپیاد فیلمسازی نوجوانان به آدرس تهران، خیابان سی تیر، نرسیده به جمهوری، پلاک ۵۹، ساختمان مرکزی بنیاد سینمایی فارابی و شماره تماس ۶۶۷۳۹۵۳۵-۰۲۱ نیز پاسخگوی سوالات متقاضیان و علاقه مندان است.

فراخوان هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران را اینجا بخوانید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.