شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۲

فاطمه شکری:

وضعیت دستمزدها برای من و نسل من بسیار بد و پایین است و همان مبلغی را هم که تعیین کرده‌اند را نمی‌دهند

فاطمه شکری

سینماپرس: فاطمه شکری بازیگر سرالی «آهوی من مارال» گفت: به دلیل نیاز مالی و با شرایط خطرناکی، چون کرونا تن به کار می‌دهیم و با جان خود بازی می‌کنیم، اما نه دستمزدها کافی است و نه در صورت مبتلا شدن حمایت مادی و معنوی می‌شویم.

به گزارش سینماپرس، فاطمه شکری در گفت‌وگو با میزان پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در سریال نمایش خانگی «آهوی من مارال» به کارگردانی مهرداد غفارزاده مشغول فعالیت بودم که متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و ابتلای عوامل فیلم از جمله ابتلای خودم به ویروس کرونا این پروژه به تعویق افتاد.

وی با اشاره به اینکه هنوز در لیست تزریق برای واکسن کرونا قرار نگرفته بیان کرد: با اینکه نکات بهداشتی در پشت صحنه سریال رعایت میشد، اما مدت دو ماه به شدت درگیر بیماری کرونا و در بستر بیماری بودم. این سریال در حدود ۸۰ نفر هنرور داشت که به هر حال وجود این تعداد از هنروران و عوامل و بازیگران اصلی ریسک‌پذیر است. در این مدت کسی حال من را هم نپرسید و هنوز هم بر اثر عوارض این بیماری دچار ضعف بدنی هستم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «مرز خوشبختی» همچنین گفت: سریال خانگی «آهوی من مارال» هم اکنون در مرحله پیش‌تولید دوباره قرار دارد و منتظر هستیم تا با بهبود شرایط مجددا تصویربرداری کار را آغاز کنیم.

وی با بیان اینکه بازیگران پیشکسوت قبل از کرونا هم وضع خوبی نداشتند ابراز کرد: وضعیت این روزهای بازیگران بسیار بد است و حمایتی از ما صورت نمی‌گیرد. به دلیل نیاز مالی و با شرایط خطرناکی چون کرونا تن به کار می‌دهیم و با جان خود بازی می‌کنیم، اما نه دستمزدها کافی است و نه در صورت مبتلا شدن حمایت مادی و معنوی می‌شویم. در همین شرایط می‌بینیم بازیگرانی دستمزدهای میلیاردی می‌گیرند و مدت‌ها است که از این روند گلایه می‌کنیم، اما کسی گوشش بدهکار نیست.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «بانوی سردار» در همین راستا افزود: امیدوارم با واکسیناسیون سراسری امکان کار کردن با شرایط بهتری ادامه پیدا کند. در حال حاضر دو سریال تلویزیونی در نوبت پخش صدا و سیما دارم و دو سه سریال دیگر با بازی من از شبکه آی‌فیلم و شبکه‌های استانی در حال پخش است.

شکری پیرامون وضعیت دستمزدها بیان کرد: وضعیت دستمزدها برای من و نسل من بسیار بد و پایین است و همان مبلغی را هم که تعیین کرده‌اند را نمی‌دهند. بازیگران جوانی هستند که بدون هیچگونه پیشینه‌ای در بازیگری مبالغ بالایی را دریافت می‌کنند و شفافیت و اصولی در این عرصه حکمفرما نیست.

فاطمه شکری پیرامون انتخابات ریاست جمهوری پیش رو خاطر نشان کرد: امیدوارم دولت آینده در زمینه فرهنگ و هنر و وضعیت معیشتی بازیگران به خصوص بازیگران پیشکسوت فکری بکند و گلایه‌ها را بشنود و به آن اهمیت بدهد. به هر حال انسان با امید زنده است و ما هم امید داریم شرایط بهتر از قبل شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.