دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹

کوروش سلیمانی:

بازی در نقش مامور امنیتی «بچه مهندس» را بسیار دوست دارم

نشست خبری فیلم سینمایی «تیغ و ترمه»؛ کوروش سلیمانی

سینماپرس: بازیگر سریال «بچه مهندس» گفت: من جزو کاراکترهای تازه سریال «بچه مهندس ۴» هستم، به شخصه نقشم را بسیار دوست دارم و ویژگی‌های آن را برای خودم شخصی کرده ام تا بتوانم عملکرد مثبتی داشته باشم.

به گزارش سینماپرس، کوروش سلیمانی در گفتگو با میزان، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر همچنان مشغول بازی در فصل چهارم سریال «بچه مهندس» هستم، فیلمبرداری این سریال از آبان ماه سال گذشته آغاز شده و احتمالا در ماه رمضان که اثر روی آنتن می‌رود هم ما همچنان مشغول تولید خواهیم بود.

وی در همین راستا ادامه داد: «بچه مهندس ۴» تجربه شیرینی در کارنامه کاری من است، در این سریال احمد کاوری به خوبی توانسته کارگردانی با دقت و درستی را اعمال کرده و از سویی سعید سعدی به عنوان تهیه کننده با تمام توان بهترین شرایط برای تولید را برای گروه فراهم آورده است.

بازیگر سریال «بچه مهندس» درباره احتمال موفقیت فصل چهارم این سریال در ماه رمضان افزود: خوشبختانه سریال‌های مناسبتی مخصوصا ماه مبارک رمضان همیشه مخاطب خاص خود را داشته و این زمان پخش برای بچه مهندس هم جذاب است، این سریال به سه فصل پیشینه و مخاطبان خود راهی فصل چهارم می‌شود، به همین دلیل احساس می‌کنم مخاطب خوبی را جذب خواهد کرد.

وی در همین راستا ادامه داد: خوشخبتانه سه فصل گذشته «بچه مهندس» با اقبال بسیار خوبی روبرو شده است، حال در فصل تازه حسن وارسته در مقام نویسنده تغییرات بسیار نوین و جذابی را به وجود آورده که این سریال می‌تواند در این فصل علاوه بر رضایت مخاطبان قبلی خود مخاطبان تازه‌ای را هم برای خود دست و پا کند.

بازیگر فیلم اتوبوس شب در همین رابطه ادامه داد: فیلمنامه نویس در فصل چهارم بچه مهندس داستان‌های جدیدی را حول محور شخصیت‌های اصلی به وجود آورده و همچنین کاراکترهای تازه‌ای را هم به اثر اضافه کرده است که خود این عاملی است که اثر بتواند برای مخاطب علاوه بر نوستالژی فصول گذشته اتفاقات تازه‌ای به همراه داشته باشد.

وی درباره حضور خود در این سریال افزود: من جزو کاراکترهای تازه سریال «بچه مهندس ۴» هستم، به شخصه نقشم را بسیار دوست دارم و ویژگی‌های آن را برای خودم شخصی کرده ام تا بتوانم عملکرد مثبتی داشته باشم. در فصل چهارم سریال بچه مهندس نقش یک مامور امنیتی را ایفا می‌کنم که پیگیر فعالیت‌های دکتر توفیقی است و می‌خواهد تا وی در امنیت فعالیتش را انجام دهد، شاید پیشتر هم چنین کاراکتری را بازی کرده باشم، اما نقشم در بچه مهندس ظرایف و ویژگی‌های متفاوتی از سایر نقش هایم دارد.

این بازیگر سینما و تلویزیون بچه مهندس را اثری مردمی خواند و اضافه کرد: بچه مهندس داستانی جذاب و چند جانبه دارد، از سویی به خانواده و جامعه می‌پردازد و از مباحث علمی و هوافضا را دنبال می‌کند، اثری که با داشتن این مضامین به موضوعات امنیتی هم می‌پردازد و می‌تواند انواع مختلفی از مخاطبان را به همراه داشته باشد. این سریال چند مسیر را پیش می‌برد که حسن وارسته در قامت فیلمنامه نویس به خوبی قضه‌های مختلف را با زمینه‌های مختلف دراماتیک به یکدیگر متصل کرده است. شخصا نمی‌توان استقبال مخاطبان را پیش بینی کرد، اما تا اینجای کار به نظرم فصل چهارم بچه مهندس در این فصل موفقتر از دو فصل قبلی خواهد بود.

وی در همین راستا تاکید کرد: بچه مهندس از لحاظ فیلمنامه بسیار منسجم است، احمد کاوری هم کارگردانی دقیق و هوشمندانه‌ای انجام داده تا اثری شایسته مخاطبان تولید شود، حتی گروه تولید مدت‌ها دو شیفت کار کردند تا بتوانند اثر را با کیفیتی مطلوب به کنداکتور ماه رمضان برسانند. این اتفاق تنها از گروهی همدل بر می‌آید که همه سختی‌ها و کرونا را به جان بخرد تا بتواند دل مردمی که این روزها به خاطر کرونا مشکلات فراوانی دارند را شاد کند. کار کردن در شرایط کرونایی بی نهایت سخت است، اما تمام امید و انگیزه من و تمامی گروه بچه مهندس رضایت مخاطبان است، امیدوارم اثر بتواند پخش خوبی را در ماه رمضان امسال تجربه کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.