یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

حسین انتظامی؛

جشنواره «هنر زنده است» می‌تواند زمینه‌ساز بروز استعدادها باشد

جشنواره «هنر زنده است»

سینماپرس: رییس سازمان سینمایی در روز هفتم برپایی جشنواره «هنر زنده است» در پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران از این رویداد بازدید کرد و آن را نویدبخش یک نگاه نو دانست.

به گزارش سینماپرس، حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی عصر شنبه ۱۶ اسفند، در بازدید از بخش‌های مختلف ستاد برگزاری و اجرایی جشنواره، در جلسه‌ای با بهروز غریب‌پور رییس شورای سیاست‌گذاری، محمدمهدی عسگرپور عضو شورای سیاستگذاری، مازیار رضاخانی مدیر جشنواره، کمال تبریزی دبیر بخش فیلم جشنواره «هنر زنده است» به گفتگو نشست و در جریان نحوه برگزاری این رویداد قرار گرفت.

وی با اشاره به موقعیت ویژه این رویداد گفت: از همت نام‌آوران عرصه فرهنگ و هنر تشکر می‌کنم که برای برگزاری این جشنواره، تدبیر کردند. نفس فراهم کردن زمینه برای جوانان به جهت ارائه کار و دیده شدن کارهایشان در شرایط انفعالی که در این سال کرونایی وجود داشت و عده‌ای تصور می‌کردند که همه فعالیت‌ها باید تعطیل شوند، قابل قدردانی است.

انتظامی اظهار کرد: امروز آمدم تا به بزرگان خسته نباشید و خداقوت بگویم. ابراز امیدواری می‌کنم که برگزارکنندگان این جشنواره با تجربه‌ موفقی که امسال کسب کرده‌اند، تداوم داشته باشد.

رییس سازمان سینمایی گفت: آنچه برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارزش دارد، حضور نام آوران عرصه فرهنگ و هنر در این رویداد است.

انتظامی در پایان گفت: در این جشنواره استقبال قابل توجهی از سوی جوانان صورت گرفته است که این می‌تواند زمینه‌ساز بروز استعدادها باشد و جذابیت بیشتری برای جوان‌ها جهت ارائه کار از سراسر ایران داشته باشد. تقسیم‌بندی‌هایی که در بخش مختلف جشنواره وجود دارد، نوید نگاهی نو را می‌دهد و امیدوارم این کارها بیشتر مورد توجه قرار گیرند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.