یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

در دومین دوره؛

زمان برگزاری اختتامیه جشنواره «مهر سلامت»

دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»

سینماپرس: مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» سه‎شنبه ۱۹ اسفند در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش سینماپرس، محمد پسران‌رزاق قائم مقام دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» درباره زمان برگزاری اختتامیه این رویداد گفت: مراسم اختتامیه جشنواره سه‌شنبه ۱۹ اسفندماه ساعت ۲۰:۳۰ در سالن ابن‌سینا دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار و برگزیدگان معرفی خواهند شد.

وی افزود: در این مراسم که به صورت محدود و با حضور داوران، برگزیدگان و برخی مقامات کشوری برگزار می‌شود، ضمن معرفی نفرات برگزیده اول تا سوم در هر بخش، از برخی آثار به انتخاب داوران قدردانی صورت می‌گیرد.

پسران‌رزاق درباره دلایل تاخیر چند ماهه در برگزاری مراسم اختتامیه دومین دوره این رویداد سینمایی، گفت: با توجه به اینکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، یکی از متولیان اصلی برگزاری جشنواره «مهر سلامت» است، طبیعتاً به دلیل احترام تمام و کمال به پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مباره با کرونا با حساسیت بیشتری در برگزاری جشنواره مواجه بودیم که همین امر سبب به تعویق افتادن زمان برگزاری جشنواره شد.

وی افزود: مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»، پیش از این قرار بود، آبان‌ماه با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی برگزار شود، که مواجهه کشور با موج سوم کووید ۱۹، این امر را با تصمیم شورای سیاست‌گذاری به زمان دیگری موکول کرد.

پسران‌رزاق در پایان از اکران آنلاین آثار منتخب این دوره از جشنواره، یک روز قبل از برگزاری مراسم اختتامیه خبر داد و گفت: با کسب رضایت صاحبان آثار و تمهیدات اندیشیده شده، آثار منتخب دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهرسلامت» در سایت جشنواره اکران آنلاین خواهد شد. برای هر اثر یک سانس در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان سینما و مخاطبان جشنواره می‌توانند روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس msff.ir به تماشای آنلاین آثار منتخب بنشینند.

مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» به‌صورت آنلاین از اینستاگرام جشنواره به آدرس@mehresalamatfilm پخش خواهد شد.

دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با هدف ارتقای فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت از طریق پیوند هنر و عمل خیر با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با شعار «هر ایرانی یک مهروز سلامت» برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.