دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷

نادر سلیمانی:

در سینمای امروز که همه چیز گیشه شده وسواس به خرج دادن سخت شده است/بالاخره باید خرج زن و بچه‌ام را بدهم!

نادر سلیمانی در نشست خبری فیلم سینمایی«گیجگاه»

سینماپرس: بازیگر سریال معمای شاه گفت: بالاخره هر آدمی دخل و خرج دارد، یک بازیگر هم هزینه هایی دارد که باید مثل سایر مردم از محلی تامین شود، من خودم هم می دانم شاید گاهی در آثار شاخصی بازی نکرده ام اما بالاخره باید خرج زن و بچه ام را بدهم.

به گزارش سینماپرس، نادر سلیمانی در گفت‌وگو با میزان، پیرامون حضورش در فیلم سینمایی «گیج گاه» گفت: به شخصه حضور در این فیلم را بی نهایت دوست داشتم، صادقانه در ابتدا فکر نمی‌کردم این فیلم تا این حد خوش ساخت شود اما بعد از اینکه اثر را در جشنواره فیلم فجر دیدم متوجه شدم که به واقع جای چنین اثری در سینمای ایران خالی بوده است.
وی در همین راستا ادامه داد: فیلم را دوست داشتم به همین خاطر در آن حضور پیدا کردم، برای من کوتاهی و بلندی نقش مهم نیست زیرا اهل متر کردن دیالوگ و نقش نیستم، وقتی در اثری حاضر می شوم تمام خودم را می گذارم و در این فیلم هم با انرژی کامل حاضر شدم.

بازیگر فیلم سینمایی «گیج گاه» در همین رابطه اضافه کرد: البته فیلم می توانست کاملتر باشد و تا آنجا که متوجه شدم پیش از حضور در جشنواره بخش هایی از اثر حذف شده بود، به شخصه امیدوارم همیشه تمام آنچه کارگردان مد نظر دارد روی پرده سینما نقش ببندد.  

وی با اشاره به علاقه خود به حضور در آثار جدی تاکید کرد: من به شدت دوست دارم سینمای جدی را تجربه کنم، اما همه این‌ها به فیلمنامه، کارگردانی و نقشی که به من پیشنهاد می‌شود بستگی دارد، من بازیگری را از نقش های جدی در تئاتر شروع کردم و بعد از آن به سینمای کمدی اضافه شدم، در حال حاضر هم اگر نقشی جدی و خوب پیشنهاد شود از آن استقبال خواهم کرد. من به شخصه آثار جدی خوبی بازی کرده ام اما نمی دانم تا کی قرار است برای آثار کمدی انتخاب شوم.  

بازیگر سریال معمای شاه با اشاره به علاقه خود به کمدی‌های استاندارد در سینما افزود: من علاقمند به سینمای کمدی هستم که هم وجه کمیک آن رعایت شود و هم اینکه حرفی برای گفتن داشته باشد، اما واقعیت برای بازیگران همیشه شرایط برای انتخاب محدود چندان مطلوب نیست.  

وی در همین رابطه اذعان کرد: من به عنوان یک بازیگر اگر پشت سر هم کار رد کرده و در خانه بنشینم، کم کم تمامی پیشنهادات از بین رفته و می گویند که سلیمانی دیگر نمی خواهد کار کند، به همین خاطر سخت است که در سینمای امروز خیلی هم با وسواس عمل کنیم.  

بازیگر سریال آشوب مشکل معیشتی را یکی از دلایل پذیرش نقش از سوی برخی بازیگران دانست  اضافه کرد: بالاخره هر آدمی دخل و خرج دارد، یک بازیگر هم هزینه هایی دارد که باید مثل سایر مردم از محلی تامین شود، من خودم هم می دانم شاید گاهی در آثار شاخصی بازی نکرده ام اما بالاخره باید خرج زن و بچه ام را بدهم.  

سلیمانی با اشاره به سینمای گیشه زده امروز خاطرنشان کرد: شاید دوست داشته باشم که من عنصر انتخاب کننده در سینما باشم اما اگر بخواهم این انتخاب را سخت گیرانه اعمال کنم خیلی آرام آرام از چرخه حذف می شوم، در سینمای امروز که همه چیز گیشه شده وسواس به خرج دادن سخت شده است.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.