چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳

عصبانیت ادامه‌دار«حسن روحانی»؛

«علی عسگری» به جلسه هیات دولت دعوت نشد!

حسام الدین آشنا - روحانی

سینماپرس: تداوم عصبانیت حسن روحانی از رئیس سازمان صدا و سیما آن هم به دلیل اظهارات یکی از مهمانان برنامه «زاویه» که از شبکه ۴ پخش شد، موجب گردید تا رییس صدا و سیما به جلسه امروز هیئت وزیران دعوت نشود

به گزارش سینماپرس، در جلسه صبح چهارشنبه هیئت وزیران که به ریاست حسن روحانی برگزار شد، عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما حضور نداشت.

ایسنا نوشته که این خبرگزاری اطلاع یافت که علت این غیبت عدم ارسال دعوتنامه از سوی دفتر هیئت دولت برای علی عسگری عنوان شده است.

هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی به نام «زاویه» که از شبکه چهار سیما برگزار شد، حجت‌الاسلام احمد جهان‌ بزرگی عضو هیئت‌ علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی که به عنوان مهمان در این برنامه حضور یافته بود، در اظهاراتی بی‌سابقه گفت: "مسئولی که در خانه نشسته و شاید پای منقل هم باشد، جایی سر نمی‌زند و وزرایش نمی‌توانند با او تماس بگیرند، این مسئوله؟ "این اظهارات توهین آمیز باعث اعتراض اعضای هیئت وزیران شد.

همچنین محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در پاسخ به سوال تسنیم در خصوص عدم دعوت از رییس صداوسیما به جلسه دولت گفت: صداوسیما در گزینش افراد، افرادی دعوت می‌کند که مخالف دولت هستند.

وی افزود: صداوسیمای ما با مستنداتی که می‌سازد، نباید مردم را ناامید کند، این برنامه زاویه برای وزرای ما قابل قبول نبود.

واعظی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم آقای علی عسگری دعوت شده یا نه اما در آن سالنی که حضور داشتیم ایشان نبود!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.