شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

در شرایط کرونایی کشور؛

جشنواره آنلاین «هنر زنده است» فراخوان داد

جشنواره آنلاین «هنر زنده است»

سینماپرس: فراخوان اولین جشنواره آنلاین «هنر زنده است» که در اسفندماه سال ۱۳۹۹ و در چهار بخش برگزار می شود منتشر شد.

به گزارش سینماپرس، فراخوان اولین جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در چهار بخش فیلم به دبیری کمال تبریزی- تئاتر به دبیری بهروز غریب‌پور – موسیقی به دبیری فردین خلعتبری و دیجیتال آرت به دبیری محمود کلاری منتشر شد.

این جشنواره آنلاین  در چهار بخش فیلم- تئاتر- موسیقی و دیجیتال آرت برای عرضه آثار هنری در سراسر ایران در پلتفرم‌های نمایشی برگزار می‌شود.

جشنواره «هنر زنده است» مولود شرایطی است که بیماری کووید-۱۹ بر جامعه جهانی تحمیل کرده است. باوجود مصائبی که این پاندومی به بار آورد، انگیزه‌ای ایجاد شد تا ضمن توجه به راه‌های ارتباطی سنتی، راه‌های پرامکان ارتباط مجازی از نو مورد توجه قرار گیرد.

پیام این جشنواره چندوجهی است؛ «جهان زنده است، هنر زنده است، هنرمندان زنده‌اند، مخاطبان زنده‌اند.»

کمال تبریزی دبیر بخش فیلم- بهروزغریب پور دبیربخش تئاتر- فردین خلعتبری دبیربخش موسیقی و محمود کلاری دبیر بخش دیجیتال آرت این جشنواره، در نشست رسانه‌ای جزییات جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را اعلام خواهند کرد. متن کامل فراخوان در آدرس فرم ثبت‌نام این جشنواره  موجود است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در بخشهای مختلف جشنواره «هنر زنده است» از امروز شنبه بیست و نهم آذر ماه تا یکم بهمن ماه ۹۹ می توانند آثار خود در بخش فیلم بلند را به نشانی دبیرخانه ارسال و سایر آثار خود در بخش های مختلف را در فرم ثبت‌نام جشنواره بارگذاری کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.