جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳

واکنش صالحی به طلب حلالیت امام جمعه ملارد از وزیر بهداشت؛

آیا جناب وزیر ارشاد هم از ملت مسلمان ایران حلالیت خواهد طلبید؟!

سید عباس صالحی

سینماپرس: پس از طلب حلالیت امام جمعه ملارد از وزیر بهداشت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتر خود نوشت: ممنون از ایشان که حکم شرعی فراموش شده‌ای را یادآور شدند که حق الناس فقط جان و مال نیست؛ آبرو هم هست. حال سوال مطرح می شود که آیا وزیر ارشاد هم به سبب ولنگاری فرهنگی در زیر مجموعه های مدیریتی خود از ملت مسلمان ایران حلالیت خواهد طلبید؟!

به گزارش سینماپرس، سید عباس صالحی در پیام توئیتری خود نوشت: امام جمعه ملارد از آقای دکتر نمکی طلب بخشش کرد و افزود اگر نبخشد خود را از عدالت خارج می‌داند و هفته بعد نماز جمعه نمی‌خواند. ممنون از ایشان که حکم شرعی فراموش شده‌ای را یادآور شدند که حق الناس فقط جان و مال نیست آبرو هم هست، اگر کسی اتهام غلط بزند تا وقتی طرف نبخشد فاسق است.

اخیراً ویدئویی در شبکه‌­های اجتماعی و فضای مجازی از سخنان امام جمعه ملارد از تریبون نمازجمعه در مورد فرزند وزیر بهداشت پخش شد.

حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری امروز بابت سخنان هفته گذشته خود از تریبون نماز جمعه این شهر در مورد فرزند وزیر بهداشت که در جریان آن اتهامی به وی نسبت داده می‌شد، از دکتر نمکی طی نامه‌ای عذرخواهی کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.