یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸

نامه جمعی از فعالان رسانه‌ای و فرهنگی به محمدمهدی دادمان؛

حوزه هنری انقلاب اسلامی باید در خط مقدم درگیری باشد!

محمدمهدی دادمان

سینماپرس: جمعی از فعالان رسانه‌ای و فرهنگی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به محمدمهدی دادمان رئیس جدید حوزه هنری، پیشنهادهای خود را ارائه دادند. در بخشی از این نامه آمده: «حوزه هنری انقلاب اسلامی باید در خط مقدم درگیری باشد»

به گزارش سینماپرس، جمعی از فعالان رسانه‌ای و فرهنگی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به محمدمهدی دادمان رئیس جدید حوزه هنری، پیشنهادهای خود را ارائه دادند. در بخشی از این نامه آمده: «حوزه هنری انقلاب اسلامی باید در خط مقدم درگیری باشد. شناختِ خط مقدم درگیری، حاصلِ تحلیلِ به روز و درست از زمانه، امکانات، و ضرورت‌هاست.این تحلیل، نیازمندِ ارتباط مستمر و واقعی با بدنه اندیشه‌ایِ جبهه انقلاب، حضور در میان مردم، درک ملموس از اجتماع و اعتماد به نفس است. حوزه هنری را به حوزه تعامل و تعاطی اندیشه، هنر، رسانه و فرهنگ عمومی مبدل سازید.»
در این نامه ضمن تاکید بر کادرسازی و تربیت نیروهای معتقد و مخلص توسط حوزه هنری آمده است:«حوزه مهم‌ترین بازوی حاکمیت برای تولید، توزیع و ‌تربیت اختصاصی نیرو برای هنر انقلاب است. نکند به هوای جذب روشنفکرها و خنثی‌ها، مأموریت اختصاصی حوزه به حاشیه برود.»
«فعالان رسانه‌ای و فرهنگی جبهه انقلاب در انتهای نامه خود از رئیس جدید حوزه هنری خواسته‌اند: «از کشمیر و نیجریه تا بوسنی و یمن. از ونزوئلا و هرات تا بحرین و غزه. هنر انقلاب را به سرحدّات انقلاب اسلامی برسانید.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.