شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲

به کارگردانی مشترک سیامک انصاری و سیدجواد رضویان؛

«امیرحسین رستمی» بازیگر جدید «صفر بیست و یک» شد

امیرحسین رستمی در جشن اختتامیه سریال«شهرزاد»

سینماپرس: تصویربرداری سریال تلویزیونی "صفر بیست و یک" هم‌اکنون در تهران ادامه دارد و بازیگران جدید جلوی دوربین رفته‌اند.

به گزارش سینماپرس، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "صفر بیست و یک" هم‌اکنون در تهران ادامه دارد و سروش جمشیدی و امیرحسین رستمی به عنوان تازه‌ترین بازیگران این سریال جلوی دوربین رفته‌اند. مهدی فرجی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "صفر بیست و یک" با اشاره به آخرین وضعیت این سریال گفت: هم‌اکنون تصویربرداری سریال "صفر بیست و یک" به کارگردانی مشترک سیامک انصاری و سیدجواد رضویان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال پیشروی است و حدود 10 درصد سریال تصویربرداری شده است.

وی تصریح کرد: سیامک انصاری و جواد رضویان از دوستان قدیمی‌اند و تاکنون همکاری‌های مشترک بسیاری با هم داشتند اما سریال "صفر بیست و یک" اولین تجربه کارگردانی مشترک آن‌ها و در کنار یکدیگر است که خوشبختانه به خوبی پیش می‌رود؛ ضمن اینکه علاوه بر کارگردانی به عنوان بازیگر هم در این سریال نقش‌آفرینی می‌کنند.

تلویزیون , صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران , سریال ایرانی , شبکه سه سیما , بازیگران سینما و تلویزیون ایران ,

مهدی فخیم‌زاده، سروش جمشیدی، رویا میرعلمی، نگار عابدی، آزیتا ترکاشوند، مریم شیرازی، امیرحسین رستمی، افشین آقایی، پادینا کیانی، مهبد بیور و محمدماهان فلاحتی از جمله بازیگران  سریال "صفر بیست و یک"اند.

تلویزیون , صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران , سریال ایرانی , شبکه سه سیما , بازیگران سینما و تلویزیون ایران ,

مجموعه تلویزیونی "صفر بیست و یک" در چهار فصل برای پخش از شبکه سه سیما ساخته می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.