سه‌شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

پخش «پرگار» از امشب؛

دستپخت جدید کارگردان «خانه دختر» به آنتن سیما رسید

فلسطین

سینماپرس: مجموعه تلویزیونی «پرگار» از امشب ششم خرداد روی آنتن می‌رود.

به گزارش سینماپرس، اولین قسمت از سریال «پرگار» به کارگردانی شهرام شاه حسینی با قصه ای اجتماعی درباره روابط خانوادگی و تعلیم و تربیت فرزندان امشب سه شنبه ششم خرداد از شبکه یک سیما پخش می شود.

ملودرام «پرگار» قصه سه خانواده را به طور موازی روایت می کند که در مقطعی از روزگار، سرگذشت آنها با هم‌ گره خورده است و خواسته یا ناخواسته در زندگی امروز آنها کنش هایی را ایجاد می کند.

این مجموعه نمایشی از امشب هرشب ساعت ۲۲:۱۵ پخش می شود. پنجشنبه ها نیز خلاصه هفتگی این سریال روی آنتن می رود.

علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، بابک کریمی و فریبا جدیکار از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. سایر عوامل تولید این سریال عبارتند از نویسنده احمد رفیع زاده، مدیرتولید مریم فاطمی، مدیر برنامه‌ریزی مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس نازنین توسلی، مدیر صدابرداری یاسر رمضانی، طراح گریم میشا جودت، منشی صحنه زهرا مهدوی.

مجموعه تلویزیونی «پرگار» به تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی و کارگردانی شهرام شاه حسینی در ۲۹ قسمت درگروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید شده است.

به گزارش مهر، سریال «پرگار» با نام اولیه «آسمان هوای باران دارد» در مسیر تولید چندین بار متوقف شد و با مشکلاتی مواجه بود. این سریال بعد از ساخت و آماده شدن نیز با بلاتکلیفی هایی مواجه بود و حتی بعد از مشخص شدن پخش، نتوانست در زمان اعلام شده روی آنتن برود. این سریال قرار است بالاخره از امشب به پخش برسد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.