چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷

در شرایط تعطیلی سینماها؛

گرانی فیلم «پرویز شهبازی» در اکران آنلاین

 فیلم سینمایی «طلا»

سینماپرس: فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ به‌صورت آنلاین اکران می‌شود.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی در حالی از امروز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در سینمای آنلاین فیلیمو و نماوا اکران می‌شود که قیمت هر بلیت آن در قیاس با قیمت ۱۲ هزار تومانی اکران اینترنتی فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی‌کیا، ۳ هزار تومان افزایش قیمت خواهد داشت.

با توجه به شرایط کنونی جامعه، عوامل فیلم مستقل «طلا» که توسط بخش خصوصی تولید شده است، تصمیم گرفتند به منظور حمایت از مردم و  مبارزه فرهنگی با کرونا این فیلم را روانه پلتفرم‌های وی‌اودی کنند.

همزمان رامبد جوان یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم نیز با دعوت از مخاطبان برای تماشای قانونی «طلا» با انتشار ویدیویی از مردم خواست: «در ایام قرنطینه در خانه بمانید و با خرید اولین فیلم خصوصی اکران شده در سینمای آنلاین کمک کنید این صنعت شکل بگیرد و جلو رود.»

مخاطبان می‌توانند «طلا» را با پرداخت ۱۵ هزارتومان و تا هشت ساعت پس از خرید، از چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ساعت ۲۰ در سرویس‌های وی‌اودی تماشا کنند.

«طلا» به تهیه کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته ساخته شده و در خلاصه داستان این درام اجتماعی آمده است: راهی برای پول‌دارشدن، خسته از نگاه تحقیرآمیز دوروبری‌ها، احساس تباهی از کارکردن برای دیگران؛ این‌ها دلایلی است که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند.»

در این فیلم بازیگرانی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان ایفای نقش می‌کنند.

همچنین «طلا» نخستین فیلمی است که در حرکتی نو اکران مردمی آن هم با حضور بازیگران به صورت لایو اینستاگرام برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.