سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳

جزییات اکران آخرین ساخته حاتمی کیا؛

فیلم سینمایی «خروج» از یکشنبه در سینمای آنلاین

فیلم سینمایی خروج

سینماپرس: فیلم سینمایی خروج، بیستمین اثر ابراهیم حاتمی کیا برای اولین بار قبل از نمایش در سینما به صورت آنلاین عرضه می‏ گردد.

به گزارش سینماپرس، با تصمیم مدیران و سازندگان فیلم سینمایی «خروج»، به دلیل شیوع ویروس کرونا و طولانی شدن حضور مردم در خانه، از یکشنبه ۲۴ فروردین این فیلم به صورت آنلاین و پیش از اکران عمومی سینما وارد شبکه نمایش خانگی می‌ شود.

«خروج» ابراهیم حاتمی کیا، به عنوان اولین فیلم سینمای آنلاین، برای حفظ قانون کپی رایت قابلیت دانلود ندارد و مخاطبان می‌توانند با پرداخت ۱۲ هزار تومان به مدت ۲۴ ساعت در سرویس وی او دی فیلیمو، تازه‌ترین اثر ابراهیم حاتمی کیا را تماشا کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «این فیلم زندگی گروهی پنبه‌کار شهرستانی را روایت می‌کند که محصول‌شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده‌هایی که به آن‌ها داده شده، پوچ درآمده. این گروه تصمیم می‌گیرند برای اعتراض به وضعیت شان نزد هیئت دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند.»

در این فیلم فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی نیا، گیتی قاسمی و جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.