دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

سریال «نفوذ»؛

روایتی از جاسوسی و نفوذ آمریکایی‌ها در ایران+فیلم

سریال تلویزیونی «روزهای ابدی»

سینماپرس: «نفوذ» سریالی که مهرماه سال ۱۳۹۹ روی آنتن خواهد رفت؛ از بهمن‌ماه ۱۳۵۷ تا لانه جاسوسی. این روزها در چالوس جلوی دوربینند، به روزنامه کیهان می‌روند و در لانه جاسوسی کار به پایان راه می‌رسد.

به گزارش سینماپرس، داستان سریال "نفوذ" از بهمن‌ماه ۱۳۵۷ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تا آبان ۱۳۵۸ و ماجرای لانه جاسوسی است؛ داستانی که ۴۲ قسمتی و برای مهرماه ۱۳۹۹ آماده می‌شود. روزهایی که به تعبیر محسن علی‌اکبری در سایت کبکان (امنیتی) می‌گذرد و آخرین هفته‌های تصویربرداری‌اش را می‌گذراند. سریالی که از جلوه‌های ویژه‌ بهره می‌برد؛  برای اولین‌بار است سریال تلویزیونی با این حجم کار سی‌جی (تکنولوژی‌های جدید) تولید می‌شود.

 بازیگران خارجی این سریال از بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی انتخاب شدند که به زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی صحبت می‌کنند و با زیرنویس فارسی پخش خواهد شد. نیکولاس جرج بیکر، ژانکلود ریکبورگ، فلورین فیشر بازیگران خارجی این سریال تلویزیونی‌اند. مراحل فنی تدوین،  همزمان با تصویربرداری در حال اجرا است.

یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه‌مرادی، کاوه سماک‌باشی، امیرمحمد زند، نجوا صاحب‌الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از دیگر بازیگران خارجی این سریالند.

علی‌اکبری در گفت‌وگویی با تسنیم از پایان فیلمبرداری در هفته‌های آینده خبر داد و گفت: گروه در چالوس مشغول تصویربرداری‌اند و تا دو هفته دیگر ادامه خواهد داشت. سپس به تهران خواهیم آمد و یک هفته‌ هم در لوکیشن ساختمان قدیمی تهران و لانه جاسوسی کار ادامه پیدا می‌کند. البته در لانه جاسوسی، تصویربرداری "نفوذ" به پایان می‌رسد.   با توجه به این مهم که سریال بخش جلوه‌های ویژه بصری سنگینی دارد، کار پرزحمت و زمانبری خواهد بود.

سریالی که داستانش از بهمن‌ماه ۱۳۵۷ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شروع می‌شود و به  آبان ۱۳۵۸ و ماجرای لانه جاسوسی می‌رسد؛   ۴۲ قسمتی و برای مهرماه ۱۳۹۹ آماده می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.