یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۳

به عنوان رزرو؛

«پسرکشی» به جشنواره فجر رسید

فیلم پسرکشی

سینماپرس: فیلم «پسرکشی» به کارگردانی هادی کریمی وارد رقابت جشنواره ملی فیلم فجر ۳۸ شد.

به گزارش سینماپرس، اولین روز از سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر دیروز شنبه ۱۲ بهمن در حالی برگزار شد که در ساعات شب زمزمه هایی مبنی بر نرسیدن برخی از فیلم ها به جشنواره شنیده می شد و حتی برخی کانال های سینمایی نیز آن را منتشر کردند که پیگیری های خبرنگار صبا حاکی از آن است که این امکان وجود دارد که فیلم «خورشید» ساخته مجید مجیدی در زمان مشخص شده در جدول نمایش در پردیس ملت به عنوان سینمای رسانه ها نرسد.

گفته می شود فعلا این بدین معنا نیست که «خورشید» از رقابت خارج می شود ولی خبر مهم این است که فیلم «پسرکشی» ساخته محمدهادی کریمی به عنوان رزور اول بخش سودای سیمرغ حتما به این رقابت افزوده می شود و مورد داوری قرار می گیرد.

حال باید دید زمان نمایش این فیلم در سینمای رسانه ها کی و همچنین مکانیزم آرای مردمی برای چنین اثری چگونه خواهد بود. همچنین گفته می شود که این فیلم در کارنامه هادی کریمی اثری متفاوت و قابل اعتنا است که در بخش هایی می تواند داعیه دار سیمرغ هم باشد.

نقش آفرینان «پسر کشی» که صادق یاری آن را تهیه کرده است، عبارتند از ژاله صامتی، آرمان درویش، بهاره کیان افشار، نسیم ادبی، فرخ نعمتی، گلوریا هاردی، صحرا اسداللهی، زینب قادری و با حضور لیلا زارع و لیلا اوتادی و با معرفی شهناز نصرتی و سهیل قاصدی.

زنبور کارگر (افشین صادقی)، بی صدا حلزون (بهرنگ دزفولی زاده)، عروسی مردم (مجید توکلی)، عنکبوت (ابراهیم ایرج زاد) دیگر آثار رزرو این دوره از جشنواره هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.