دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

محصول مشترک دانمارک و آلمان؛

نمایش و نقد فیلم «سرزمین مین» در کانون فیلم «خانه سینما»

کانون فیلم خانه سینما

سینماپرس: چهارمین برنامه نمایش و نقد آثار سینمای جهان در کانون فیلم خانه سینما، به درام جنگی تحسین‌شده «سرزمین مین» به کارگردانی مارتین زندولیئت اختصاص دارد.

به گزارش سینماپرس، چهارمین برنامه نمایش و نقد آثار سینمای جهان در کانون فیلم خانه سینما، به درام جنگی تحسین‌شده «سرزمین مین» به کارگردانی مارتین زندولیئت اختصاص دارد؛ فیلمی محصول مشترک دانمارک و آلمان در سال ۲۰۱۵ که عنوان دانمارکی‌اش «زیر شن» است و پس از اولین نمایش جهانی‌اش در جشنواره تورنتو و تحسین اغلب منتقدان، تا نامزدی جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان هم پیش رفت.

نمایش و نقد فیلم «سرزمین مین» در کانون فیلم «خانه سینما»

  «سرزمین مین» که بر اساس ماجرای واقعی پس از پایان جنگ جهانی دوم ساخته شده، پس از نمایش و تحسین در جشنواره تورنتو در رویدادهای سینمایی مهمی روی پرده رفت و تحسین شد، از جمله جشنواره بین‌المللی فیلم روتردام و بردن دو جایزه شامل بهترین فیلم به انتخاب تماشاگران، و حضور در جوایز فیلم اروپا و کسب جایزه بهترین فیلم‌برداری و...

«سرزمین مین» به همراه نشستی با حضور مازیار فکری‌ارشاد و علی فرهمند در روز سه‌شنبه، اول بهمن، ساعت ۱۸، در سالن سیف‌الله داد در خانه سینما روی پرده می‌رود. علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به نشانی خانه سینما، واقع در خیابان بهار، کوچه سمنان، شماره ۲۹ مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.