دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹

شهاب عباسی خبر داد؛

«افسانه هزار پایان» آماده پخش شد

افسانه هزارپایان

سینماپرس: کارگردان مجموعه تلویزیونی «افسانه هزار پایان» گفت: با آماده شدن و تحویل دادن کار به سیما فیلم قرار است بزودی این سریال از شبکه نسیم بروی آنتن رود.

به گزارش سینماپرس، «شهاب عباسی» کارگردان مجموعه تلویزیونی «افسانه هزار پایان»، درباره زمان پخش این سریال به فارس گفت: «افسانه هزار پایان» آماده پخش است و مشکلات فنی داشتیم که حل شده و احتمالا دی ماه از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: فصل اول این سریال در ۱۵ قسمت پخش شد، اما به دلیل همزمانی با دهه فجر به طور کامل روی آنتن نرفت. آن زمان چون به صورت همزمان کارگردانی هم می‌کردم فرصت کافی برای رصد کار نداشتم، اما الان که فرصتم آزاد بود کار را با دقت بیشتری آماده کردم.

این نویسنده و کارگردان در ادامه با اشاره به هزینه‌های تولید این سریال افزود: حین تولید «افسانه هزار پایان» به طرز باور نکردنی هزینه‌هایم زیاد شد و از آنجایی که تهیه کنندگی کار هم با خودم بود ضرر شدیدی کردم. فکرش را بکنید ۲۰۰ هنرور داشتیم و حاشیه‌های فراوانی برای کار بوجود آمد.

نویسنده سریال نوروزی «کامیون» ادامه داد: مرکز سیما فیلم تا جایی که توانست هزینه‌های کار را تامین کرد. اما به این دلیل که برآورد این سریال از اساس پایین بود، هر چقدر متمم می‌زدند هزینه‌ها جبران نمی‌شد. همین الان هم به بخشی از عوامل بدهکارم و جالب است که الان و با در نظر گرفتن سه برابر شدن قیمت‌ها، بعد از تحویل دادن سریال به سیما فیلم، همان رقم قراردادی که دو سال پیش بستم را به من می‌دهند.

به گزارش فارس، کاروانی برای سفر از بیابانی عبور می‌کنند که این بیابان به بیابان مرگ مشهور است آنان هنگام گذر تمام داراییشان توسط حسام بیگ به غارت برده می‌شود. این باعث می‌شود اتفاقاتی پیرامون این راهزنی در قالب طنز و تاریخی مدرن جلوه داده شود.

«افسانهٔ هزارپایان» یک مجموعهٔ ۵۲ قسمتی در قالب طنز و تاریخی مدرن است که حسن وارسته طراح و سرپرست نویسندگانش بوده و آن را به نگارش درآورده و شهاب عباسی آن را تهیه و کارگردانی کرده‌ است. این مجموعهٔ طنز پارودی در سال ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ ساخته شده که ۱۵ قسمت از آن در بهمن ۱۳۹۶ پخش شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.