جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵

به کارگردانی جواد شمقدری؛

فیلمبرداری سریال استراتژیک صداوسیما آغاز شد

سریال «روزهای ابدی»

سینماپرس: محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» از آغاز فیلمبرداری فصل دوم این سریال استراتژیک از امروز خبر داد.

به گزارش سینماپرس، محسن علی اکبری تهیه کننده سریال «نفوذ» در خصوص آغاز تولید فصل دوم این سریال گفت: فیلمبرداری فصل دوم سریال «نفوذ» امروز پنج شنبه با ضبط سکانس‌هایی در قطار و راه آهن آغاز و با همکاری راه آهن تهران چند واگن قدیمی مربوط به دهه ۵۰ در اختیارمان گذاشته شده است وپیش بینی می‌کنیم در قطار چهار روز کار طول بکشد.

وی افزود: در ادامه بخشی از کار را در خجیر هستیم و بعد از خجیر راهی پادگان لشکر ۱۶ زرهی قزوین خواهیم شد تا در قزوین صحنه‌های مربوط به مریوان را فیلم برداری کنیم.

علی اکبری ادامه داد: سپس راهی شمال کشور می‌شویم که دکورهای مربوط به سایت کبکان در آنجا ساخته شده است و برای آن مقطع، شش بازیگر خارجی می‌آوریم که اسامی آن‌ها را متعاقبا اعلام خواهیم کرد.

تهیه کننده سریال «نفوذ» درباره مدت زمان تولید فصل دوم نیز خاطرنشان کرد: ضبط ٣٠ قسمت از فصل دوم این سریال ٤٠ قسمتی انجام شده است و پیش می‌کنیم کار ده قسمت پایانی ظرف چند ماه آینده به اتمام برسد.

مجموعه «نفوذ» به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۰ قسمت نشان می‌دهد.

امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، یلدا افشاری‌نیا، شیوا بلوچی، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمد جواد جعفرپور، جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساترکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.