چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲

آمازون اعلام کرد؛

«ارباب حلقه‌ها» به نیوزیلند می‌رود

ارباب حلقه ها

سینماپرس: استودیو آمازون اعلام کرد که سریال «ارباب حلقه ها» در کشور نیوزیلند فیلمبرداری و ساخته خواهد شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از اسکرین دیلی، استودیو آمازون تایید کرد که سریال «ارباب حلقه ها» در کشور نیوزیلند فیلمبرداری می‌شود و ساخت آن نیز از شهر آوکلند در ماه‌های آتی آغاز خواهد شد.

چند ماه قبل اخباری مطرح شده بود که آمازون در حال رایزنی برای فیلمبرداری در نیوزیلند - کشوری که پیتر جکسون سه گانه سینمایی «ارباب حلقه ها» و «هابیت» را در آن ساخته بود- است. ساخت این فیلم‌های سینمایی در این کشور باعث سرمایه گذاری‌ بالا در نیوزیلند شده و میزان گردشگری در این کشور را به شدت افزایش داده است.

به گفته آمازون، مراحل پیش ساخت این سریال در حال حاضر آغاز شده است. جی دی پین و پاتریک مک کای، به عنوان تهیه کنندگان اجرایی و شو رانر در این سریال فعالیت خواهند کرد. جی اِی بایونا کارگردان «دنیای ژوراسیک:سقوط پادشاهی» نیز قرار است دو قسمت ابتدایی از فصل اول این سریال را کارگردانی کند.

سازندگان این سریال در مورد انتخاب نیوزیلند برای فیلمبرداری گفتند: ما به دنیال مکانی بودیم که بتوانیم زیبایی‌های دوران کهن در عصر دوم میانه زمین را به تصویر بکشیم. می‌دانستیم که باید به دنبال یک مکان جادویی، با سواحل بکر، جنگل‌ها و کوه‌ها باشیم. به همین خاطر نیوزیلند را برای این سریال انتخاب کردیم.

گفتنی است سریال «ارباب حلقه‌ها» داستان‌هایی جدید از دنیای خلق شده توسط تالکین و کتاب «یاران حلقه» او را روایت می‌کند. فصل اول این سریال ۲۰ قسمتی خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.