یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴

پیام های تسلیت نهادها و مراکز مختلف برای درگذشت داریوش اسدزاده

داریوش اسدزاده

سینماپرس: نهادها و مراکز مختلف درگذشت داریوش اسدزاده را به خانواده وی تسلیت گفتند.

به گزارش سینماپرس، در پی درگذشت داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر نهادها و مراکز مختلف در پیام هایی جداگانه فوت این هنرمند را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت گفتند.

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در پیامی گفته است:

«در نهایت تالم و اندوه فراوان، یکی دیگر از بازیگران پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون را از دست دادیم اما نامش با آثاری که از خویش بر صفحه هنر ایران به جای گذاشته، ماندگار است.

یقین است که هیچگاه تصویر مهربان آن مرد دوست داشتنی و همیشه حاضر در عرصه‌های هنری از یادها و خاطره‌ها محو نخواهد ماند.

ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان و جامعه هنری کشور، از درگاه ایزد یکتا، برای بازماندگان و دوستدارنش، صبر جمیل و برای روح بلندش، آرامش ابدی را مسئلت می‌نمایم»

پیام تسلیت مدیرعامل موزه سینمای ایران برای درگذشت داریوش اسدزاده

متن پیام تسلیت مهران عباسی انارکی مدیرعامل موزه سینمای ایران به شرح زیر است:

«هنرمندی توانا و مردمی، جهان خاکی را به سوی منزلگاه ابدی خویش ترک کرد. بی شک نام داریوش اسدزاده در تاریخ هنر ایران ماندگار خواهد بود.

درگذشت داریوش اسدزاده را به خانواده محترم آن مرحوم و دوستداران و جامعه سینمایی و هنری تسلیت عرض نموده، از درگاه پروردگار، علو درجات و آرامش ابدی را برای ایشان مسئلت دارم.

مهران عباسی انارکی

مدیرعامل موزه سینمای ایران

۳ شهریور ۹۸»

پیام تسلیت مدیرعامل موسسه تصویر شهر

در پیام هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر و دبیر هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر نیز آمده است:

«إِنَّا لِلّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

امروز هنرمندی مردم مدار و انسانی نیکوکار از میان ما رفت و به دیار حق پیوست.

اینجانب فقدان این هنرمند شریف و پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون مرحوم داریوش اسدزاده را که برای نسل های مختلف خاطره ساخت و نقش های مهمی را در ذهن مردمان این سرزمین ماندگار کرد به خانواده محترم، فرزندان گرامی، جامعه هنری و دوستداران پرشمار ایشان تسلیت گفته و برای آن فقید سعید از درگاه خداوند رحمان رحمت و بخشایش و برای بازماندگان گرامی صبر و سلامت مسألت دارم.

یادش گرامی و روحش شاد»

پیام تسلیت معاون امور هنری برای درگذشت داریوش اسدزاده

سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام تسلیت برای درگذشت داریوش اسدزاده نوشته است: «داریوش اسدزاده هنرمند ارزشمند چند دهه در تئاتر و هنر ایران فعالیت کرد و بخشی از تاریخ و خاطرات تئاتر و سینما با نام و یاد این هنرمند همراه است و با حضور فعال خود همواره مایه دلگرمی جوانان در عرصه هنر بود.

درگذشت این هنرمند پیشکسوت و گرانقدر را به خانواده گرامی اش، هنرمندان و دوستداران هنر تسلیت می گوییم و برای آن زنده یاد، بهترین درجات را از درگاه خداوند متعال آرزو دارم. روحش شاد و یادش گرامی»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.