شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

مهدی آذرپندار خبر داد؛

ماجرای نفتکش‌ها کنداکتور شبکه۳ را تغییر داد/ پخش سریال ضدانگلیسی

نفتکش‌

سینماپرس: مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما از تغییر در کنداکتور نمایشی این شبکه و پخش یک سریال ضدانگلیسی بعد از اتمام پخش «آچمز» خبر داد.

به گزارش سینماپرس، مهدی آذرپندار مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه ضمن اشاره به شرایط روز کشور از تغییر کنداکتور شبکه سه برای پخش سریال به مهرخبر داد و بیان کرد: با توجه به وقایع غرورانگیز اخیر در حوزه دفاعی کشور و برخورد قاطعانه با اقدام مداخله‌گرایانه انگلیس در ماجرای نفتکش‌ها و استقبال مردم از پاسخ قاطع کشور، تصمیم گرفتیم بعد از پایان سریال «آچمز» با تغییر در کنداکتور شبکه، پخش یک سریالی ضد انگلیسی از یکی از کارگردانان مطرح کشور را در دستور کار قرار دهیم که به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به سیاست‌های کلان شبکه در حوزه نمایشی اضافه کرد: سعی ما در شبکه سه این است که با پرهیز از سریال‌سازی در خلا و بی‌تفاوتی به مسائل جاری جامعه، میان وقایع روز کشور و حوزه فیلم و سریال پیوند برقرار کنیم که تولید و پخش آثاری مثل «گاندو»، «حوالی پاییز» و «زوج یا فرد» با موضوعاتی مثل نفوذ، فاجعه منا و یا مساله آقازادگی در همین راستاست.

آذرپندار در پایان تصریح کرد: بعد از این سریال ضدانگلیسی که احتمالاً پخش آن از ابتدای شهریور ماه آغاز می‌شود، فصل سوم سریال «ستایش» روی آنتن خواهد رفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.