جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷

شب گذشته؛

معرفی دو فینالیست «عصر جدید» با آرای مردمی

​عصر جدید

سینماپرس: برنامه عصر جدید، دو فینالیست خود را بر اساس آرای مردمی معرفی کرد.

به گزارش سینماپرس، برنامه تلویزیونی «عصر جدید» شب گذشته آرای مردمی دو فینالیست دیگر را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش گذاشت.

در مرحله نیمه نهایی این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

عصرجدید

تاکنون، محمد زارع و پارسا خائف از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت کننده در این مسابقه پس از گذر از مراحل مختلف، به فینال رسیده اند.

در قسمت سوم مرحله نیمه نهایی داوران، گروه ریکو و سعید فتحی روشن را به عنوان برگزیده انتخاب کردند. همچنین در قسمت چهارم داوران فاطمه عبادی و گروه پیرامید را برگزیدند.

در برنامه گذشته آریا عظیمی نژاد به یکی از شرکت کنندگان عصر جدید برای تهیه مسکن کمک کرد و گفت: از طریق هزینه قطعه موسیقی که برای امام رضا (ع) کار کردم به شما هدیه می‌دهم.

به همین خاطر خادمان حرم امام مهربانی‌ها از آریا عظیمی نژاد به خاطر تهیه قطعه موسیقی هم تقدیر کردند.

صحبت‌های دردسرساز احسان علیخانی برای کامبیز دیرباز/ تلخ و شیرین زندگی بازیگر اخراجی‌ها

با توجه به کمک‌هایی که مردم ایران از طریق برنامه عصر جدید انجام دادند، خادمان امام رضا (ع) با حضور در این برنامه تابلو فرشی که تیکه ای از فرش حرم امام رضا (ع) بود به احسان علیخانی تقدیم کردند.

صحبت‌های دردسرساز احسان علیخانی برای کامبیز دیرباز/ تلخ و شیرین زندگی بازیگر اخراجی‌ها

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در برنامه عصر جدید پیرامون تلخ و شیرین زندگی خود گفت: به هیچ عنوان این دو نفری که امشب به فینال راه پیدا نمی‌کنند، بازنده نیستند حتی کسانی که قسمت اول از برنامه حذف شدن بازنده به حساب نمی‌آیند. بلکه این صحنه فرصتی است که در سال گذشته وجود نداشت.

عصرجدید

وی افزود: از ۸۰ میلیون نفری که در ایران زندگی می‌کنند بخش زیادی را جوانان تشکیل می‌دهند، نمی‌گویم این برنامه تنها سکوی پرتاب است، اما یکی از جذاب‌ترین سکوی پرتاب برای جوانان است، امکانی که ما نداشته، ۲۵ سال پیش به جایگاه بازیگری برای من یک آرزو بود.

بازیگر اخراجی‌ها توضیح داد: خیلی زود به این نتیجه رسیدم که اگر فقط آرزو بازیگر شدن را داشته باشم، هیچ وقت به آن نمی‌رسم بلکه آن را برای خودم هدف قرار دادم و برای آن جنگیدم و هیچ وقت نگفتم نمی‌شود بلکه از خدا خواستم که کمکم کند.

دیرباز درباره خانواده خود بیان کرد: خانواده ام در این مسیر، حمایتم کردند و همیشه پشتیبان من بودند نه آشنایی در سینما داشتم و نه پدرم کارگردان بود در شعاع چند کیلومتری ما فردی که در  سینما شاغل باشد وجود نداشت.

وی گفت:تنها کاری که می‌توانستم انجام بدم، این بود که درس خواندم و دانشگاه رفتم پدر مادرم هر دو نفر کار می‌کردند و همون موقع یاد گرفتم و خداروشکر می‌کنم که خانواده من به جای ژن، خوب تربیت خوب داد؛ به جای ژن خوب، پدر مادر خوب داشتم، سفره خوب در آن وجود داشت و به ما یاد دادند که روی پای خودمان بایستیم.

وی در خصوص اولین حضور خود روی صحنه تئاتر عنوان کرد: دانشجوی بازیگری بودم، امیر دژاکام اجازه داد که من برای تئاتر او حضور داشته باشم، قرار شد ما دانشجویان مجلس سیاوش خوانی را تمرین کنیم و نزدیک اجرا بازیگران اصلی حضور داشته باشند، این برای من می‌توانست یک فرصت، از امیر دژاکام تشکر کردم که  این اجازه را به من داد.

صحبت‌های دردسرساز احسان علیخانی برای کامبیز دیرباز/ تلخ و شیرین زندگی بازیگر اخراجی‌ها

وی ادامه داد: یک سال تمام تمرین کردیم و این نقد و زندگی من شده بود و همیشه کابوس من این بود که بازیگر حرفه‌ای این نقش را از من بگیرد و آن لحظه فرا رسید، کوروش تهامی با امیر دژاکام کار کرده بود و روی صحنه آمد و اجرا کردیم زمانی که اجرا تمام شد کوروش تهامی گفت: من به خودم اجازه نمیدم که این نقش را بازی کنم و نقش را به من داند و این اولین حضور حرفه‌ای من در تئاتر بود. برای همیشه مدیون کوروش تهامی هستم. وقتی شما در دوره حرفه‌ای قرار می‌گیرد مشکلات بزرگ و بزرگتر شروع می‌شود، حتی زمانی که سیمرغ بلورین را گرفتم. مشکلات بیشتر شد، زندگی یک جنگ است و زندگی بدون جنگ؛ بی‌مزه است. همیشه توکل به خدا را داشتم و خودم را به او سپردم.

در ادامه در پایان صحبت‌های کامبیز دیرباز احسان علیخانی گفت: من امروز فهمیدم که کامبیز اگر بخواهد مجری خوبی است؛ چرا که امشب خیلی مسلط و گرم اجرا می‌کند.

دیرباز گفت: برامون دردسر درست نکن

فاطمه عبادی رکورددار آرای مردمی شد

در نهایت مردم با رای دادن به این چهار شرکت کننده، فاطمه عبادی چهار میلیون و ۶۰۳ هزار و ۴۴۰ رای و سعید فتحی روشن با چهار میلیون و ۲۳۴ هزار و ۱۴۱ را برای رسیدن به فینال انتخاب کردند.

گفتنی است؛ مرحله نیمه نهایی برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روزهای یکشنبه و دوشنبه پخش می‌شود. این برنامه با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود.

این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.