جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳

مجالی برای محک سلبریتی‌ها

اکران «رالی ایرانی ۲» به نفع سیل‌زدگان

اکران مردمی فیلم مسابقه «رالی ایرانی۲»

سینماپرس: مراسم اکران مردمی فیلم مسابقه «رالی ایرانی۲» به نفع هم وطنان سیل زده با حضور چهره‌های مختلف هنری برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم اکران مردمی فیلم مسابقه «رالی ایرانی۲» به نفع هم وطنان سیل زده با حضور چهره‌های مختلف هنری برگزار شد. در ابتدای مراسم آرش معیریان کارگردان مجموعه به دعوت فرزاد حسنی مجری «رالی ایرانی۲» که اجرای مراسم را برعهده داشت، روی سن آمد و گفت: «رالی ایرانی» یک پوینده عجیبی است که مثل و مانند نداشته؛ این اثر هم فیلم است، هم سریال، هم مستند و مسابقه است.

وی افزود: کسانی که سری یک رالی را ندیدند متعجب خواهند شد و کسانی که سری اول را دیده بودند هم کار را با اشتیاق بیشتری دنبال خواهند کرد. «رالی ایرانی» مجالی برای محک زدن سلبریتی ها است که برای مخاطبان جذاب خواهد داد.

سعید ابوطالب طراح و تهیه کننده مجموعه نیز بیان کرد: این کار را کارگردان و بازیگران می سازند. ما حتی به بازیگران متن نمی دهیم و دنبال آنها می رویم تا ببینیم چطور با آیتم‌ها روبرو می‌شوند.

نمی‌گذاشتیم آیتم‌های بعدی لو بروند

وی افزود: فرزاد هم روز به روز بهتر میشود و فکر کنم رالی سه یا چهار را او کارگردانی کند. او که خودش در گروه کارگردانی بود، جاسوس می فرستاد تا بفهمد طراحی ما برای آیتم های بعدی چیست ولی ما نمی گذاشتیم طرحهایی که فقط در ذهن من و آرش معیریان بود لو برود. چون در این صورت آیتمها به گوش فیلمبرداران و سپس بازیگران هم می رسید و دیگر بکر و غافلگیرکننده نبود.

ابوطالب تاکید کرد: رالی ایرانی باز هم ادامه خواهد داشت و ما در فصل سه بهتر می شویم. امیدوارم این ژانر به درستی جا بیفتد و شما این کار را دوست داشته باشید.

انگار رفته بودم سربازی!

در ادامه این مراسم که سامان گوران به عنوان مهمان در آن حضور داشت، فردین ناجی خواننده و یکی از شرکت کنندگان گفت: من سربازی نرفته ام اما در این کار سرباز بودن را احساس کردم. ما را سه صبح بیدار میکردند و برای کارهای سخت می فرستادند. هنوز که هنوز است خواب فرزاد را می بینم که از من می خواهد قبر بکنم! این کار خیلی سخت بود و افتخار همراهی با دوستان را به من داد.

نیما شاهرخ شاهی نیز حضور در «رالی ایرانی۲» را اینگونه توصیف کرد: در این پروژه خیلی به ما خوش گذشت، گرچه شرایط وحشتناک سختی بود اما تیم مدیریتی بسیار قوی داشتیم و حالمان خوب بود.

«رالی ایرانی» دنیای کوچکی بود که باید صبر را در آن می آموختیم

امیرعباس گلاب خواننده و دیگر شرکت کننده مسابقه که اکران مردمی با حضور پرهیجان طرفدارانش همراه بود نیز در سخنانی گفت: از هوادارانی که لطف کردند و امروز تشریف آوردند تشکر می کنم. در این پروژه با دوستان هنرمندی آشنا شدم و ما نمونه یک دنیای کوچک بودیم که باید می آموختیم در آن صبر و شکیبایی داشته باشیم. «رالی ایرانی» تجربه خوبی بود که امیدوارم از آن لذت ببرید. تمامی عوامل از آقایان معیریان و ابوطالب تا تک تک دست اندرکاران این پروژه فداکاری های زیادی کردند که دست تک تکشان را می بوسم و امیدوارم از کار خوشتان بیاید.

بهناز شفیعی شرکت کننده دیگری بود که حسنی او را موتورسوار قهرمان ملی و دختر خودساخته محکم و قد توصیف کرد. او درباره این تجربه گفت: قبلا تجربه حضور در سینما را به عنوان بدلکار داشتم. وقتی به این پروژه دعوت شدم نیز به خاطر مسابقه بودنش ترس داشتم. همچنین از اینکه کار دیگری در دنیای سینما داشته باشم می ترسیدم. اما زمانی که وارد کار شدم مهر دوستان به دلم نشست و این همکاری باعث افتخار من بود.

تجربه خاص در «رالی ایرانی»

متین ستوده هم درباره این همکاری گفت: امشب جای برخی از دوستان خالی است. در «رالی ایرانی» پدرمان را درآوردند و فقط باید کار را ببینید تا بفهمید چه می گویم.

سمیرا حسینی بازیگر نیز اظهار کرد: این پروژه واقعا برای من تجربه خاصی بود. همیشه هیجان و ماجراجویی را دوست دارم و آشنایی با دوستان خوب این پروژه نیز برایم باعث افتخار بود. قبل از کار از فرزاد حسنی می ترسیدم اما وقتی با او کار کردم دیدم که چقدر نازنین و دوست داشتنی است. همکاری با آقایان ابوطالب و معیریان را دوست داشتم.

قیافه ما در بعضی جاهای «رالی ایرانی» دیدنی است

وی ادامه داد: منتظرم کار بیرون بیاید و ری اکشن مردم را ببینم. فکر می کنم یک جاهایی در این پروژه قیافه هایمان دیدنی است. شما ببخشید اگر قیافه وحشتناکی از ما می بینید. «رالی ایرانی» طراحی قوی داشت که مشابه کارهای خارجی است.

محمد فرشته نژاد آهنگساز مجموعه نیز به عنوان آخرین نفر گفت: موسیقی ما را باید بشنوید. صادقانه بگویم در بین یک عالمه کار سینمایی که انجام دادم، «رالی ایرانی» نقطه عطفی برای من بود. لطفا «رالی ایرانی» را بخرید و به دیگران نیز بگویید آن را بخرند.

در ادامه حسنی اعلام کرد پس از این گزیده ای از ۵ قسمت اول «رالی ایرانی۲» برای حاضران به نمایش در می آید و سپس علاقمندان می‌توانند از طریق نمایندگان هلال احمر که در سالن مستقر هستند، به هموطنان سیل زده کمک کنند.

«رالی ایرانی ۲» به زودی از طریق شبکه نمایش خانگی به بازار خواهد آمد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.