یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴

معاون سیما:

حرکت عظیم مردم در حماسه ۲۲ بهمن را تکمیل کنید

مرتضی میرباقری

سینماپرس: معاون سیما در مانور تولید و فنی برای پوشش راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت که مجموعه بزرگ تولید و فنی سیما باید با انعکاس عالی حماسه حماسه ۲۲ بهمن، حرکت عظیم مردم را تکمیل کند.

به گزارش سینماپرس، مانور عوامل تولید و فنی سیما برای پوشش مراسم یوم الله ۲۲ بهمن با حضور مرتضی میرباقری معاون سیما و مهرداد عظیمی رییس مرکز تولید و فنی سیما، امروز در محوطه جام جم برگزار شد.

مرتضی میرباقری با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و تاکیدی که ایشان درباره حضور جدی تر و پرشور تر مردم در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن داشته اند، اظهار کرد: رسانه ملی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تولیدات زیادی را آماده و روی آنتن برده است، اوج این برنامه ها با انعکاس حضور میلیونی مردم در روز ۲۲ بهمن ادامه می یابد و مردم هر سال با حضور میلیونی خود حماسه بزرگ و با شکوهی خلق می کنند.

وی ادامه داد: مجموعه بزرگ تولید و فنی سیما باید با انعکاس عالی حماسه ٢٢ بهمن حرکت عظیم مردم را تکمیل کند. مجموعه سیما امسال پوشش مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن را از میدان فردوسی تا میدان آزادی پوشش خواهند داد و امسال برای اولین بار چند واحد سیار در پس از میدان انقلاب قرار و همچنین چهارراه ولیعصر (عج) و میدان فردوسی استقرار خواهند داشت.

وی ضمن قدردانی از رئیس مرکز تولید و فنی سیما برای برگزاری این مانور گفت: با این ابتکار مردم در جریان تلاش چند صد نفری عوامل تولید و فنی برای انعکاس مطلوب تر این رویداد بزرگ قرار خواهند بود.

امسال برای پوشش مناسب مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، ۱۰ دستگاه واحد سیار، ۸ دستگاه اس ان اجی، ۴ دستگاه هلی شات و در مجموع ۶۰ دستگاه دوربین برای پوشش طول مسیر راهپیمایی تهران پیش بینی شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.