چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴

حمید نعمت‌الله فیلمِ کنسرت-نمایش «سی» را می‌سازد

بهرام رادان در نمایش سی

سینماپرس: حمید نعمت‌الله فیلمِ کنسرت-نمایش «سی» را که این روزها روی صحنه است، می‌سازد.

به گزارش سینماپرس، پروژه «سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری و مدیریت تهمورس پورناظری پس از گذراندن ۳۰ شب اجرا در فضای باز کاخ سعدآباد ۲۱ شهریور ماه به پایان رسید و این در حالی است که در ۲۰ شهریورماه سفیر ایران در انگلیس و سفیر انگلیس در ایران مهمان ویژه این کنسرت- نمایش بودند. همچنین اکنون حمید نعمت‌الله کارگردان سینما مشغول ساخت فیلمی براساس این کنسرت- نمایش است.
حمید نعمت‌الله که پیش از این در فیلم‌هایی چون «آرایش غلیظ» و «رگ خواب» با همایون شجریان و سهراب پورناظری همکاری داشته است، فیلمبرداری این پروژه را برای ساخت فیلمی از روی آن به همراه تیم خود در شب‌های پایانی اجرا آغاز کرده است و بعد از اتمام اجرای صحنه‌ای نیز، این کار را ادامه می‌دهد.
این کنسرت- نمایش با نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی علی‌اصغر دشتی و بازی بهرام رادان، سحر دولتشاهی، مهدی پاکدل، بانیپال شومون، حسین صوفیان و دلنیا آرام طی 0‌3شب روی صحنه رفت و هر شب میزبان ۴ هزار مخاطب بود که بر این اساس جمعاً ۱۲۰ هزار مخاطب از این کنسرت- نمایش دیدن کردند.
کنسرت- نمایش «سی» براساس سه داستان از داستان‌های شاهنامه چون زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب از ۱۶ مردادماه در مجموعه فرهنگی- تاریخی سعدآباد توسط شرکت دل آواز و موسسه بارانا روی صحنه رفت.

* مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.