سه‌شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳

پردیس سینمایی آزادی میزبان «دوازدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰»

«پردیس آزادی» میزبان دوازدهمین جشنواره فیلم ۱۰۰

سینماپرس: ردیس سینمایی آزادی میزبان «دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰» می‌شود. این جشنواره طی ۸ تا ۱۰ اسفند ماه امسال با موضوع اخلاق و سبک زندگی در تهران برگزار شود.

به گزارش سینماپرس، این جشنواره در دو بخش مسابقه‌ای و مسیر تجربه و در قالب مستند، داستانی و پویانمایی طراحی شده است. همچنین، بخش مسابقه سینمای جهان در قالب‌های مستند، داستانی و پویانمایی نیز صرفا برای حضور شرکت‌کننده‌های غیرایرانی خواهد بود.

در این دوره جشنواره آثار دریافتی با موضوعاتی چون: اخلاق و سبک زندگی، ترویج مفاهیم اخلاقی همچون قانون‌مداری، گذشت، سعۀ صدر، ایثار، ترویج الگوی انسان انقلاب اسلامی، خانوادۀ الگوی ایرانی اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، نگاه دوباره به زندگی و زدودن غبار روزمرگی در کنار موضوعاتی همچون: حمایت از تولید ایرانی (ایران ساخت )، حمایت از تولید کالا و خدمت دانش‌بنیان ایرانی، فرهنگ تولید محصولات باکیفیت ایرانی، پویش ملی و حمایت مردمی از تولید کالا و خدمات دانش‌بنیان باکیفیت ایرانی، تأثیرات مخرب خرید کالاهای خارجی، واردات بی‌رویه و غیرقانونی (قاچاق کالا)، معرفی کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ‌ها و تولید ثروت از علم و فنّاوری، معرفی اقتصاد دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ به دبیری علی قربانی برگزار می‌شود.  

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.