هشت سال دفاع مقدس

کل اخبار:126

 • بازدید یکی از فرماندهان نیروهای مسلح از معاونت برون مرزی صداوسیما ۱۳۹۷-۰۲-۲۴ ۱۴:۰۸

  بازدید سردار باقرزاده از معاونت برون مرزی رسانه ملی

  سینماپرس: سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جست‌جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، روز گذشته(یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه) از بخش های مختلف معاونت برون مرزی صداوسیما بازدید به عمل آوردند.

 • محمد رحمان نظام اسلامی ۱۳۹۷-۰۲-۲۲ ۲۰:۴۰

  مرخص شدن مجری پیشکسوت از بیمارستان

  باشگاه خبرنگاران جوان: مهدی نظام اسلامی، فرزند محمد رحمان نظام اسلامی، درباره آخرین وضعیت جسمانی پدرش گفت: «به علت شرایط جسمانی و کسالتی که ایشان در پاهایشان احساس می‌کردند، چند روزی را تحت نظر پزشکان در بیمارستان بستری بودند که به لطف خدا با بهبود وضعیتشان مرخص شدند.»

 • رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور ۱۳۹۷-۰۱-۲۱ ۱۶:۳۸

  با صدور پیامی؛

  سردار جلالی از عوامل ساخت سریال پایتخت تقدیر کرد

  سینماپرس: رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با صدور پیامی از عوامل ساخت سریال پایتخت بدلیل نشان دادن گوشه ای از رشادت ها و مجاهدت های مدافعان حرم تشکر کرد.

 • فراخوان مسابقه «چهل سال چهل فیلم» ۱۳۹۶-۱۲-۲۱ ۱۵:۵۱

  برگزاری مسابقه «چهل سال چهل فیلم»

  سینماپرس: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بنیاد فرهنگی روایت فتح فراخوان مسابقه «چهل سال چهل فیلم» را منتشر کرد.

 • بهروز بقایی بازیگر در نشست خبری فیلم ارتباط خانوادگی ۱۳۹۶-۱۰-۱۲ ۱۰:۱۹

  سینمای ایران به ۸ سال دفاع مقدس و خون شهدا بدهکار است

  خبرگزاری میزان: بازیگر سریال "توی گوش سالمم زمزمه کن" گفت: مگر شوخی است که تا این حد آثار دفاع مقدسی ما کم شده است. هشت سال دفاع و هشت سال شهادت جوانان این ممکلت نیازمند نگاه بهتری است. از نظر من سینمای ایران به هشت سال دفاع مقدس و خون شهدا بدهکار است.

 • سینمای دفاع مقدس ۱۳۹۵-۰۵-۲۹ ۱۱:۰۰

  سینمای دفاع مقدس؛ وظایف و نیازها

  دلاوری، اسطوره سازی و تکرار کهنه کلیشه ها و یا اکشن، حادثه پردازی و درام/ سینمای جنگ در ایران از چه کمبودهایی رنج می برد؟

  سینماپرس: سیدرضا منتظری/ برگزاری چهاردهمین جشنواره فیلم مقاومت در مهرماه سال جاری پس از یک دوره وقفه باعث شد نگاهی داشته باشیم به چرایی پیشرفت سینمای جنگ در جهان و مهجور ماندن سینمای دفاع مقدس در کشورمان؛ سینمایی که در سال های آغازین دفاع مقدس توانسته بود سهم زیادی از تولیدات را به خود اختصاص داده و مخاطبان زیادی را برای تماشای این فیلم ها به سالن های سینما بکشاند اما طی بیش از یک دهه اخیر عدم تولید آثار متنوع و مخاطب پسند در این زمینه و همینطور ساخت فیلم های نازل در این حوزه باعث شده تا کمتر میلی برای پیگیری این سینما از سوی مخاطب وجود داشته باشد.