پولشویی

کل اخبار:66

 • اینستاگرام ۱۳۹۷-۰۴-۰۶ ۱۵:۴۶

  دستمزدهای نامتعارف بازیگران/ لایک بیشتر، نقش بهتر!

  سینماپرس: هرکه بامش بیش، برفش بیشتر؛ این مثل این روزها مصداق بارز افرادی است که هرچه لایک‌خور بالاتری داشته باشند، بیشتر دیده می‌شوند و به نقش‌های بهتری هم می‌رسند!

 • عبدالله علیخانی ۱۳۹۶-۰۹-۲۱ ۱۶:۵۹

  علیخانی از پدیده پولشویی در سینما انتقاد کرد

  سینماپرس: عبدالله علیخانی گفت: سینما محلی برای عرض اندام افرادی شده که معلوم نیست پول ها را به واسطه پولشویی از کجا می آورند!

 • نفوذ فرهنگی (11) ۱۳۹۶-۰۳-۱۷ ۱۳:۳۴

  نفوذ فرهنگی (۱۱)

  نفوذ فرهنگی؛ تدبیری که صنعت سینمای ایران را به ابزار پول شویی تبدیل نمود

  سینماپرس: م.ر شاه حسینی/ اگر چه امروزه نفوذ فرهنگی با موضوع نفوذ اقتصادی همراه می‌گردد، در کالبد هنر سفارتی ظهور و بروز می‌نماید، موفق می شود با چمدان هایی حامل فیلم های سینمایی ویژه و خاص، به مقصد برلین و... قصد سفر کند، بر بستر فقر ناشی از بی تدبیری متولیان فرهنگی و عدم توجه ایشان به موضوع معیشت هنرمندان، به حضور معنی دار پول های کثیف می‌انجامد و...؛ اما باید توجه داشت که ابعاد این تلفیق نامبارک به همین موضوعات خلاصه نخواهد شد.

 • جشن اختتامیه سریال«شهرزاد» ۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۱۳:۵۵

  اظهارنظرات پارسایی، ایل‌بیگی و طائرپور درباره تهیه‌کننده «شهرزاد»

  انفعال سازمان سینمایی در مقابل فساد مالی و پولشویی در سینما

  سینماپرس: پس از دستگیری تهیه‌کننده سریال «شهرزاد» شورای عالی تهیه‌کنندگان به عنوان یک صنف از شورای پروانه نمایش که زیر نظر وزارت ارشاد فعالیت می‌کند، خواسته فقط پرونده‌هایی در این شورا بررسی شود که شورای عالی تهیه‌کنندگان معرفی کرده باشد.

 • پولشویی ۱۳۹۵-۰۷-۲۶ ۱۲:۰۲

  نگاه تحلیلی به یک فساد سینمایی؛

  پولشویی هنری؛ لذت همزمان شهرت و فساد اقتصادی!

  سینماپرس: پولشویی برای پولشویانی که به سینما و شبکه خانگی و حتی موسیقی و گاه حراج های تهران وارد می‌شوند به شدت لذیذ است! به خصوص که این لذت با در کانون توجه قرار گرفتن همراه است.

 • سریال«شهرزاد» ۱۳۹۵-۰۷-۱۷ ۱۵:۳۳

  سینما فساد دانه درشت‌های اقتصادی را کم داشت!/ علت ورود برخی آقازادگان سیاسی به سینما چیست؟

  سینماپرس: به هر حال بدون در نظر گرفتن سرنوشت اتهامات آقای محمد امامی، این دست اتفاقات باید تجربه‌ای برای اهالی محترم سینما باشد تا برای ورود افراد به سینما به جز سرمایه و حساب بانکی به ویژگی‌های دیگری مثل حسن شهرت و همچنین شفافیت فعالیت‌های سرمایه‌گذار نیز توجه کنند تا از سوء‌استفاده‌های احتمالی با پوشش کار فرهنگی جلوگیری شود.