طهماسب صلح جو

کل اخبار:65

 • طهماسب صلح جو ۱۳۹۲-۰۸-۱۵ ۱۰:۴۳

  ضرورت سامان بخشیدن به وضعیت منتقدان؛

  صلح‌جو: نمی‌توان منتقد را از غیر منتقد جدا کرد/ رسانه‌ها در تکثر منتقدان مقصرند

  رئیس انجمن منتقدان سینمایی کشور گفت: نوشته شخص جایی باید به عنوان نقد رسمیت پیدا کند و مهم ترین مکان هم همین رسانه ها هستند در نهایت می توان گفت در تکثر منتقدان، مقصر رسانه ها هستند نه انجمن منتقدان.

 • طهماسب صلح جو منتقد در نشست فیلم سینمایی «تلفن همراه رئیس جمهور » در فرهنگسرای ارسباران ۱۳۹۲-۰۸-۰۷ ۱۲:۱۳

  سینمای ایران و اکران بین‌المللی/

  صلح جو: امکان اکران فیلم‌ها در کشور خودمان هم نیست چه رسد به بین‌الملل!

  طهماسب صلح‌جو از منتقدین سینمای ایران، در رابطه با عدم اکران بین المللی فیلم‌های ایرانی، گفت: توقع اکران بین‌المللی فیلم‌های بی‌جا است زیرا ما امکان نمایش فیلم‌ها را در کشور خودمان را هم نداریم.

 • نقد سینمای جنگ ۱۳۹۲-۰۷-۰۲ ۱۴:۳۸

  بهترین فیلم های دفاع مقدس از نگاه منتقدین

  سینماپرس- گروه سینما/ محمدتقی فهیم، طهماسب صلح جو و اکبر نبوی از منتقدین سینمای ایران با در نظر گرفتن بهترین کارهای ساخته شده در سینمای دفاع مقدس هر کدام از چند فیلم یاد کردند که در همه نظرات فیلم های ابراهیم حاتمی کیا گنجانده شده بود.

 • نشست فیلم کوتاه «بند ناف» ۱۳۹۲-۰۳-۲۰ ۱۳:۲۲

  در نشست فیلم کوتاه «بند ناف» مطرح شد/

  طهماسب صلح جو: فیلم های کوتاه ایرانی حرفه ای تر از آثار سینمایی ما هستند

  سینماپرس-گروه سینما/ عصر دیروز (یکشنبه 19 خرداد) سه فیلم کوتاه داستانی «آغاز سال» به کارگردانی علیرضا چیتایی، «خط سرخ باریک» ساختة «محمد عزیزی» و «بند ناف» به کارگردانی مشترک محمد صادقی و مجید غلامرضایی، در کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمد و با حضور طهماسب صلح‌جو مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 • سینما حقیقت ۱۳۹۲-۰۳-۱۸ ۱۲:۳۶

  با حضور طهماسب صلح جو/

  «بند ناف» از «آغاز سال» در سالن سینماحقیقت

  سینماپرس-گروه سینما/ عصر فردا (یکشنبه 19 خرداد ماه) سه فیلم کوتاه داستانی «آغاز سال»، «خط سرخ باریک» و «بند ناف» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و سپس با حضور «طهماسب صلح جو» مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.