چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹

برنامه های گروه ورزش رادیو ایران در تابستان ۹۷

حمیدرضا افتخاری

سینماپرس: مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران برنامه های تابستانی این گروه را تشریح کرد.

به گزارش سینماپرس، حمیدرضا افتخاری مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران درباره برنامه های تابستانی این گروه در رادیو ایران به یک خبرگزاری گفت: ما چندین برنامه ویژه برای تابستان ۹۷ داریم که الزاما همه این برنامه ها جدید نیست و بازتولید هم داریم.

وی با اشاره به تولید یک مجله صوتی بیان کرد: یکی از برنامه های جدید ما ساخت مجله ای صوتی است که در آن فضای تحریریه روزنامه شبیه سازی می شود. این تحریریه سردبیر، روزنامه نگار و نویسنده دارد و در حدود ۴۵ دقیقه عصرها روی آنتن می رود.

مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران اضافه کرد: هنوز برای انتخاب عنوان این مجله به نتیجه نرسیده ایم اما تصور کنید که به طور مثال یک مجله طنز قرار است منتشر شود و ما یک روز اتفاقات تحریریه چنین مجله ای را ترسیم می کنیم. اجرای این برنامه با علی زراندوز است و مجموعه ای حدودا ۹ نفره از نویسندگان روی آن کار می کنند. همچنین احسان زارع تهیه کننده برنامه است و بنای ما این بود که از این هفته پخش شود اما از پنجشنبه هفته آینده ۱۴ تیر ساعت ۱۹ روی آنتن می رود.

وی با اشاره به برنامه «باشگاه ستاره ها» که پیش از این هم از شبکه پخش می شد، توضیح داد: عنوان این برنامه باقی می ماند اما با شروع فصل تابستان رویکرد آن تغییر می کند. رویکرد این برنامه تعاملی بود که قرار است در آن با چهره های حوزه های مختلف گفتگو شود و پخش آن هم به شنبه ها منتقل می شود.

افتخاری یادآور شد: برنامه «پارک ساعی» نیز برنامه ای است که برنده های فصل های قبلی مسابقه «یک، دو، صدا» در آن حضور داشتند و در برنامه تابستانی ما قرار است برندگان آیتم «برپاخند» در این مسابقه آیتم هایی هم برای «پارک ساعی» داشته باشند.

وی در پایان اظهار کرد: قرار است یک مسابقه در برنامه «صبح جمعه با شما» راه بیندازیم که خود مخاطبان آن را رقم می زنند. همچنین این برنامه که هر هفته صبح های جمعه پخش می شود علاقمندانی دارد که گاهی در آن زمان خواب هستند و ما به صورت گزیده و گلچین عصرهای جمعه و در طول هفته منتخبی ۱۰ دقیقه ای از برنامه برای این علاقمندان روی آنتن می بریم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.