دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴

کنسرت های نوروزی حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده

خبرگزاری میزان: خواننده ماه و ماهی گفت: شهرهای محمود آباد، بم و چند شهر دیگر کنسرت هایی را اجرا خواهم کرد که اول و دوم فروردین در محمود آباد و ۵ تا ۸ فروردین در بم کنسرت برگزار می‌کنیم.

حجت اشرف زاده خواننده موسیقی پاپ درباره فعالیت های خود گفت: انتشار آلبوم "وقت عاشقی" به دلیل وسواس و حساسیت من برای کیفیت بهتر قطعات و ارائه به مخاطب عقب افتاد.
 

وی در همین راستا افزود: در این بازار موسیقی که همه هنرمندان آلبوم منتشر کرده، کنسرت برگزار می کنند و موفق هستند تصمیم من و صدرالدین حسینخانی این است که با صبوری و حوصله این آلبوم را پیش ببریم به خصوص که بنده هم حساسیت هایی روی قطعاتم دارم.

این خواننده موسیقی پاپ در مورد تاریخ کنسرت هایش بیان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده کنسرت ها در تهران بعد از نوروز سال ۹۷ برگزار خواهد شد اما در روزهای نوروز در شهرستان ها کنسرت برگزار خواهیم کرد. شهرهای محمود آباد، بم و چند شهر دیگر کنسرت هایی را اجرا خواهم کرد که اول و دوم فروردین در محمود آباد و ۵ تا ۸ فروردین در بم کنسرت برگزار می‌کنیم.

اشرف زاده به احتیاط در انتشار قطعات در سال ۹۷ اشاره و اظهار کرد: از آن جا که دقت زیادی برای آلبوم وقت عاشقی نیاز است و چیدمان جدید قطعات را  با حساسیت پیش می بریم، تصمیم گرفته ایم که از این پس هر کاری را با عجله انجام ندهیم چون نمی خواهیم صرفا با انتشار قطعه در فواصل زمانی کوتاه مدت نتیجه ای کوتاه مدت به دست آوریم بلکه تصمیم ما بر این است که با در نظر گرفتن همه مسائل در ابعاد مختلف علاوه بر موارد هنری اثر، ماندگاری آن را نیز رقم بزنیم.
 

وی درباره اجرای کنسرت های سال ۹۷ در فصل بهار خاطرنشان کرد: برای برگزاری کنسرت در اردیبهشت ۹۷ در تهران برنامه ریزی کرده ایم و تصمیم گرفته ایم تا آن زمان آلبوم وقت عاشقی منتشر و بعد از آن کنسرت برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.