دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴

بازگشت ایرج نوذری به تلویزیون با سریال امنیتی

ایرج نوذری

سینماپرس: ضبط سریال پربازیگر «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی ادامه دارد.

به گزارش سینماپرس؛ مرتضی متولی مدیر تولید این پروژه درباره روند تولید این مجموعه گفت: گروه تولید سریال «شبکه» هم اکنون در منطقه یوسف آباد مشغول تصویربرداری هستند و کار با نظم و نظارتی که حاکم بر پروژه است به خوبی پیش می‌رود، احمد معظمی نیز با حساسیت و وسواس خاصی کار را جلو میبرد.

وی در ادامه گفت: فیلمنامه «شبکه» فیلمنامه متفاوت و تاثیرگذاری است که برای نگارش آن قریب به دو سال زمان صرف شده و این سریال، سریال پربازیگری است که چندی پیش ایرج نوذری نیز به جمع ما اضافه شد، نوذری مدتی است که از تلویزیون دور است و با نقشی متفاوت از آثار گذشته اش در «شبکه» حاضر شده است. باید بگویم تا اینجا دانیال حکیمی، محمود  پاک نیت، نگین معتضدی، علیرام نورایی و کمند امیرسلیمانی جلوی دوربین رفتند و چند بازیگر نیز به تازگی اضافه شدند که نام آنها از طریق مشاور رسانه ای پروژه متعاقبا اعلام خواهد شد.

شبکه در چند فصل تولید خواهد شد که فصل اول آن «سارقان روح» نام دارد و در ۱۵ قسمت با محوریت امنیت نرم و آسیب های اجتماعی در حال ساخت است. نابودی و به قهقهرا کشیده شدن شخصیت های داستان پرده از رازهایی برمیدارد که در نتیجه آن برای اولین بار در این سالها به وقایعی اشاره میشود که پیش از این در مجموعه های تلویزیونی ندیده ایم. لازم به قید است که اتفاقات رخ داده در این مجموعه همگی برگرفته از پرونده های واقعی ست و نتیجه تحقیقات پیاپی و پژوهش های طولانی مدتی ست که خروجی اش در اختیار کارشناسان متعددی در حوزه های مختلف دینی، روانشناسی، فرهنگی و گروهی از فعالان اجتماعی گذاشته شده و در جلساتی جداگانه نظرات آنها روی طرح ها ارزیابی و اعمال شده است.

ابوالفضل صفری تهیه‌کننده، احمد معظمی کارگردان، هومان فاضل نویسنده فیلمنامه، مرتضی اصفهانی مشاور پروژه، مرتضی متولی مدیرتولید، فهیمه کمالی مدیر برنامه ریزی، موسسه فرهنگی هنری اقلیم ارغنون مجری طرح، کامیاب متولی جانشین تولید، علیرضا وداد تقوی مدیر تصویر برداری/ گروه تصویربرداری (جاوید حسین زاده - رضا تهرانی - بهروز دشتابی - امید راعی)، سعید آهنگرانی طراح صحنه، حمیدرضا یارند پور مدیر صدابرداری، مهدیه اعرابی طراح گریم، آناهیتا اقبال نژاد طراح لباس، سیامک مهماندوست تدوین، مازیار یونسی آهنگساز، مهدیار سزاوار جلوه های ویژه بصری، حمید رسولیان جلوه های ویژه میدانی، محمد بدرلودستیار اول  کارگردان، سحر ضیایی منشی صحنه، سیامک راشدی اسکویی بازیگردان و سرهنگ فرهاد شمس آبادی مشاور انتظامی، یوسف عبدالرضایی عکاس، روزبه زاهدی مدیرامور مالی، دکتر محمدعلی الستی مشاور اجتماعی، یکتا سپاهی مشاور و روان شناس و دنیا خمامی مشاور رسانه‌ای از جمله عوامل اصلی تولید سریال شبکه هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.