یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰

سفیر گلدن گلوب ۲۰۱۸ مشخص شد

دختر راک

سینماپرس: دختر راک، بازیگر فیلم‌های اکشن، به عنوان سفیر گلدن گلوب ۲۰۱۸ تعیین شد.

به گزارش سینماپرس به نقل از آسوشیتدپرس، سیمونه گارسیا جانسون دختر ۱۶ ساله دواین جانسون به عنوان سفیر افتتاحیه گلدن گلوب تعیین شد. مه‌یر تاتنا رییس انجمن نشریات خارجی هالیوود با اعلام این خبر شروع دور جدید رقابت‌های گلدن گلوب را رقم زد.

این نقش که به عنوان «میس گلدن گلوب» هم از آن یاد می‌شود سال پیش به سه دختر سیلوستر استلونه رسیده بود. دختر جیمی فاکس و  دیگر دختران ستارگان سینما در سال‌های پیش این سمت را کسب کرده بودند.

گارسیا جانسون نیز در این باره گفت: خیلی خوشحالم که افتخار حضور در هفتاد و پنجمین دوره مراسم گلدن گلوب را به دست آورده‌ام. امیدوارم بتوانم الگویی مناسب برای جوان‌هایی باشم که در هر گوشه جهان دوست دارند وارد این حرفه شوند.

وظیفه وی راهنمایی برندگان تا روی صحنه، بازگردان آنها به پشت صحنه و آوردن جوایز گلدن گلوب برای دادن به اهدا کنندگان آنها به برندگان شب گلدن گلوب خواهد بود.

این در حالی است که پدر سفیر ۲۰۱۸ گلدن گلوب یعنی دواین جانسون یکی از احتمال‌های بالقوه نامزدی ریاست جمهوری آمریکا برای سال ۲۰۲۰ است. وی از فعالان جدی در رسانه‌های اجتماعی است و دختر او نیز ۱۷۲ هزار فالویر در اینستاگرام دارد.

مراسم گلدن گلوب یکشنبه ۷ ژانویه ۲۰۱۸ از ساعت ۸ شب به وقت محلی آغاز و از شبکه NBC پخش می‌شود. اسامی نامزدهای امسال ۱۱ دسامبر اعلام می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.