شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶

به کارگردانی علی عطشانی

«یادم تو رو فراموش» به بخش مسابقه جشنواره «ویند فیلم» راه یافت

یادم تورا فراموش

سینماپرس: «یادم تو رو فراموش» به کارگردانی علی عطشانی، به بخش مسابقه جشنواره بین المللی «ویند فیلم» آمریکا راه یافت .

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» به تهیه کنندگی و کارگردانی علی عطشانی در اولین حضور بین المللی خود به بخش اصلی مسابقه هفتمین جشنواره بین المللی ویند فیلم آمریکا راه یافت.
در این فستیوال که ۲۳ تا ۲۵ فوریه، ۴ تا ۶ اسفند ماه سال جاری در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیا برگزار می شود، از بین ۲۰۰۰ فیلم متقاضی، ۵۰ فیلم برای بخش مسابقه این فستیوال انتخاب شده است.
موضوع اصلی این فستیوال، زنان، صلح، عشق و حقوق انسانی است، با توجه به موضوع فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» که به داستان زندگی فوتبالیست مشهور و همسر موقتش می پردازد، این فیلم شانس حضور در بین ۱۰ فیلم منتخب این فستیوال را دارد.
کاندیداهای بخش های مختلف و ۱۰ فیلم برگزیده هیات داوران، هفته آینده و قبل از برگزاری جشنواره معرفی و در زمان برگزاری جشنواره، فیلم منتخب تماشاگران با آرا مردمی انتخاب و به همراه برندگان بخش های اصلی در مراسم اختتامیه که ۲۵ فوریه ۶ اسفند ماه سال جاری در تپه های هالیوود برگزار می شود، معرفی و جوایز آنها اهدا خواهد شد.
اسامی کاندیداهای بخش های مختلف هفته آتی اعلام می شود .
به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش»، عوامل تولید این فیلم، اولین حضور بین المللی این اثر سینمایی را به هیات انتخاب سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر و به شخص آقای دکتر حسین ن‍ژاد تقدیم می کنند .
فیلم «یادم تو رو فراموش» با نظر هیات انتخاب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در بخش چشم انداز سینمای ایران به نمایش در می آید .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.