شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۳

در شماره ۵۴ نشریه «کد»؛

دید و بازدیدها از «ساترا» مستندسازی شد

نشریه «کد»

سینماپرس: شماره ۵۴ ماهنامه خبری تحلیلی «کد» ویژه خرداد ۱۴۰۳ همراه با گفتارها و نوشتارهایی درباره ارتقای سلامت محتوای شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

به گزارش سینماپرس، شماره جدید نشریه «کد»، ارتقای تنظیم‌گری و سلامت محتوایی شبکه نمایش خانگی را مورد بررسی قرار داده است. همچنین گفتارها و نوشتارهایی از صاحب‌نظران حوزه تنظیم‌گری صوت و تصویر فراگیر و شبکه نمایش خانگی در این شماره به چشم می‌خورد.

محتوای این شماره از نشریه «کد»، شامل گفت‌وگوی ویژه با مهدی فرجی تهیه‌کننده و رئیس هیات مدیره کانون تهیه‌کنندگان و رسانه‌های دیداری درخصوص ارتقای سلامت محتوایی و افزایش جذابیت تولیدات شبکه نمایش خانگی، سرمقاله قائم‌مقام ساترا با عنوان «ساترا و ارتقای سلامت محتوای شبکه نمایش خانگی»، گزارشی ویژه از بازدید جمعی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی از ساترا و گفت‌وگو با محمدصادق افراسیابی معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا درباره عملکرد این معاونت در سال گذشته است.

همچنین گفت‌وگو با محسن سوهانی رئیس مرکز تولیدات نمایشی معاونت صدا در خصوص رقابت سازنده شبکه‌های تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی، گزارشی از بازدید رئیس مرکز طرح، برنامه و بودجه رسانه ملی از ساترا، گفت‌وگویی تحلیلی با مدیر سکوی «هدهد» ویژه کودک و نوجوان، اخبار حوزه علم و فناوری و تنظیم‌گران بین‌المللی، گزارش تصویری و صفحه همراه با مخاطبان، سایر محتوای این شماره از نشریه «کد» را تشکیل می‌دهند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه نسخه دیجیتال نشریه می‌توانند به تارنمای ساترا مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.