چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۴

همزمان با «شب یلدا»؛

از نسخه جدید «تلوبیون» رونمایی می‌شود

تلوبیون

سینماپرس: همزمان با شب یلدا قرار است از نسخه جدید تلوبیون با امکانات بیش‌تر رونمایی شود.

به گزارش سینماپرس، تلوبیون این روزها بیش از ۲۳ میلیون کاربر فعال دارد و طی یک‌سال گذشته بیش از ۵۲میلیون کاربر، از طریق این پلتفرم صداوسیما را دیده‌اند. اما اخیرا انتقاداتی به اختلالاتی در آرشیو تلوبیون شده است و این امید وجود دارد که حقوق کاربران در هر شرایطی زیر سؤال نرود.

با پیگیری خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اعلام شد که همزمان با شب یلدا قرار است از نسخه جدید تلوبیون رونمایی شود و این اختلالات به دلیل همین تغییرات است.

نسخه جدید تلوبیون امکانات بیشتری را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و رابط کاربری متفاوتی دارد.

طی سال‌های اخیر، مخاطبان تلویزیون و بسیاری از کاربران فضای مجازی، برای دسترسی به محتوای ویدئویی فیلم، سریال و برنامه‌های پخش شده یا زنده تلویزیونی از نسخه‌های متفاوت «تلوبیون» استفاده کرده‌اند.

تلوبیون به‌عنوان نخستین سرویس پخش زنده و آرشیو برنامه‌های تلویزیون، امکان دسترسی به پخش زنده بیش از ۹۰ شبکه تلویزیونی و همچنین تماشای آرشیو محتوایی سازمان صداوسیما را برای کاربران فراهم کرده است.

تعداد نصب فعال اپلیکیشن تلوبیون از مرز ۲۳ میلیون عبور کرده و بیش از ۵۲ میلیون کاربر طی یک‌سال گذشته از تلوبیون استفاده کرده‌اند.

تلویزیون تعاملی «تلوبیون» که هم‌اکنون یکی از بخش‌های فعال معاونت فضای مجازی سازمان صداوسیما به شمار می‌رود به بزرگ‌ترین زیرساخت شبکه توزیع محتوای ویدئویی در کشور دست یافته است.

با تلاش‌های صورت گرفته در مجموعه رسانه ملی، زیرساخت فنی لازم برای پخش محتوا و دسترسی آنلاین مخاطبان از ۷۵۰ گیگابایت بر ثانیه به ۵ ترابایت بر ثانیه ارتقا یافته است که این رقم در مقام قیاس دوبرابر ظرفیت شبکه ملی اطلاعات است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.