شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۷

برای نخستین بار و در نهمین دوره؛

«جشنواره فیلم مدرسه» دارای بخش ویژه طنز فیلم دانش آموزی شد!

جشنواره فیلم مدرسه

سینماپرس: دبیر بخش ویژه طنز نهمین جشنواره فیلم مدرسه گفت: برای نخستین بار بخش ویژه طنز فیلم دانش‌آموزی در نهمین جشنواره فیلم مدرسه برگزار خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، محسن دهگلی دبیر بخش طنز نهمین جشنواره فیلم مدرسه با اشاره به افزوده شدن بخش جدیدی به این جشنواره، اظهار کرد: برای نخستین بار بخش ویژه طنز فیلم دانش آموزی در نهمین جشنواره فیلم مدرسه برگزار خواهد شد و دانش آموزان علاقه‌مند به موضوعات طنز در مقطع متوسطه اول و دوم می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

وی گفت: بخش طنز در محورهای اصلی شامل: داستانی، انیمیشن، نماهنگ و آیتم تلویزیونی و در محور جانبی شامل فیلمنامه خواهد بود که دانش آموزان می‌توانند آثار خود را در آدرس اینترنتی جشنواره www.madresefestival.ir و همچنین ربات اختصاصی جشنواره در برنامه کاربردی شاد ارسال و بارگذاری نمایند.

دهگلی به مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اشاره کرد و بیان داشت: شرکت کنندگان این امکان را دارند که تا ۳۰ آذرماه اثر و یا آثار خود را ارسال کرده تا بعداز بررسی‌های اولیه، حضور آن‌ها در جشنواره فراهم شد.

دبیر بخش طنز نهمین جشنواره فیلم مدرسه یادآور شد: با همکاری‌های صورت پذیرفته با مرکز مطالعات راهبردی ژرفا، از آثار برگزیده این جشنواره حمایت و در جشنواره‌های برتر و بین المللی شرکت داده خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.