سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷

سوگل طهماسبی:

اگر هر کسی بتواند الگوی خوبی مانند پدر مادر داشته باشند می‌توانند همیشه در مقابل سختی‌ها سربلند باشند

سوگل طهماسبی در مراسم اکران فیلم سینمایی قطع فوری

سینماپرس: سوگل طهماسبی، بازیگر سینما و تلویزیون دوم مهر ماه در استودیوی سلام تهران حضور پیدا کرد تا با مجری برنامه گفت‌وگو کند. وی در این برنامه از تجربیات خود سخن گفت.

به گزارش سینماپرس، سوگل طهماسبی، بازیگر درباره نقش خود در سریال عشق کوفی اظهار کرد: نقش من در سریال «عشق کوفی» برخلاف نقش‌های دیگرم خاکستری و کمی منفی بود؛ خوشبختانه من از این کار راضی بودم و توانستم در حد توانم انرژی بگذارم و کار درستی ارائه دهم. خداراشکر بازخورد بینندگان نیز درباره این مسئله بسیار خوب بود و مورد پسند آن‌ها واقع شده بود.

وی درباره زمان پیشنهاد نقش‌ها در سریال عشق کوفی گفت: زمانی که می‌خواستند به من پیشنهاد بازیگری در این سریال را بدهند دو نقش منفی و مثبت موجود بود که نقش «تلما» تنها تا قسمت هفتم حضور داشت و سپس کشته می‌شد، اما نقش مثبت ماجرا تا آخر داستان حضور داشت. زمانی که متن سریال را خواندم با خود گفتم: تلما شخصیت بسیار قشنگی دارد. من این نقش را بسیار دوست داشتم و به همین دلیل تلما را انتخاب کردم.

طهماسبی ادامه داد: کار در این نقش بسیار سخت بود؛ چرا که هر روز یک ساعت و نیم مشغول انجام گریم بودیم و همچنین روزانه ۴۰ دقیقه دورخوانی داشتیم. از آنجایی که دیالوگ‌ها بسیار دشوار بود، ما ناچار بودیم که همواره گفتارها را تمرین کنیم.

او درباره تجربه‌اش در سریال بازپرس اظهار داشت: خوشبختانه این نقش هم بسیار مورد پسند قرار گرفت؛ من با تهیه کننده سریال بازپرس سابقه کار ۱۱ پروژه را دارم و با آقای احمد معظمی نیز سه تجربه کاری داشتم. زمانی که برای بازپرس به من پیشنهاد دادند متوجه شدم با تمامی افراد در گذشته فعالیت داشته‌ام. این فیلم‌نامه در رابطه با پرونده‌های واقعی ساخته شده بود و بسیار خوشحال بودم که توانستم در نقش مهدیه بازی کنم.

طهماسبی درباره سریال ۱۱۰ قسمتی «کیمیا» گفت: ما ۵ تا ۶ ماه این پروژه را در آبادان گذراندیم و سپس باقی آن را در تهران فیلم‌برداری کردیم. من از بازی در کیمیا بسیار خوشحالم و خوشبختانه آن‌قدر پرطرفدار بود که همچنان تلویزیون به پخش این سریال می‌پردازد و مخاطبان آن همواره زیاد هستند. خوشبختانه مردم بسیار آن سریال را دوست داشتند و همچنان گاهی اوقات طرفداران من را مرجان صدا می‌زنند.

بازیگر سینما و تلویزیون درباره سختی‌های مسیر بازیگری خود توضیح داد: من الگوی خوبی با نام مادر در زندگی دارم؛ مادرم بسیار صبور و باپشتکار است و به همین دلیل هر زمان که احساس کرده‌ام با سختی مواجه شده‌ام به مادرم نگاه کردم و از او انرژی گرفته‌ام تا بتوانم در مسیر خود موفق شوم. اگر هر کسی بتواند الگوی خوبی مانند پدر مادر داشته باشند می‌توانند همیشه در مقابل سختی‌ها سربلند باشند.

طهماسبی درباره ازدواج خود گفت: من و همسرم هم استانی هستیم و از قبل همدیگر را می‌شناختیم؛ خوشبختانه از آنجایی که زندگی را سخت نگرفتیم، توانستیم به سادگی ازدواج را پیش ببریم و به سادگی آن را انجام دهیم. ما زندگی خود را به آسودگی آغاز کردیم و خود را درگیر هزینه‌ها نکردیم.

ویژه برنامه سلام تهران به تهیه کنندگی میلاد حق‌پرست دوم مهر ما ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ از شبکه پنج سیما پخش شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.