شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۳

استفاده تهیه کننده «بی‌همه چیز» از غفلت «ساترا»؛

«پدر گواردیولا» با بازی دو سلبریتی شاخص و لیدر در فتنه اخیر روانه شبکه نمایش می‌شود؟!

جواد نوروزبیگی و محمدصادق رنجکشان در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی«عنکبوت»

سینماپرس: جواد نوروزبیگی که با تهیه کنندگی فیلم سینمایی «بی همه چیز» اوج باورها و تفکرات خود را در تقابل با نظام جمهوری اسلامی به نمایش گذاشت و سپس با خروج غیر قانونی فیلم «برادران لیلا» و نمایش این فیلم در جشنوار های خارجی روند قانون گریزی و اهانت به حاکمیت جمهوری اسلامی را الگوسازی نمود. حالا با استفاده از غفلت «ساترا» سعی دارد سریالی با عنوان «پدر گواردیولا» را با بازی دو سلبریتی شاخص و لیدر در فتنه اخیر روانه شبکه نمایش سازد.

به گزارش سینماپرس، جواد نوروزبیگی که با تهیه کنندگی فیلم سینمایی«بی همه چیز» اوج باورها و تفکرات خود را در تقابل با نظام جمهوری اسلامی به نمایش گذاشت و سپس با خروج غیر قانونی فیلم «برادران لیلا» و نمایش این فیلم در جشنوار های خارجی روند قانون گریزی و اهانت به حاکمیت جمهوری اسلامی را الگوسازی نمود. حالا با استفاده از غفلت «ساترا» در مقام تهیه‌کننده «پدرگواردیولا» حاضر شده و درباره‌ی مراحل تولید و زمان پخش این سریال به ایسنا گفت: ساخت این مجموعه در آذر ماه سال ۱۴۰۰ شروع شد و تیرماه ۱۴۰۱ بود که فیلمبرداری آن به پایان رسید و در حال حاضر نیز در مرحله آماده‌سازی نهایی است.

به گفته این تهیه کننده زمان انتشار و پلتفرم پخش کننده «پدرگواردیولا» هنوز مشخص نیست.

از حمید فرخ نژاد به عنوان یکی از بازیگر نقش اصلی این سریال یاد می شود و از آنجا که اظهارات اخیر این بازیگر، حاشیه های بسیاری را با خود به همراه داشته است، چندان دور از انتظار نیست که «پدرگواردیولا» نیز با مشکلاتی در مجوز پخش روبه رو شود. هرچند با حل مشکل انتشار سریال «سقوط» که فرخ نژاد در آن هم به ایفای نقش پرداخته بود، می توان انتظار داشت که در نهایت تعامل سازندگان، پلتفرم پخش کننده و مسوولان ساترا به حل مشکل انتشار سریال نعمت الله هم بیانجامد.

تکلیف انتشار سریال «سقوط» بعد از برگزاری جلساتی با حضور نمایندگان پلتفرم مربوطه، محمدحسین مهدویان مشاور کارگردان و نماینده نهادهای نظارتی روشن شد و به رفع مشکل انجامید و این سریال این روزها در حال پخش است. بنابراین با این رویکرد مسئولان نظارتی، به نظر می رسد گره پخش سریال «پدرگواردیولا» نیز چندان کور نباشد.

آماده سازی سریالی دیگر با بازی مهران مدیری و فرخ نژاد

در این سریال بازیگرانی چون مهران مدیری، حمید فرخ نژاد، ستاره اسکندری، علیرضا خمسه، مریم بوبانی، مرجانه گلچین، مهدی سلطانی، نرگس محمدی، علی اوجی، هنگامه قاضیانی، امیرمهدی ژوله، نسیم ادبی، سیامک صفری، سارا خوئینی‌ها، محمدرضا علیمردانی، آرش عدل پرور، پریوش نظریه، مسعود شریف، سهیل قاصدی، النا حیدری، محمدرضا هاشمی و جانان نعمت الله ایفای نقش کرده‌اند.

آماده سازی سریالی دیگر با بازی مهران مدیری و فرخ نژاد

سریال «پدر گواردیولا» اولین تجربه سعید نعمت‌الله در ژانر اجتماعی در شبکه نمایش خانگی است. نعمت الله این سریال را بر اساس فیلمنامه‌ای از خودش کارگردانی کرده است. همچنین سعید براتی مدیریت فیلمبرداری مجموعه را بر عهده دارد.

از سریال‌های تلویزیونی سعید نعمت الله در مقام نویسنده می‌توان به «عقیق»، «برادر جان»، «پشت بام تهران»، «مدینه» و «زیر پای مادر» اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.